Sari la conținut

50 Shades of Maria 004 0725 550 066 masaj erotic exclusive


Postări Recomandate

Buna 

Ma numesc MARIA si ofer un masaj erotic deosebit, imbin perfect elementele de relaxare cu tranzitia catre un masaj erotic ca la carte pentru a iti oferi momente de care sa-ti aduci aminte intotdeauna cu drag. Macar o data ar trebui sa incerci masajul meu. No sex. Nu ofer sex. Pozele vorbesc de la sine si va astept cu drag la mine. Va sarut. Lucrez foarte rar. Fac asta pe langa jobul meu. 

Va asigur ca am experienta si stiu ce am de facut. 

Ofer ceva exclusive si ma astept sa apreciati asta. 

Daca incerci masajul si compania mea cred ca vei ramane cu o amintire placuta si vei avea o zi mai buna. 

Sunt disponibila de maine vineri. Prefer sa facem programarile pe whatsapp. Deoarece sunt la job in mare parte a timpului. Pretul pentru o sedinta in compania mea este 250 lei.

Atat partea masaj de relaxare si partea masaj erotic le imbin cu profesionalism. 

Acestea fiind spuse astept vb whatsapp pentru programari pentru maine si va invit sa vedeti ca sunt reala. 

O sa ma gasiti foarte rar lasati - mi un whatsapp si vb. Va sarut si va astept cu drag de maine.  Pentru mine este ceva part time. 

Maria

004 0725 550 066 whatsapp me pentru programari 

post-289796-0-52321600-1554973890_thumb.png

post-289796-0-11957800-1554973903_thumb.png

post-289796-0-89724500-1554973930_thumb.png

post-289796-0-45210500-1554973953_thumb.png

  • Like 9
Link spre comentariu

Chiar era nevoie pe piata masajului erotic de o fata de calitate reala care sa si presteze bine. Sper sa fie reala...mie imi place genul de maseuza care nu presteaza in salon, in general ofera mai multa calitate fiindca mergi exclusiv pentru ea, nu pe la salon sa vezi ce-o fi...iar permisivitatea si-o stabileste singura! Succes Maria!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar era nevoie pe piata masajului erotic de o fata de calitate reala care sa si presteze bine. Sper sa fie reala...mie imi place genul de maseuza care nu presteaza in salon, in general ofera mai multa calitate fiindca mergi exclusiv pentru ea, nu pe la salon sa vezi ce-o fi...iar permisivitatea si-o stabileste singura! Succes Maria!

Sunt convins ca este Annabelle....seamana foarte mult.

Dar se pare ca va fi greu de prins....

Succes !

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu i-a testat nimeni manutele femeii acesteia? Sau nu era vorba despre acest “vineri” ca ar incepe treaba? Sunt chiar curios cum se comporta si ce tehnici de incercat macar o data cum se marketeaza ea are! Numai bine tuturor!

 

P.S. sa elucidam si daca este Anabelle sau...surpriza!

Ma  poti  contacta  pe  email....il gasesti  la  profilul meu... :hihat

  • Minus 5
Link spre comentariu

Chiar era nevoie pe piata masajului erotic de o fata de calitate reala care sa si presteze bine. Sper sa fie reala...mie imi place genul de maseuza care nu presteaza in salon, in general ofera mai multa calitate fiindca mergi exclusiv pentru ea, nu pe la salon sa vezi ce-o fi...iar permisivitatea si-o stabileste singura! Succes Maria!

te astept 

Link spre comentariu

Strategie de-aia ieftina! Dai anunt cu disponibilitate redisa sa dai impresia ca faci o favoare si apoi faci o pauza!

Ce botic de plastic ai!

cum spuneam mai sus aveam o problema de fete. perioada aceea a lunii nu am ce sa fac nici daca vreau trebuie doar repaus 2/3 zile si odihna. dar hey este doar o data pe luna din cauza aceasta nu m-ati putut contacta atunci 

Link spre comentariu

nu va impacientati daca nu ma gasiti des. nu fac asta full time. v-am spus este ceva part time si o fac pe langa job. 

 

daca stabiliti ceva cu mine whatsapp chiar daca nu va pot raspunde asa ramane. 

 

astazi si maine nu mai am nici un loc liber. 

 

daca vreti putem programa saptamana ce vine pentru Luni Miercuri si Vineri. Posibil chiar si de Paste. 

 

eu o sa imi respect programarile cu seriozitate si va rog si voi sa faceti la fel. stiu cateodata este trafic. si eu am cateodata aceasta problema dar ne auzim si ne sincronizam. 

 

astazi si maine nu mai am locuri libere. dar am posibil 1 pt Luni daca nu Miercuri si Vineri. 

 

si sa nu va impacientati daca vreodata nu raspund imediat. daca am stabilit ceva 100% o sa revin pe whatsapp in jurul datei si orei stabilitate. si va rog ce discutam asa sa ramana deoarece in putinul timp liber ma organizez exact dupa cum aranjez cu voi. 

 

va astept sa va convingeti ca nu sunt fake. 

 

sunt chiar cat se poate de reala. 

 

pretul pentru o sedinta acum il am de 300 lei. 

 

sunt cat se poate de reala si serioasa si sper si voi sa fiti la fel real &serious si va astept cu drag. vb pe whapp 

004 0725 550 066 pup dragilor sper pe curand
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

nu va impacientati daca nu ma gasiti des. nu fac asta full time. v-am spus este ceva part time si o fac pe langa job.

 

daca stabiliti ceva cu mine whatsapp chiar daca nu va pot raspunde asa ramane.

 

astazi si maine nu mai am nici un loc liber.

 

daca vreti putem programa saptamana ce vine pentru Luni Miercuri si Vineri. Posibil chiar si de Paste.

 

eu o sa imi respect programarile cu seriozitate si va rog si voi sa faceti la fel. stiu cateodata este trafic. si eu am cateodata aceasta problema dar ne auzim si ne sincronizam.

 

astazi si maine nu mai am locuri libere. dar am posibil 1 pt Luni daca nu Miercuri si Vineri.

 

si sa nu va impacientati daca vreodata nu raspund imediat. daca am stabilit ceva 100% o sa revin pe whatsapp in jurul datei si orei stabilitate. si va rog ce discutam asa sa ramana deoarece in putinul timp liber ma organizez exact dupa cum aranjez cu voi.

 

va astept sa va convingeti ca nu sunt fake.

 

sunt chiar cat se poate de reala.

 

pretul pentru o sedinta acum il am de 300 lei.

 

sunt cat se poate de reala si serioasa si sper si voi sa fiti la fel real &serious si va astept cu drag. vb pe whapp 004 0725 550 066 pup dragilor sper pe curand

 

BUNĂ. La prețul de 300 lei, e ceva modificat la servicii? Sau rămâne tot masajul erotic clasic ?

Link spre comentariu

BUNĂ. La prețul de 300 lei, e ceva modificat la servicii? Sau rămâne tot masajul erotic clasic ?

nu l - as numi chiar clasic deoarece este cu mine eu l-as numi masaj erotic exceptional . la inceput am avut 250 lei ca sa vada clientii despre ce este vorba  prefer 300 acum  la cat de putin lucrez eu  prefer cu 300 decat cu 250  cred ca masajul meu pentru o amintire frumoasa ar trebui fiecare din voi sa-l incercati tind sa cred ca fac totul la superlativ - nu este vorba de alte servicii - ci doar pretul pe care il consider corect pentru timpul petrecut cu mine in ceea ce cred eu va fi o experienta de neuitat. 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu l - as numi chiar clasic deoarece este cu mine eu l-as numi masaj erotic exceptional . la inceput am avut 250 lei ca sa vada clientii despre ce este vorba prefer 300 acum la cat de putin lucrez eu prefer cu 300 decat cu 250 cred ca masajul meu pentru o amintire frumoasa ar trebui fiecare din voi sa-l incercati tind sa cred ca fac totul la superlativ - nu este vorba de alte servicii - ci doar pretul pe care il consider corect pentru timpul petrecut cu mine in ceea ce cred eu va fi o experienta de neuitat.

Mersi frumos pentru clarificare
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...