Sari la conținut

50 Shades of Maria 004 0725 550 066 masaj erotic exclusive


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
si astazi si maine mai pot primi programari. mai am locuri in program ne putem auzi dupa 15 00 pm whatsapp me va invit la ceva special[/quote

...ce poate fi mai special, decat "specialitatile" cu care ne ai incant@t si rasfatat pana acum?....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

.....deci mai special, decat faptul ca este ea ""o"" speciala.....nimic???

 

cu toate ca deschis cutia Pandorei.....

""va invit la ceva special""

""voi sa imi spuneti""...IHAAAAA!!!, deja am dat frau liber imaginatiei....

 

SI TOTUSI< pe fundul cutiei P, dupa ce toate relele din interior s au imprastiat pe pamant, a ramas.....???? SPERANTA !!

Link spre comentariu

Tocmai ce am fost in la Maria,dorind altceva decat de obicei.Maria o fata frumoasa,cea din poze,foarte draguta si vorbareata.Masaj de relaxare plus erotic,fara bonusuri sau alte cereri din partea mea.A fost o experianta frumoasa pe care am sa o repet cu siguranta.Recomand

Iti multumesc mult si si eu te mai astept. Si eu apreciez oamenii ok si ma bucur cand mai scrieti aici. Asa puteti vedea si voi nu doar de la mine. Va astept si astazi.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am incercat eu sa ajung la ea dar fara succes.Vorbit cu o zi inainte si stabilit programare pt a doua zi. Fata arata bine.....am sunat cu videocall si chiar arata ok doar ca at cand am ajuns si am sunat pentru a-mi da acces in scara nu a mai raspuns motivand ca am pus prea multe întrebări, intrebari normale cred eu legate de locatie, pret, servicii prin asta spunand ea ca eram nehotarat de aia nu a mai raspuns.

Link spre comentariu

Am incercat eu sa ajung la ea dar fara succes.Vorbit cu o zi inainte si stabilit programare pt a doua zi. Fata arata bine.....am sunat cu videocall si chiar arata ok doar ca at cand am ajuns si am sunat pentru a-mi da acces in scara nu a mai raspuns motivand ca am pus prea multe întrebări, intrebari normale cred eu legate de locatie, pret, servicii prin asta spunand ea ca eram nehotarat de aia nu a mai raspuns.

de obicei din 2 motive principale nu primesc 

daca programarile intarzie foarte mult (deoarece dupa trebuie sa dau totul peste cap si nu este ok sa ii decalez pe altii) 

sau daca la telefon mi s-a cerut insistent altceva

eu nu fac sex sau alte chestii in plus fata de masajul erotic pe care il fac. daca imi cereti prea insistent asta sau altceva decat ce fac eu sau intarziati atunci prefer sa nu ne vedem. 

 

este foarte important sa va respectati programarile. si eu imi fac programarile in functie de ce discutam. cum ar fi sa decalez pe cei care vin dupa voi cu 30-45 min din cauza ca o persoana nu a ajuns la timp. nu este frumos. 

 

asa ca va rog daca discutam ceva as sa ramana si nu imi cereti altceva decat ceea ce fac. 

 

va multumesc. 

 

cred ca este deja clar pentru toata lumea daca ce fac fac bine si daca este placut si frumos dar nu imi place cand cineva trage de mine sau intarzie si au fost multe cazuri zilele acestea

Link spre comentariu

scuze pentru ieri si astazi nu am putut sa ne auzim 

 

maine si poimaine ne putem auzi pentru programari

 

ne putem gasi sambata si duminica daca v-a fost dor de mine WhatsApp me pentru programari 

004 0725 550 066

ne putem vedea acest weekend 

Buna.

Se poate un masaj mai intens axat asupra testiculelor?

Link spre comentariu

astazi ne putem auzi pentru programari

ne putem gasi aceasta sambata si duminica daca v-a fost dor de mine WhatsApp me pentru programari 

004 0725 550 066

ne putem vedea acest weekend 

lasati mi mesaj pe whatsapp si revin la voi

cred ca voi fi libera dupa 17 30 vedem cum se leaga programarile

dar astazi si maine ne putem vedea 

este momentul sa va faceti un cadou special de sarbatori (de ce nu si mie nu uitati port XS si S) 

Link spre comentariu

astazi ne putem auzi pentru programari

ne putem gasi aceasta sambata si duminica daca v-a fost dor de mine WhatsApp me pentru programari 

004 0725 550 066

ne putem vedea acest weekend 

lasati mi mesaj pe whatsapp si revin la voi

cred ca voi fi libera dupa 17 30 vedem cum se leaga programarile

dar astazi si maine ne putem vedea 

este momentul sa va faceti un cadou special de sarbatori (de ce nu si mie nu uitati port XS si S) 

va astept astazi ne auzim pe whatsapp daca e

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

bebe tu esti acum intr-o perioada in care eu n-am fost niciodata

te deranjeaza prea multe la fetele astea si incerci cumva sa le explici sa le inveti sa le educi..

ai uitat ca fiecare pasare pe limba ei piere ?

Am și mai mult timp liber să stau pe Forum....

Și când e prea mult timp liber la dispoziție...

îmi vin idei

 

 

Știi ce zic?

 

Mă gândesc și eu că poate "plantez o sămânță '

 

😂

Link spre comentariu

Chiar că e ceva special, masaj la

300 lei.

Doar masaj la 300 lei.

Fără nimic în plus.

E chiar foarte specială oferta .

Depinde la ce te raportezi.

Eu nu cred ca exista comparatie la cum ma prezint eu cum te primesc si cum ma ingrijesc fata de ce primesti in alte locuri ... Sau cum imi fac treaba...

 

Nu cred ca s-a plans nimeni pana acum care a fost si asta vorbeste de la sine

 

Ce fac eu nu este pentru toata lumea ... de aici si pretul asa imi selectez clientii ...

 

Poate tu preferi ceva ieftin de imi comentezi mie aici asa amuzant...

 

Dar daca te gandesti la tot ce am eu de facut si pregatit ca totul sa fie perfect in timpul petrecut cu mine o sa vezi ca nu este asa de mult...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Depinde la ce te raportezi.

Eu nu cred ca exista comparatie la cum ma prezint eu cum te primesc si cum ma ingrijesc fata de ce primesti in alte locuri ... Sau cum imi fac treaba...

 

Nu cred ca s-a plans nimeni pana acum care a fost si asta vorbeste de la sine

 

Ce fac eu nu este pentru toata lumea ... de aici si pretul asa imi selectez clientii ...

 

Poate tu preferi ceva ieftin de imi comentezi mie aici asa amuzant...

 

Dar daca te gandesti la tot ce am eu de facut si pregatit ca totul sa fie perfect in timpul petrecut cu mine o sa vezi ca nu este asa de mult...

 

Nu prefer ceva Mai ieftin.

 

Prefer un raport "calitate preț " corect.

 

Atâta tot.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Este mai greu pentru unii sa facă programări de pe o ora pe alta.

Dacă ai putea sa anunți de dimineață că lucrezi , ar fi mai practic.

Contează și unde ai locația....hmmm

Iar așa ,că tot este luna cadourilor , o reducere ar fi binevenita....

Ce zici ?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...