Sari la conținut

50 Shades of Maria 004 0725 550 066 masaj erotic exclusive


Postări Recomandate

Salut! Clarifica, te rog, ce inseamna o sedinta...poate nu inseamna o ora, poate inseamna 75-90 de minute exceptionale! 😊

 

 

nu l - as numi chiar clasic deoarece este cu mine eu l-as numi masaj erotic exceptional . la inceput am avut 250 lei ca sa vada clientii despre ce este vorba prefer 300 acum la cat de putin lucrez eu prefer cu 300 decat cu 250 cred ca masajul meu pentru o amintire frumoasa ar trebui fiecare din voi sa-l incercati tind sa cred ca fac totul la superlativ - nu este vorba de alte servicii - ci doar pretul pe care il consider corect pentru timpul petrecut cu mine in ceea ce cred eu va fi o experienta de neuitat.

Link spre comentariu

Salut! Clarifica, te rog, ce inseamna o sedinta...poate nu inseamna o ora, poate inseamna 75-90 de minute exceptionale!

 

 

nu sunt genul care se uita la ceas - sedinta este de obicei de 60 min  stiu bine ceea ce fac si sper sa ajungi si tu la aceeasi concluzie cu mine cand spun ca timpul petrecut cu mine va fi de exceptie

 

sa zicem considera-ma o amintire placuta ce cred oricare din voi ar trebui sa si-o faca cadou macar o data

 

eu zic sa te convingi sa clarificam impreuna daca este asa sau nu eu cred ca o sa-ti placa

Link spre comentariu

Salut! Clarifica, te rog, ce inseamna o sedinta...poate nu inseamna o ora, poate inseamna 75-90 de minute exceptionale!

 

 

o sedinta dureaza de obicei 60 min repet nu sunt genul care se uita la ceas  posibil sa depasim cu a ne cunoaste dusul dinainte de dupa o sedinta are in principiu 60 min 

cred ca o sa va placa am experienta si stiu ceea ce fac si ofer

Link spre comentariu

@50 Shades of Maria , asadar , finalizare cu gatul si clavicula faci ?

Ce accepti si ce nu ?

nu vreau sa ma descriu ca un menu de restaurant cunosc tehnica insa nu o practic. 

este vorba doar de masaj erotic

in compania mea

va rog nu imi cereti altceva

daca tu ai un fetish anume recomand incearca sa imi devii client sa ne cunoastem si vedem apoi cand ne cunoastem mai bine cum pot sa iti invat placerile

Link spre comentariu

Se așteaptă un răspuns totuși....

repet cum am scris mai sus nu am menu nu vreau sa veniti la mine sa alegeti ce sa puneti in salata

as vrea sa veniti sa vedeti cum este 

ne cunoastem 

si construim apoi restul prin comunicare

dar ma astept la bun simt si sa nu trageti de mine pentru lucruri care nu le fac

ofer un masaj de calitate un mix de relaxare cu erotic de care sper intotdeauna va veti aduce aminte cu placere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu vreau sa ma descriu ca un menu de restaurant cunosc tehnica insa nu o practic. 

este vorba doar de masaj erotic

in compania mea

va rog nu imi cereti altceva

daca tu ai un fetish anume recomand incearca sa imi devii client sa ne cunoastem si vedem apoi cand ne cunoastem mai bine cum pot sa iti invat placerile

O , da , esti in vederile mele.

Nici nu am alte pretentii care exced cadrul ofertei...eu consider femeia ca pe un templu....ce trebuie omagiat si adulat.

Psihic si fizic....intr-o atmosfera de placere reciproca...☺

Referinta pentru mine - recenzia mea la o alta maseuza de lux...in tot si toate...topic la masaje ( eram @tandberg).

Succes si clienti seriosi si educati !☺

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

repet cum am scris mai sus nu am menu nu vreau sa veniti la mine sa alegeti ce sa puneti in salata

as vrea sa veniti sa vedeti cum este

ne cunoastem

si construim apoi restul prin comunicare

dar ma astept la bun simt si sa nu trageti de mine pentru lucruri care nu le fac

ofer un masaj de calitate un mix de relaxare cu erotic de care sper intotdeauna va veti aduce aminte cu placere

E foarte frumos ce spui tu... doar că noi ca și cumpărători, găsim masaj începând de la 150 până la 250 Ron. Prețul pieței e undeva la 200Ron pentru un masaj ok cu o fată OK. Tu ceri 300 Ron, deci prețul tău este cu 50% în plus față de prețul pieței, ca medie.

ÃŽn momentul când sunt dispus să plătesc mai mult , îmi doresc să știu pe ce dau bani mai mulți, ce include în plus sau diferit prestația ta.

Ca și client, cumpărător, simt nevoia să știu dinainte pe ce dau banii.

Trebuie să fiu convins că e Ok , când dai banii, ești puțin mai rațional....

 

"Vino și nu vei regreta, că sunt super " , am auzit cam toți userii de pe Nimfomane despre acest text , și știm că uneori se aplică, alteori nu prea.

Nu a spus nimeni că nu ești bună , frumoasă, pricepută ... dar pentru un masaj de 300 lei ... sunt unii dintre noi care probabil, nu suntem pe deplin convinși.

E foarte bine că îți prețuiești munca, că ai încredere în tine , dar la prețul acesta, "de lux" cumva pentru un masaj, avem anumite așteptări , ce trebuie clarificate din start. Poate că ar fi bine să faci o listă exactă, cu ce accepți, ce faci, și ce nu ... părerea mea 😊

 

Succes!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E foarte frumos ce spui tu... doar că noi ca și cumpărători, găsim masaj începând de la 150 până la 250 Ron. Prețul pieței e undeva la 200Ron pentru un masaj ok cu o fată OK. Tu ceri 300 Ron, deci prețul tău este cu 50% în plus față de prețul pieței, ca medie.

În momentul când sunt dispus să plătesc mai mult , îmi doresc să știu pe ce dau bani mai mulți, ce include în plus sau diferit prestația ta.

Ca și client, cumpărător, simt nevoia să știu dinainte pe ce dau banii.

Trebuie să fiu convins că e Ok , când dai banii, ești puțin mai rațional....

 

"Vino și nu vei regreta, că sunt super " , am auzit cam toți userii de pe Nimfomane despre acest text , și știm că uneori se aplică, alteori nu prea.

Nu a spus nimeni că nu ești bună , frumoasă, pricepută ... dar pentru un masaj de 300 lei ... sunt unii dintre noi care probabil, nu suntem pe deplin convinși.

E foarte bine că îți prețuiești munca, că ai încredere în tine , dar la prețul acesta, "de lux" cumva pentru un masaj, avem anumite așteptări , ce trebuie clarificate din start. Poate că ar fi bine să faci o listă exactă, cu ce accepți, ce faci, și ce nu ... părerea mea

 

Succes!

Bine punctat

  • Like 1
Link spre comentariu

Bebe, suntem niste inapoiati...nu am auzit pana acum de masajul erotic spontan, fara meniu, pentru fiecare ceea ce i se potriveste in momentul respectiv, cum il simte domnita...mai pasional, mai melancolic, vulgar, pervers, romantic...custom made. Niciodata nu mananci la fel...cum ai dispozitia in momentul respectiv, asa vei primi, exact ce iti trebuie! Nu ca o amarata de “laba-aspirina†buna la toate...dragule, te doare capul, da, depinde din ce motiv, primesti pastila asta. Te dor salele, la fel, alta pastila...te doare-n cur sau in pula, alte doftorii! :-)))))

 

Cum e la unele restaurante care vand peste proaspat...catch of the day, nu se stie ce prinde omul! Suntem niste tarani neumblati si condamnam fata asta cu bune intentii care solicita 300 de amarati de lei grei pentru ceva memorabil, once in a lifetime...macar de-ar fi aceeasi Marie! God bless Romania!

 

 

 

E foarte frumos ce spui tu... doar că noi ca și cumpărători, găsim masaj începând de la 150 până la 250 Ron. Prețul pieței e undeva la 200Ron pentru un masaj ok cu o fată OK. Tu ceri 300 Ron, deci prețul tău este cu 50% în plus față de prețul pieței, ca medie.

ÃŽn momentul când sunt dispus să plătesc mai mult , îmi doresc să știu pe ce dau bani mai mulți, ce include în plus sau diferit prestația ta.

Ca și client, cumpărător, simt nevoia să știu dinainte pe ce dau banii.

Trebuie să fiu convins că e Ok , când dai banii, ești puțin mai rațional....

 

"Vino și nu vei regreta, că sunt super " , am auzit cam toți userii de pe Nimfomane despre acest text , și știm că uneori se aplică, alteori nu prea.

Nu a spus nimeni că nu ești bună , frumoasă, pricepută ... dar pentru un masaj de 300 lei ... sunt unii dintre noi care probabil, nu suntem pe deplin convinși.

E foarte bine că îți prețuiești munca, că ai încredere în tine , dar la prețul acesta, "de lux" cumva pentru un masaj, avem anumite așteptări , ce trebuie clarificate din start. Poate că ar fi bine să faci o listă exactă, cu ce accepți, ce faci, și ce nu ... părerea mea 😊

 

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu

Si fiindca oricum nu intelegi jimic din ceea ce va peopun eu, voi incepe cu o pauza! :-))))

 

 

Bebe, suntem niste inapoiati...nu am auzit pana acum de masajul erotic spontan, fara meniu, pentru fiecare ceea ce i se potriveste in momentul respectiv, cum il simte domnita...mai pasional, mai melancolic, vulgar, pervers, romantic...custom made. Niciodata nu mananci la fel...cum ai dispozitia in momentul respectiv, asa vei primi, exact ce iti trebuie! Nu ca o amarata de “laba-aspirina” buna la toate...dragule, te doare capul, da, depinde din ce motiv, primesti pastila asta. Te dor salele, la fel, alta pastila...te doare-n cur sau in pula, alte doftorii! :-)))))

 

Cum e la unele restaurante care vand peste proaspat...catch of the day, nu se stie ce prinde omul! Suntem niste tarani neumblati si condamnam fata asta cu bune intentii care solicita 300 de amarati de lei grei pentru ceva memorabil, once in a lifetime...macar de-ar fi aceeasi Marie! God bless Romania!

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

 once in a lifetime...macar de-ar fi aceeasi Marie! God bless Romania!

 

 

 

 

Ha, cine esti boss?

Chiar azi m-am gandit la Maria ca la un etalon de inalta calitate atat ca masaj cat si ca aspect..Eu i-am deschis topicul atunci si din pacate a fost chiar once in a lifetime.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nisipul din micuta clepsidra se scurge incet dar sigur....

Oare cand vom citi recenzii pe topic.....

Dar sa fie una cu note mari....sau cer prea mult☺

Cred că mai durează până la prima recenzie. E o fată care arată bine și are tariful cam cu mult peste prețul pieței.... Pentru mine personal, fizicul, chiar dacă e impresionant, nu justifică diferența de bani, având în vedere că că orice formă de sex este exclusă, e numai masaj, "decât masaj gen".

Probabil că la 250 lei aș fi vizitat-o.

Și Jessica, nou intrată pe piața, pare că arată foarte bine, si are 200 lei tarif.

Fiecare își face prețurile după cum crede .... și își face singură viața mai ușoară sau mai grea.

Link spre comentariu

Cred că mai durează până la prima recenzie. E o fată care arată bine și are tariful cam cu mult peste prețul pieței.... Pentru mine personal, fizicul, chiar dacă e impresionant, nu justifică diferența de bani, având în vedere că că orice formă de sex este exclusă, e numai masaj, "decât masaj gen".

Probabil că la 250 lei aș fi vizitat-o.

Și Jessica, nou intrată pe piața, pare că arată foarte bine, si are 200 lei tarif.

Fiecare își face prețurile după cum crede .... și își face singură viața mai ușoară sau mai grea.

nu este vorba doar de cum arat este vorba de experienta si de mine si ce ofer eu cu totul diferit de ce gasiti in general si ca sa spun asa pretul este menit sa merite timpul meu ati vazut nu sunt f disponibila . cred ca de atatea ori ati dat 200 lei si nu cred ca a fost wow. cred ca daca mai puneti 100 chiar o sa ramaneti cu o amintire placuta. 

si pretul are si un rol selectiv pentru seriozitatea si calitatea clientilor mei. 

sper sa va convingeti ca ce spun este real si nu este vorba doar de aspect ci de tot ceea ce ofer eu.

abea astept sa am si eu prima recenzie cum scriati voi mai sus sa va convingeti de atatea lucruri. 

fac si ofer ceva exclusive si de calitate in putinul timp pe care il am. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...