Sari la conținut

50 Shades of Maria 004 0725 550 066 masaj erotic exclusive


Postări Recomandate

Omule, ea si-a inceput activitatea cu o pauza...si de cand a inceput are o singura recenzie si o nedumerire cu o floare (pe care nu i-a dat-o cel ce-a recenzat-o, ci se pare ca altul...deci cu subinteles, ar fi 2 la numar care au vizitat-o, in rest e pe mute). Tu ai vrea sa lucreze tocmai azi? :-)))))

 

 

Buna,

Lucrezi astazi ?

Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred, După câteva schimburi pe wapp, se pare că o rotiță scârție. Vezi și întrebarea lui xoxo.

.

 

Pentru ca nu ai PM si esti mereu vanat pe aici , gasesti emailul meu la profilul meu

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@ 50 shades  of  Maria, daca  si masaj  faci la fel de bine cum arati,  :clapp  :bow2 , te voi vizita….

 

Atunci  cand  te  astepti  mai putin….

 

Poate  faci  o promotie de....vara…..si de rest  iti  aduc  un cadou…. :flowers2

  • Minus 2
Link spre comentariu

@ 50 shades  of  Maria, daca  si masaj  faci la fel de bine cum arati,  :clapp  :bow2 , te voi vizita….

 

Atunci  cand  te  astepti  mai putin….

 

Poate  faci  o promotie de....vara…..si de rest  iti  aduc  un cadou…. :flowers2

eu sincer sper ca veniti la mine pentru cat de bine fac masaj nu pentru cum arat. lasand aspectul la o parte chiar fac un masaj bun. te astept. poate asa mai primesc si eu un review frumos

Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ati fac eu review la comanda

@xoxo , la banii tai o poti vizita.

Este ca in poze...

Te alegi si cu o ora de relaxare senzualo-extatica in compania unei donne cu corp de manechin si scrii o recenzie traznet...

Succes !

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

@xoxo , la banii tai o poti vizita.

Este ca in poze...

Te alegi si cu o ora de relaxare senzualo-extatica in compania unei donne cu corp de manechin si scrii o recenzie traznet...

Succes !

n-are bani ca e un prost, din surse sigure

Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu sincer sper ca veniti la mine pentru cat de bine fac masaj nu pentru cum arat. lasand aspectul la o parte chiar fac un masaj bun. te astept. poate asa mai primesc si eu un review frumos

Aspectul , atitudinea si calitatea masajului...

De preferat pe saltea....pusa pe parchet

Maseuza este mai solicitata la partea de masaj de relaxare...sta in genunchi....

Review...real si obiectiv...

Plus ca eu sunt pretentios la ambele feluri de masaje....relaxare + erotic.

O sa ne intalnim cand te astepti mai putin....parol !☺

Succes...la clienti valabili si seriosi !☺

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Întotdeauna, întreg pachetul este important în procente diferite, un funcție de așteptările clientului. La mine 51% din nota finala vine din aspect și ținută.

Link spre comentariu
Vizitator sleepingfox
Reputație: 0

Aspectul , atitudinea si calitatea masajului...

De preferat pe saltea....pusa pe parchet

Maseuza este mai solicitata la partea de masaj de relaxare...sta in genunchi....

Review...real si obiectiv...

Plus ca eu sunt pretentios la ambele feluri de masaje....relaxare + erotic.

O sa ne intalnim cand te astepti mai putin....parol !☺

Succes...la clienti valabili si seriosi !☺

 

Ca sa-l citez pe Miskin, tu esti doar un izmanar prost si milog la care realitatea e grav deformata - vezi recenzia si odele de pe topicul nemtoicei si nu numai - si campion la lingerisme ieftine.

Link spre comentariu

Întotdeauna, întreg pachetul este important în procente diferite, un funcție de așteptările clientului. La mine 51% din nota finala vine din aspect și ținută.

corect inseamna ca cel putin 51% din intalnirea cu mine o sa-ti placa

te astept

 

 

astazi sunt libera dupa 16 30 lucrez astazi 

Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa-l citez pe Miskin, tu esti doar un izmanar prost si milog la care realitatea e grav deformata - vezi recenzia si odele de pe topicul nemtoicei si nu numai - si campion la lingerisme ieftine.

Sleepingfox....in plina actiune.

Evident , era cel mic si curios😋

post-285749-0-62834600-1556976604_thumb.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Locatie: 8.5 (pe Balcescu, reper Biserica Catolica Italiana)
Aspect: 9 (domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, corp armonios, slim, sani mari siliconati, dar zici ca sunt reali, fund frumos, un tatuaj, putin botox in buze, picioare fine, bronzata la solar)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (piele fina, curata, nimic suspect)
Halat: 300 RON (o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin whatsApp si am stabilit intalnirea in aceasta perioada. Locatia am inteles ca nu este fixa, la modul ca le mai schimba. Eu am cunoscut-o pe Maria pe Balcescu, reper Biserica Catolica Italiana. Apartamentul este destul de ok, baie in care pot face dus 2 persoane :) , geluri de dus, camera mare de masaj, pat confortabil. Pe durata intalnirii Maria a pus o muzica de relaxare pe telefon. Am ales sa fac un dus inainte, primit prosop curat, la baie totul in regula.
Maria este domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, corp armonios, slim, sani mari siliconati, dar zici ca sunt reali, fund frumos, un tatuaj, putin botox in buze, picioare fine, bronzata la solar. M-a asteptat intr-un tricou nostim cu Micky Mouse, dar care tot ii scoteau in evidenta formele sanilor si fundul descoperit :)
Este placuta la discutii, poti vorbi cu ea mai multe, nu m-am simtit deloc grabit pe toata durata intalnirii. Masajul a fost de relaxare si erotic, are cateva miscari interesante cu corpul la un moment dat, chiar se foloseste de toata greutatea ei la un moment dat. Mie personal mi-a placut masajul, intalnirea si domnisoara.

Pentru alte detalii ma puteti intreba pe PM.

Notite)
1)Banutii lasati inainte la cererea domnisoarei
2)Atitudine pro client
3)Maria arata mult mai bine in realitate decat in poze

  • Like 20
  • Minus 1
Link spre comentariu

Locatie: 8.5 (pe Balcescu, reper Biserica Catolica Italiana)

Aspect: 9 (domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, corp armonios, slim, sani mari siliconati, dar zici ca sunt reali, fund frumos, un tatuaj, putin botox in buze, picioare fine, bronzata la solar)

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

Igiena: 10 (piele fina, curata, nimic suspect)

Halat: 300 RON (o ora)

 

Naratiunea:

Am luat legatura prin whatsApp si am stabilit intalnirea in aceasta perioada. Locatia am inteles ca nu este fixa, la modul ca le mai schimba. Eu am cunoscut-o pe Maria pe Balcescu, reper Biserica Catolica Italiana. Apartamentul este destul de ok, baie in care pot face dus 2 persoane :) , geluri de dus, camera mare de masaj, pat confortabil. Pe durata intalnirii Maria a pus o muzica de relaxare pe telefon. Am ales sa fac un dus inainte, primit prosop curat, la baie totul in regula.

Maria este domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, corp armonios, slim, sani mari siliconati, dar zici ca sunt reali, fund frumos, un tatuaj, putin botox in buze, picioare fine, bronzata la solar. M-a asteptat intr-un tricou nostim cu Micky Mouse, dar care tot ii scoteau in evidenta formele sanilor si fundul descoperit :)

Este placuta la discutii, poti vorbi cu ea mai multe, nu m-am simtit deloc grabit pe toata durata intalnirii. Masajul a fost de relaxare si erotic, are cateva miscari interesante cu corpul la un moment dat, chiar se foloseste de toata greutatea ei la un moment dat. Mie personal mi-a placut masajul, intalnirea si domnisoara.

 

Pentru alte detalii ma puteti intreba pe PM.

 

Notite)

1)Banutii lasati inainte la cererea domnisoarei

2)Atitudine pro client

3)Maria arata mult mai bine in realitate decat in poze

multumesc si te mai astept 

 

in sfarsit am si eu acum al doilea review te sarut

 

eu am terminat pentru astazi  ma retrag 

 

daca este ne auzim pentru luni dupa pranz. luni dupa pranz o sa fiu putin disponibila - ne auzim pe whatsapp 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...