Sari la conținut

Denisa Transex Noua


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

De ea se mai stie ceva ? Era tare buna din toate punctele de vedere

 

Este una din prietenele mele foarte bune. Din păcate numai activeaza in domeniul acesta de ceva timp. A activat o scurta perioada, însă acum a revenit la chat. 😘😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

si mai are nr asta ? poti sa mi l dai ?

Numai deține acest nr bby și din păcate nu vi-l pot da, pentru ca numai vrea sa aibe nimeni nr ei. In momentul de fata are o relație de ceva timp , și numai vrea contact cu nimeni.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 16 minute, euvictor a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/trans-denysa/i67e8de8h9f37g6h118f0712h710301g.html#&gid=1&pid=5

 

A apărut anunțul în costinesti, este ea sau ii folosește cineva pozele, nu de alta dar se poarta.

 

Persoana din poza nu este cea a cui a fost acest topic ea Neactivand de mult timp in domeniu 💁🏽‍♀️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, misscristina a spus:

Persoana din poza nu este cea a cui a fost acest topic ea Neactivand de mult timp in domeniu 💁🏽‍♀️

Mulțumesc frumos pentru ajutor. Pup

Link spre comentariu
On 4/7/2024 at 1:02 AM, luzzu said:

Salut colegi! Am vazut ca tipa are anunt pe galati, a fost cineva la ea? ca am cautat si n-am gasit vreo recenzie sau ceva :(

Link spre comentariu
Acum 4 ore, andreimrs a spus:

Salut colegi! Am vazut ca tipa are anunt pe galati, a fost cineva la ea? ca am cautat si n-am gasit vreo recenzie sau ceva :(

Salut ! Da am fost la ea in Iași! Este reală e super de treabă ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 09.04.2024 la 11:37, cr.maier80 a spus:

Salut ! Da am fost la ea in Iași! Este reală e super de treabă ! 

Salutare ! Am fost și eu la Denysa este 100% reala a plecat astăzi la București pacat ca as fi vrut sa mai stea câteva zile pe la galati sa o mai vizitez cât despre servicii este top îți acorda toată atenția și îți îndeplinește orice fantezie este o companie plăcută nu te plictisesti și pleci și fericit acasa . Te pup Denysa dacă vezi comentariul meu și te mai astept cu drag pe la Galati 😘

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Robertroby97 a spus:

Salutare ! Am fost și eu la Denysa este 100% reala a plecat astăzi la București pacat ca as fi vrut sa mai stea câteva zile pe la galati sa o mai vizitez cât despre servicii este top îți acorda toată atenția și îți îndeplinește orice fantezie este o companie plăcută nu te plictisesti și pleci și fericit acasa . Te pup Denysa dacă vezi comentariul meu și te mai astept cu drag pe la Galati 😘

imi poti spune te rog daca este si activa? ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...