Sari la conținut

Anda - 0738543166


Postări Recomandate

Bună dimineața, bine v.am regăsit!!! 💋🤗😼💟

Sunt disponibila de astazi :*

Imi încep programul pe la 9:00 ~ 9:30 și termin pe la 18:00~ 19:00

Locația este în spate la Omnia, va spun la telefon mai multe :*.

150 lei fin - 300 lei ora

Telefon: 0738543166

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Anda!

 

Sper ca esti mai in forma decat ultima data cand am fost la tine. Ti-am spus si atunci: fato, esti frumoasa, esti buna, carnoasa, esti pe gustul meu dar lasa-ma sa te fut, fato, ca d-aia vin la tine, nu incepe cu din alea ca...nu da tare ca se rupe prezervativul..si...mai sti tu din care..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Bună dimineața, bine v.am regăsit!!! 💋🤗😼💟

Sunt disponibila de astazi :*

Imi încep programul pe la 9:00 ~ 9:30 și termin pe la 18:00~ 19:00

Locația este în spate la Omnia, va spun la telefon mai multe :*.

150 lei fin - 300 lei ora

Telefon: 0738543166

Bine ai revenit!

Sa avem o primăvara frumoasa!

Link spre comentariu

salut baieti ! sunt nou pe aici in a scrie despre intalnirile cu domnisoarele ce presteaza cea mai nobila si veche meserie a lumii.

Dupa ce am citit despre aceasta domnisoara Anda ,am zis ca e timpul sa-i fac o vizita.

Sunat la noul numar 0738543166 ,programat si astept cu nerabdare sa ajung la ,,Dânsa”

Aju g in zona spate Omnia ,ma ghideaza prin telefon si ajung in locatie ,stabilim toate detaliile : 1/2 ora 150 lei

Cand incepem domnisoara era pe trecerea timpuluisi implicarecat mai putina.Ii cer sa trecem la normal ,pune prezervativul si incepe cu : stai mai usor,ma doare ,nu asa tare.

Mi-a trecut tot cheful de sex cu asa vaicături.

Termin ma igienizez la fel ca si la venire o salut si imi zic in gand ca ,,M -am dus la pomul laudat cu sacul”

In concluzie : locatie centrala curata,fata este din moldova ( Dânsa),piele frumoasa si foarte curata,fata frumoasa ,bine proportionata ,mica de statura ,pot spune un pic indesata,vorbeste frumos dar la servicii nu se muleaza.

Pret mare ptr ce ofera,se eschiveaza vrea sa treaca timpul fara prea multa munca ,adica sa dai banii pe vreo cateva minutele de sex.

Eu unul nu mai apelez la serviciile ei .Ptr cine are bani de aruncat poate merge .

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...