Sari la conținut

Mistress Melysa - 0757414599


Postări Recomandate

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am mers și eu pentru o ședință de dominare. Am plătit 300 lei.

    Într-adevăr e o cameră bine amenajată pentru BDSM, deși nu e prea spațioasă. Baie e curată. Ustensile specifice sunt destule disponibile. Tipa arată bine și e îngrijită și, ce e foarte important, are o atitudine potrivită pentru o stăpână. Ce am stabilit cu ea de la început a respectat. A fost o experiență ok pentru mine.

    Durata vizitei a fost de 45 minute, ședința de dominare a fost vreo 30minute (citisem pe prima pagină despre subiectul acesta). A fost singurul aspect care nu mi-a plăcut, însă din acest motiv nici nu voi mai reveni.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mers și eu pentru o ședință de dominare. Am plătit 300 lei.

Într-adevăr e o cameră bine amenajată pentru BDSM, deși nu e prea spațioasă. Baie e curată. Ustensile specifice sunt destule disponibile. Tipa arată bine și e îngrijită și, ce e foarte important, are o atitudine potrivită pentru o stăpână. Ce am stabilit cu ea de la început a respectat. A fost o experiență ok pentru mine.

Durata vizitei a fost de 45 minute, ședința de dominare a fost vreo 30minute (citisem pe prima pagină despre subiectul acesta). A fost singurul aspect care nu mi-a plăcut, însă din acest motiv nici nu voi mai reveni.

Eu am fost la Mistress Melissa de multe ori si nu am stat mai putin de 40-50 de minute. E o Domina adevarata

Link spre comentariu

In luna noiembrie am fost la Stapana Melysa si am optat petru o sedinta soft deoarce nu aveam mare experienta in domeniu. Stapana Melysa arata fix ca in pozele postate aici pe forum si imi aminteste de rusoaicele acelea dure din productiile "Submissive Cuckolds". Stapana este foarte directa si la subiect si stie ce are de facut. Am luat legatura prin intermediul whatsapp, i.am comunicat in scurt ca doresc dominare soft si m.a programat, fara discutii inutile. Am mai avut in trecut 3 exeperiente la diferite stapane, pentru sesiuni de dominare si imi cereau foarte multe detalii despre ce doresc, sa le anunt din timp ce vreau pentru ca in final sa nu iasa ceva extraordinar, tot existau retineri si alte inconveniente. In schimb, Stapana Melysa a fost scurta si la subiect, nu a cerut detalii despre ce doresc in cadrul sedintei, incat in drum spre locatie ma gandeam daca o sa fie o sedinta de dominare reusita sau o sa o dau in bara pentru ca nu a existat o discutie mai amanuntita. Ajuns in locatie, am fost intampinat de catre stapana Melysa intr o tinuta foarte sexy si fara prea multe discutii am mers sa fac un dus. Am mers in camera in care s-a desfasurat sedinta de dominare, sedinta care s-a ridicat la standarde foarte inalte, stapana stie ce are de facut este foarte sigura pe ea, ii place sa domine. Nu o sa intru in detalii, dar tin sa precizez ca ma fost impresionat de modul dispretuitor in care scuipa si de cantitatea de scuipat, plus de modul in care foloseste strap-onul. A fost  cea mai buna sedinta de dominare la care am participat. La final am fost la dus, dupa care am revenit pentru a ma imbraca, iar stapana se afla pe pat fumand o tigara si spre surprinderea mea nu m.a grabit ba chiar m.a invitat la o scurta discutie, insa eu fiind mai tacut si cu ceva emotii in fata s, nu am fost foarte comunicativ. Din ce am discutat anterior, Stapana mi-a spus ca ofera si sedinte de cuckold care pariez ca sunt la acelasi nivel inalt precum sedintele de dominare. Sper sa.mi fac curaj sa merg si la sedinta de cuckold alaturi de Stapana Melysa si partenerul sau. Poate anul 2021 va fi un an propice pt asa ceva....

Link spre comentariu

Am fost si eu la Melisa. 
Pot confirma tot ce au spus antevorbitorii mei referitor la autenticitatea pozelor si calitatea prestatiei. Eu nu m-am simtit grabit sau deranjat ca sedinta n-a durat fix 1 ora in cap, a fost fix cat am avut nevoie. 
Un mare plus as da pt cele 2 reprize de uro, o surpriza placuta. Clar mai revin. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu azi, din nou, la Mistress Melissa. A nu stiu cata oara. De fiecare data vine cu ceva nou, desi am fost de atatea ori incat ar putea ramane fara idei. Dar nu ramane. Tot timpul e ceva in plus. Si urmele pe care le lasa sunt ceva de vis. Data viitoare o sa o rog sa imi faca si poze. Multumesc, Goddess!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut! Ieri seara am fost la stapana Melissa! Vă anunt ca pozele ei de pe fetlife sunt reale, in concluzie stapana arata foarte bine.

Eu sunt adeptul dominarii soft.Am discutat la inceput ce fantezii am și a făcut totul foarte bine.Nu imi place să intru in detalii.Mi-a placut atat de mult incat dupa ce s-a terminat ora, am mai platit sa stau inca o ora, deci in total 600 ron.

Sărut mâna stăpână!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
Acum 12 ore, axelull a spus:

Vă salut! Ieri seara am fost la stapana Melissa! Vă anunt ca pozele ei de pe fetlife sunt reale, in concluzie stapana arata foarte bine.

Eu sunt adeptul dominarii soft.Am discutat la inceput ce fantezii am și a făcut totul foarte bine.Nu imi place să intru in detalii.Mi-a placut atat de mult incat dupa ce s-a terminat ora, am mai platit sa stau inca o ora, deci in total 600 ron.

Sărut mâna stăpână!

Ma bucur ca ti a plăcut și te m ai aștept. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...