Sari la conținut

Mistress Melysa - 0757414599


Postări Recomandate

Vizitator subtoc
Reputație: 0

Melysa este exceptionala. Am fost la cateva sedinte la ea , te domina din priviri , e dispretuitoare , te amageste , esti o carpa la picioarele ei , un sclav nenorocit , cel putin eu asa ma simt. As servi-o mereu. Esti minunata stapana. Imi pare rau ca parasesc Bucurestiul datorita serviciului si pana pe 15 august voi fi pe litoral , acolo unde segmentul de dominare e foarte slab , dar sper sa servesc cateva stapane venite la relaxare la mare din Bucuresti , din tara sau autohtone.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
La 04.07.2021 la 10:20, subtoc a spus:

Melysa este exceptionala. Am fost la cateva sedinte la ea , te domina din priviri , e dispretuitoare , te amageste , esti o carpa la picioarele ei , un sclav nenorocit , cel putin eu asa ma simt. As servi-o mereu. Esti minunata stapana. Imi pare rau ca parasesc Bucurestiul datorita serviciului si pana pe 15 august voi fi pe litoral , acolo unde segmentul de dominare e foarte slab , dar sper sa servesc cateva stapane venite la relaxare la mare din Bucuresti , din tara sau autohtone.

Te aștept la picioarele mele cand te întorci. 

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
1 oră în urmă, stapana melysa a spus:

Te aștept la picioarele mele cand te întorci. 

Da stapana, bineinteles acolo voi fi unde imi e locul , dar poate ajungeti la o plaja pe litoral , sa nu va duc dorul!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
Acum 22 ore, subtoc a spus:

Da stapana, bineinteles acolo voi fi unde imi e locul , dar poate ajungeti la o plaja pe litoral , sa nu va duc dorul!

Daca ajung , anunt .

Link spre comentariu

Stai, mă liniștit, că totul o să fie după standardele lui Arahat: se dezinfectează frumos straponul înainte și după ce ți-l vâră în popou, și înainte să-ți facă pipi îți pune pe gură un tifon de la mama lui.

Ați înnebunit de tot, să n-am parte!

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu saptamana asta la Stapana Melysa pentru o sedinta de dominare soft. Locatia usor de accesat, baia curata si serviciile de nota 10. Am fost cam timid la inceput nestiind cum va decurge, dar am plecat complet satisfacut. Voi mai reveni si pentru alte fantezii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
La 24.07.2021 la 11:07, xcreative a spus:

Am fost si eu saptamana asta la Stapana Melysa pentru o sedinta de dominare soft. Locatia usor de accesat, baia curata si serviciile de nota 10. Am fost cam timid la inceput nestiind cum va decurge, dar am plecat complet satisfacut. Voi mai reveni si pentru alte fantezii.

Ma bucur ca ti a plăcut și te mai aștept.  

Link spre comentariu

  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București

Va aștept la picioarele mele ! 

Acum 29 minute, florikx a spus:

😋😋😋

 

Acum 41 minute, pal-eh-pan25 a spus:

Le ador❤ Astept cu nerabdare sa ma vad coplesit de catre aceste talpi superbe 🥰

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...