Sari la conținut

Mistress Melysa - 0757414599


Postări Recomandate

  • Oras:harghita
  • Oras:harghita

Am avut ocazia să o vizitez pe Melysa și... nu am regretat.

Nu am avut cerințe mari, dar totul s-a desfășurat foarte bine. Spațiul este bine amenajat și dotat (pentru cine vrea o dominare variată). Ea... este curată (apropo, dacă îți miroseau mai tare picioarele nu mă supăram 😂) și te face să te simți bine.

Întâlnirea a decurs foarte bine: nu sunt din București, deci nu cunosc mai nimic de acolo, dar mi-a oferit toate detaliile să găsesc locul și nu a trebuit să aștept deloc.

Mult succes mai departe Melysa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
  • Telefon: 0757 414 599
  • Oras:București
Acum 19 ore, matei.matei a spus:

Am avut ocazia să o vizitez pe Melysa și... nu am regretat.

Nu am avut cerințe mari, dar totul s-a desfășurat foarte bine. Spațiul este bine amenajat și dotat (pentru cine vrea o dominare variată). Ea... este curată (apropo, dacă îți miroseau mai tare picioarele nu mă supăram 😂) și te face să te simți bine.

Întâlnirea a decurs foarte bine: nu sunt din București, deci nu cunosc mai nimic de acolo, dar mi-a oferit toate detaliile să găsesc locul și nu a trebuit să aștept deloc.

Mult succes mai departe Melysa!

Mulțumesc și te mai aștept! 

Link spre comentariu

Nu a mentionat nimeni ca e de etnie, de ce oare? Eu unul am fost dezamagit de toata treaba, mai ales locatia aia ingrozitoare.

Baia plina de mucegai, inghesuita intr-un subsol... nu prea e ok. Ma gandesc ca nu e asa greu sa curete cu un spray pe baza de clor, care omoara mucegaiul.

Nu exista in baia aia nimic de fapt de curatat. Nici macar un mop.

Un singur gel de dus, atat. Pt dus mi s-a dat un prosopel de fata, mic, subtire si in nici un caz ceea ce as numi eu curat apretat. 

Hai ca te stergi cu acel prosopel o data. Doar ca la dusul de dupa, trebuie sa te stergi tot cu el, asa mic cum e si ud...

Intrat incaltat peste tot, si ea iesit peste tot cu aceiasi papuci... Prin alte parti se incearca macar o stropire pe talpi cu dezinfectant, sau descaltat intr-o zona si oferit papuci de casa de unica folosinta, diverse metode cat de cat.

Aici insa nimic. 

Actiunea se desfasoara intr-o camera intunecoasa, rece, de la acelasi subsol, chiar nu se poate inchiria o garsoniera sau un apartament unde sa tina curat si sa fie frumos? Ma rog... ea asa e o persoana placuta as zice, in alte circumstante, are un oaecare umor dar cam atat. Nu as mai merge. Spatiul ala inghesuit si mic, in care te invarti cu incaltarile de afara, se umple imediat si de fum, pt ca e si fumatoare... 

Poate cerem si noi prea mult, cine stie... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.11.2021 la 12:30, unaltu a spus:

Nu a mentionat nimeni ca e de etnie, de ce oare? Eu unul am fost dezamagit de toata treaba, mai ales locatia aia ingrozitoare.

Baia plina de mucegai, inghesuita intr-un subsol... nu prea e ok. Ma gandesc ca nu e asa greu sa curete cu un spray pe baza de clor, care omoara mucegaiul.

Nu exista in baia aia nimic de fapt de curatat. Nici macar un mop.

Un singur gel de dus, atat. Pt dus mi s-a dat un prosopel de fata, mic, subtire si in nici un caz ceea ce as numi eu curat apretat. 

Hai ca te stergi cu acel prosopel o data. Doar ca la dusul de dupa, trebuie sa te stergi tot cu el, asa mic cum e si ud...

Intrat incaltat peste tot, si ea iesit peste tot cu aceiasi papuci... Prin alte parti se incearca macar o stropire pe talpi cu dezinfectant, sau descaltat intr-o zona si oferit papuci de casa de unica folosinta, diverse metode cat de cat.

Aici insa nimic. 

Actiunea se desfasoara intr-o camera intunecoasa, rece, de la acelasi subsol, chiar nu se poate inchiria o garsoniera sau un apartament unde sa tina curat si sa fie frumos? Ma rog... ea asa e o persoana placuta as zice, in alte circumstante, are un oaecare umor dar cam atat. Nu as mai merge. Spatiul ala inghesuit si mic, in care te invarti cu incaltarile de afara, se umple imediat si de fum, pt ca e si fumatoare... 

Poate cerem si noi prea mult, cine stie... 

Tipa e foarte misto ca si aspect, in ceea ce face si ca atitudine.
Subscriu ca ar trebui schimbat locul de joaca, ar fi un mare plus daca ar face asta sau macar baia sa fie alta, ca momentan e un minus. 😉

Link spre comentariu
  • Oras:bayern
  • Oras:bayern
On 11/29/2021 at 11:30 AM, unaltu said:

Nu a mentionat nimeni ca e de etnie, de ce oare? Eu unul am fost dezamagit de toata treaba, mai ales locatia aia ingrozitoare.

Baia plina de mucegai, inghesuita intr-un subsol... nu prea e ok. Ma gandesc ca nu e asa greu sa curete cu un spray pe baza de clor, care omoara mucegaiul.

Nu exista in baia aia nimic de fapt de curatat. Nici macar un mop.

Un singur gel de dus, atat. Pt dus mi s-a dat un prosopel de fata, mic, subtire si in nici un caz ceea ce as numi eu curat apretat. 

Hai ca te stergi cu acel prosopel o data. Doar ca la dusul de dupa, trebuie sa te stergi tot cu el, asa mic cum e si ud...

Intrat incaltat peste tot, si ea iesit peste tot cu aceiasi papuci... Prin alte parti se incearca macar o stropire pe talpi cu dezinfectant, sau descaltat intr-o zona si oferit papuci de casa de unica folosinta, diverse metode cat de cat.

Aici insa nimic. 

Actiunea se desfasoara intr-o camera intunecoasa, rece, de la acelasi subsol, chiar nu se poate inchiria o garsoniera sau un apartament unde sa tina curat si sa fie frumos? Ma rog... ea asa e o persoana placuta as zice, in alte circumstante, are un oaecare umor dar cam atat. Nu as mai merge. Spatiul ala inghesuit si mic, in care te invarti cu incaltarile de afara, se umple imediat si de fum, pt ca e si fumatoare... 

Poate cerem si noi prea mult, cine stie... 

Intr-adevar ,locatia e slabuta dar la urma urmei stapana face 99% din toata atmosfera iar Stapana Mellysa este extraordinara si ca atitudine si ca fizic Daca nu ar fi asa retrasa si s-ar promova mai mult ar fi in topul stapanelor din Romania..Din pacate pentru mine nu o pot intalni decat foarte rar.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 29.11.2021 la 12:30, unaltu a spus:

Nu a mentionat nimeni ca e de etnie, de ce oare? Eu unul am fost dezamagit de toata treaba, mai ales locatia aia ingrozitoare.

 

Ce contează etnia atata timp cât face ceea ce promite? Adică sa domine bine. Locația nu e extraordinara...ar merge un upgrade..ceva mai spațios și mai luminos.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...