Sari la conținut

0729581491 Sabinasq lux


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Informații primite prin SMS:

 

[...]serviciile mele sunt oral neprotejat/protejat, sex normal protejat, finalizare corporală/facială.[...]

 

I.C bratianu, vis-a-vis de spitalul coltea. 400 de lei ora

Daca e cuibul din spate de la muzeu, sunt numai ciori acolo

Link spre comentariu
  • Oras:Global
  • Oras:Global

Am vb cu ea pe wapp. Pe 12.05 va fi in Bucuresti

 

200 finalizarea jum de ora

300 ora mai multe finalizari

Finalizarile pot fi pe fata în guriță pe sâni pe fund pe spate, fac oral neprotejat sau protejat, sexul normal protejat și nu fac anal.

Fac BDSM fac squirt fantezii roleplay uro

Link spre comentariu
Vizitator sabinasq
Reputație: 0

Buna dragilor, se pare ca trebuie sa lamuresc cateva aspecte. Si anume, 1: nu inteleg de ce in topicul meu tot apare acest cuvant "pestii"?  Nu inteleg de unde ati tras voi concluzia ca as avea peste, poate ma poate lamurii si pe mn cineva.Daca o spuneti strict din cauza zonei, stati linistiti ca si pe decebal sunt fete care au pesti, nu trebuie neparat sa fie pe 13 septembrie. Asa cum scrie si in anunturile mele, sunt intependenta.

2. Din toti cei care ati scris aici, practic o singura persoana a fost la mine. Il rog pe andreialexandru1, daca poate sa va povesteasca si voua mai mult despre cum a decurs vizita la mine. Daca sunt singura, daca sunt fake pozele sau nu, daca sunt intr-un cuib de cior, daca la deranjat ceva sau cineva atat timp cat a stat la mine in casa. 

in rest, numai de bine dragilor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...