Sari la conținut

Noua la voi in Tg. Mures pentru cateva zile 0762555779


Vizitator hotsexygina

Postări Recomandate

Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

La ce ora incepi? Vreau sa te vizitez azi, ti-am scris si pe whatsapp!!!

Bună dimineața ! De la 10:00 ! Cred că am mai scris că dacă nu rasp în max 15 min nu rasp deloc din măsuri de precauție ! Zi faină să ai !

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Pana la ce ora ești disponibilă?

 

Bună ziua !

 

Prog meu este 10:00-22-:00 , însă dacă mi se scrie din timp pot începe și mai devreme s au pot lucra și mai trz !

 

La ora 14:00 Plec din oraș , ne revedem în aprilie !

 

Zi faină tuturor !

 

😘

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Buna. #StamAcasa dar ne si distram impreuna, virtual.

Tarifele depind foarte mult de ceea ce doresti sa ma vezi facand, vorbind si de cat timp doresti. Scrie-mi pe whatsapp pt. detalii.

 

post-287179-0-00663100-1585239912_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0
Bună! 
 
Avand in vedere situatia actuală legata de pandemia globala, am decis sa opresc, o vreme, intalnirile LIVE pentru binele si siguranta noastra, a tuturor. Asadar voi fi disponibilă doar pentru show web prin apel video pe Whatsapp. Mentionez ca nu imi voi expune chipul in cadrul acestor intalniri virtuale. Posibilitățile de plată sunt variate: Paypal/Revolut/Transfer Cont Bancar. Apelul video se va desfasura dupa confirmarea platii. Nu am o lista predefinita cu ceea ce ofer in cadrul show-ului asa ca nu mai cereti detalii legate de preturi inainte sa imi spuneti ce/cat doriti. Tarifele le stabilesc in functie de cerinte si durata show-ului pe care mi le comunicati pe Whatsapp.
 
Multa sanatate si #StaiAcasa !!!
HotSexyMILF 0762555779
 
Hello!
 
Taking into consideration the global pandemic situation, I decided that it is better to stop the LIVE meetings, with clients, in order to keep us safe and healthy. That is why I will be available only for web shows via video call on Whatsapp. During the web shows I will not expose my face. The show can be paid via Paypal, Revolut or Bank Transfer. I do not have a predefined list of shows and prices. First you need to tell me, on Whatsapp, how long you want the show to be and what do you want to have included in it. Only after that I can give you the price.
 
Stay safe and #StayHome !!!
HotSexyMILF 0762555779
 
post-287179-0-44172000-1585895168_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...