Sari la conținut

noua in bv. carmen 0759076313


Vizitator carmen98

Postări Recomandate

Vizitator carmen98
Reputație: 0

buna ma numesc Carmen , 21 de ani si maine ajung in bv unde voi ramane 2 sapt. sunt o tipa discreta, curata si va astept intr.o locatie curata sa ne simtim bine. nu fac anal si finalizare orala in rest, sunt deschisa la orice fantezie. preturile vor fii: 150 fin si 200 ora. va astept sa ne simtim bine  :boob  :kiss3                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

post-260212-0-32159600-1555254232_thumb.jpg

post-260212-0-12019100-1555254247_thumb.jpg

post-260212-0-54185100-1555254268_thumb.jpg

post-260212-0-45863400-1555254296_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat domnisoara acum. Locatie avantgarden bartolomeu. Programare pe whatsapp respectata.

Domnisoara este cea din poze foarte draguta e pe gustul meu. Curata, mirosea frumos dar nu strident.

Am optat pentru o ora 200lei. Fata este atenta nu se grabeste absolut deloc telefonul a fost pe silentios.

A inceput primul numar cu on foarte placut are o tehnica buna nu se foloseste de maini. Montat prez cu gurita si am trecut la lot unde aveam o priveliste perfecta doi sani mari si frumosi placuti la atingere si un miros care m-a facut sa termin repede.

Al doilea numar a inceput cu un masaj apoi on montat prez dupa vreo cateva minute si inceput un misionar continuat cu alta pozitie care nu stiu cum se cheama :))).

Note: on 9

Np: 9

Halat: 200ron.

Recomand cu incredere eu o sa mai merg cu siguranta la ea. Am inteles ca o sa stea doua saptamani la noi.

Bafta.

PS. Te pup Carmen!

  • Like 5
Link spre comentariu

Am Fost aseară la domnișoară Carmen! Programare telefonica respectata!(destul de târziu, orele 00:00) locație avangarden. Domnișoara e cea din poze! Curata, amabila și nu e pusa pe graba sau cu ochii pe ceas.

Am optat pt o ora și bine am făcut :)

O Experienta plăcută. Face un oral bunnn 🙄ðŸ˜

ON - 10(cu... Un mic bonus din partea ei (finalizare orala... Zice ca nu face.... Dar pana la urma a încercat (nu înghite :D păcat ar fi fost super :P)

NP - 9.. Se implica... Câteva contre...

O sa mai revin și recomand :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am Fost aseară la domnișoară Carmen! Programare telefonica respectata!(destul de târziu, orele 00:00) locație avangarden. Domnișoara e cea din poze! Curata, amabila și nu e pusa pe graba sau cu ochii pe ceas.

Am optat pt o ora și bine am făcut :)

O Experienta plăcută. Face un oral bunnn

ON - 10(cu... Un mic bonus din partea ei (finalizare orala... Zice ca nu face.... Dar pana la urma a încercat (nu înghite :D păcat ar fi fost super :P)

NP - 9.. Se implica... Câteva contre...

O sa mai revin și recomand :)

 

Ai platit in plus pentru cim?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Am Fost aseară la domnișoară Carmen! Programare telefonica respectata!(destul de târziu, orele 00:00) locație avangarden. Domnișoara e cea din poze! Curata, amabila și nu e pusa pe graba sau cu ochii pe ceas.

Am optat pt o ora și bine am făcut :)

O Experienta plăcută. Face un oral bunnn

ON - 10(cu... Un mic bonus din partea ei (finalizare orala... Zice ca nu face.... Dar pana la urma a încercat (nu înghite :D păcat ar fi fost super :P)

NP - 9.. Se implica... Câteva contre...

O sa mai revin și recomand :)

Mie mi-a spus ca nu face cim...poate ne lamureste domnisoara

Link spre comentariu

Am vizitat domnisoara acum. Locatie avantgarden bartolomeu. Programare pe whatsapp respectata.

Domnisoara este cea din poze foarte draguta e pe gustul meu. Curata, mirosea frumos dar nu strident.

Am optat pentru o ora 200lei. Fata este atenta nu se grabeste absolut deloc telefonul a fost pe silentios.

A inceput primul numar cu on foarte placut are o tehnica buna nu se foloseste de maini. Montat prez cu gurita si am trecut la lot unde aveam o priveliste perfecta doi sani mari si frumosi placuti la atingere si un miros care m-a facut sa termin repede.

Al doilea numar a inceput cu un masaj apoi on montat prez dupa vreo cateva minute si inceput un misionar continuat cu alta pozitie care nu stiu cum se cheama :))).

Note: on 9

Np: 9

Halat: 200ron.

Recomand cu incredere eu o sa mai merg cu siguranta la ea. Am inteles ca o sa stea doua saptamani la noi.

Bafta.

PS. Te pup Carmen!

Despre ce mirios zici? Liliac inflorit sau corcodusi infloriti ? 😂😂😂

Link spre comentariu

Am vizitat-o și eu pe domnișoara Carmen, am optat pentru o ora 200lei. Domnisora este atenta nu se grăbește, am început cu un nr, a început cu un on forte plăcut, îți pune protecția cu guriță ei frumoasa. Și neam apucat cu poziția umeri craci, și un gemet foarte plăcut.

Al doilea număr a început să-mi facă on câteva minute după care a pus protecția sa urcat pe mine, și o priveliște frumoasa cu 2 sâni mari și plăcuți la atingere.

Note:

On 9,5

Np 9

Recomand cu încredere, păcat ca mai rămâne decât 6 zile, sepr sa mai ajung de 2 ori.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...