Sari la conținut

ali si prietena


Postări Recomandate

  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

la Bucuresti zici ?

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Alecsandra e panarama aia afumata de vindea pizda prin militari, servicii de cacat si impresii cat cuprinde. Iti sarea slitul cand o vedeai ce buna e taranca dar dupa ce deschidea gura ti se pitea pula intre plamani de scarba? Jena? Nu stiu cum sa descriu sentimentul, e cam ca ala pe care il ai cand vrei sa dai unui cersetor de-o paine si iti fute o boratura de-aia industriala pe pantofi. In vara parca o scosese preputul ei flasc de iubi la produs prin mamaia sa isi ia iphone si un jaf de bmw de-ala antic, tunat cocalareste. Nu am mai vazut anunturi de-ale ei in ultima vreme. Am vrut sa o fut intr-o vreme ca e buna de pula ce e drept, dar mi s-a facut prea scarba. Cred ca merge sa o futi cu dopuri in urechi si in nas, eventual o cinzeaca la bord.

Link spre comentariu

Alecsandra e panarama aia afumata de vindea pizda prin militari, servicii de cacat si impresii cat cuprinde. Iti sarea slitul cand o vedeai ce buna e taranca dar dupa ce deschidea gura ti se pitea pula intre plamani de scarba? Jena? Nu stiu cum sa descriu sentimentul, e cam ca ala pe care il ai cand vrei sa dai unui cersetor de-o paine si iti fute o boratura de-aia industriala pe pantofi. In vara parca o scosese preputul ei flasc de iubi la produs prin mamaia sa isi ia iphone si un jaf de bmw de-ala antic, tunat cocalareste. Nu am mai vazut anunturi de-ale ei in ultima vreme. Am vrut sa o fut intr-o vreme ca e buna de pula ce e drept, dar mi s-a facut prea scarba. Cred ca merge sa o futi cu dopuri in urechi si in nas, eventual o cinzeaca la bord.

 

complet de acord

a mai avut anunturi, eu am prins-o in Bucuresti prin vreo 3 locatii

fizic era buna de inebuneai, incredibil, eu nu am vazut pana la tzatze atat de bune naturale nesiliconate

dar era coxata grav

topic are sigur ca i-am lasat eu recenzie stiu sigur, dar nu mai stiu care/unde ca are multe

in ultima vreme a slabit mult de tot fata de vremurile ei bune cand ii explodau bucile si sanii prin haine la cat de bine era gagik

peste/iubi are sigur, il iubeste si e veatza ei, intr-un timp avea un profil de facebook care a circulat si pe aici o perioada unde avea poze si cu el

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

complet de acord

a mai avut anunturi, eu am prins-o in Bucuresti prin vreo 3 locatii

fizic era buna de inebuneai, incredibil, eu nu am vazut pana la tzatze atat de bune naturale nesiliconate

dar era coxata grav

topic are sigur ca i-am lasat eu recenzie stiu sigur, dar nu mai stiu care/unde ca are multe

in ultima vreme a slabit mult de tot fata de vremurile ei bune cand ii explodau bucile si sanii prin haine la cat de bine era gagik

peste/iubi are sigur, il iubeste si e veatza ei, intr-un timp avea un profil de facebook care a circulat si pe aici o perioada unde avea poze si cu el

Inseamna ca a trecut-o iubi de pe iarba pe prafuri.

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

era pe cox si/sau boabe de pe vremea cand presta in militari cand am prins-o eu prima data la futut

Oricum ar fi, iubi ala al ei e un cocalar infect, un ratat care traieste de pe urma unei pizde, un parazit. Iar ea e mai proasta ca gaozul unui maidanez ca se preteaza la asa ceva la indemnul unui putoi cu gel in par.

Link spre comentariu

Eu o vizitam frecvent  la sfarsitul lui 2016 si inceptul lui 2017 cand avea locatie langa piata Veteranilor pentru ca arata f bine si avea si servicii f bune (cel putin cu mine facea un oral f bun iar la pozitii se misca demential de exemplu la lady on top). Avea recenzii in general slabe dar eu m-am simtit f bine cu ea de fiecare data (la vremea respectiva avea 19 ani si tocmai venise dn Giurgiu in Bucuresti). Era super stramta, avea un corp cu forme bine definite (sanii erau fermi de parca erau siliconati si fundul f bombat)...per total era f hot si la propriu si la figurat (cand puneam mana pe ea simteam ca e fierbinte si la fel simtea si cel de jos cand era inauntru , lucru pe care nu l-am simtit cu multe :)). 

  

Atunci cerea 100/200 pt 30/60 minute si 50 lei in plus pt finalizare orala, preturi care se justificau tinand cont de servicii (desi nu cu toti am vazut ca facea click din recenziile citite la vremea respectiva si multi erau nemultumiti). Daca faceai abstractie de faptul ca avea gusturi muzicale indoielnice (manele) si daca faceai click cu ea iesea o partida pe cinste...eu cel putin am avut-o beton armat la fiecare intalnire cu ea lucru care mi s-a mai intamplat cu Alina Model, cu Denisa_aa fosta Atanasia, asta ca sa dau cateva exemple (in general fete cu fizic f atragator cu care am facut si click)...

 

Eu paradoxal mi-am luat in trecut  tepe de la tipe care erau ridicate in slavi pe forum iar la fata locului realitatea era complet diferita (de ex Tanya ... o pustoaica indesata, cu gusa, scunda si cocotata pe niste platforme care numai sex appeal nu emana si asta nu numai din caua fizicului chubby ci si a atitudinii si cliseelor proaste pe care le tot spunea ("Stii ce zic ?", "Stii cum zic ?" si alte cocalarisme care mie cel putin imi taiau pofta definitiv). Asta doar ca sa dau un exemplu ca au mai fost si alte experiente nerusite.

 

Revenind la Alecsandra, am mai vizitat-o prin primavara lui 2017 cand avea locatie pe langa Camera de Comert si experienta fusese buna iar apoi disparuse din peisaj (probabil era dusa de iuby prin diverse orase din RO si poate eventual in afara ca sa practice aceeasi meserie)...ca apoi sa mai vad pe forum in ultimul an cateva topicuri cu noile anunturi ale ei din Oradea sau Constanta dar devenise de nerecunoscut fata de pozele pe care le-am atasat (aceste poze erau din perioada 2016-2017). Pacat de ea ca a avut un anturaj prost: in mod sigur a luat droguri, si-a pierdut formele frumoase ale corpului, si-a distrus buzele cu acid hialuronic, cred ca si la nas a avut cateva interventii nereusite, si-a mai facut niste tatuaje de neam prost...intr-un cuvant nu mai este deloc ce a fost (mie nu mai imi inspira niciun fel de senzualitate) si pacat de ea ca era chiar misto acum 2-3 ani (atunci daca cineva ar fi reusit s-o deturneze de la iuby-ul cocalar si ar fi introdus-o intru-un anturaj bun, ar fi avut parte de niste partide de exceptie :)) )...

 

 

 

 

post-39152-0-56325100-1555951420_thumb.jpg

post-39152-0-90012800-1555951428_thumb.jpg

post-39152-0-65964200-1555951485_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Salutare.

Am fost si eu la asta , ca altcumva nu am cum sa.i spun.

La inceput cand am intrat , foarte draguta cu mine , prosop acolo , baie acolo , etc etc.

Imi zice tarifu am zis ca raman 1 ora amenda 300 de lei

Incepe ea cu un oral platu as putea spune cam 7/10 dar nu ceva iesit din comun

Si dupaia incepe haosul.

Raspunde la telefon , era ceva prietena de a ei care trebuia sa vina in Oradea de la Bucuresti cu trenul . Era ora 17:40 parca si trenu trebuia sa plece pe la 18:30 si colega ei nici macar nu era in gara. Si incepe mahalagioaca asta sa injure ca o ultima centurista din Bucuresti. Prima data mi am zis ai de plm unde am nimerit dar apoi nu puteam sa ma abtin sa nu rad cand le auzeam pe astea 2 cum se injura :)).

Ok inchide telefonu , incep cu un doggy iar apoi misionaru' si ghici ce , suna iara capra din bucuresti.

Imaginati.va ca eu peste ea , dadeam in ea si ea se certa la telefon cu cealalta zdreanta :)) mi s a dus tot chefu de futut. Intr.un final fortat de mine finalizez . Si stam la o tigara pana la al 2.lea numar , ma gandeam totusi sa vorbim si noi ceva ca de cand am intrat tot se certa cu tipa :)) da nu puteam scoate o vorba de la ea cw in continuu se certau si se injurau :)) i.am zis frumos pare rau ca am venit la tine , a fost o risipa totala de bani si de timp.

Ceva note

Locatie : grigore moisil

Apartament : 10 , curat baie , prosop curat

Oral : mai mult de 6 n am cum sa i dau

De revenit , niciodata

Pacat de ea ca totusi are fundu ala , sanii mici dar ok . Iar moaca , arata bine in poze , ca face to face nu.i chiar asa .

 

de vis !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...