Sari la conținut

Ella 0791199372


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 11 minute, florinel00 a spus:

Bună seara! Pt prima oara am ajuns și eu la frumoasa! Ella😚 cu un corp superb chiar arata foarte  bine. Dar ce fundulet frumos are 😊 și ce de treaba ii te întreabă dacă ii bine, cum dorești, poziti

Multumesc frumos 😊 si te mai astept cu drag 🤗 te pup 😘😘

Link spre comentariu

Din greșeală am trimis recenzia neterminata 😊.                                   La poziți nu comentează chiar încearcă sa se facă plăcută sa te simți bine în compania Ellei eu ii mulțumesc frumos pt respectul ei fata de mine sper k a fost mulțumită și ea de mine o fata de treaba cu bun simt 😚 notele mele sunt la pachet de data asta😊10, 10,10 cu steluțe multe multe multe. Cu siguranță te voi revizita și nu îmi pare rău deloc k team revizitat. Noapte bună îți doresc Ella😚🥰🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 5 minute, florinel00 a spus:

Din greșeală am trimis recenzia neterminata 😊.                                   La poziți nu comentează chiar încearcă sa se facă plăcută sa te simți bine în compania Ellei eu ii mulțumesc frumos pt respectul ei fata de mine sper k a fost mulțumită și ea de mine o fata de treaba cu bun simt 😚 notele mele sunt la pachet de data asta😊10, 10,10 cu steluțe multe multe multe. Cu siguranță te voi revizita și nu îmi pare rău deloc k team revizitat. Noapte bună îți doresc Ella😚🥰🤗

😊Multumesc ma bucur ca te’ai simtit bine in compania mea 🤗 noapte buna te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 1 oră, florinel00 a spus:

Din greșeală am trimis recenzia neterminata 😊.                                   La poziți nu comentează chiar încearcă sa se facă plăcută sa te simți bine în compania Ellei eu ii mulțumesc frumos pt respectul ei fata de mine sper k a fost mulțumită și ea de mine o fata de treaba cu bun simt 😚 notele mele sunt la pachet de data asta😊10, 10,10 cu steluțe multe multe multe. Cu siguranță te voi revizita și nu îmi pare rău deloc k team revizitat. Noapte bună îți doresc Ella😚🥰🤗

ziii ca ii cumperi vila cu piscina

Link spre comentariu

Ai un corp super bestial Ella😚 ești o fata te top1😚 cu o atitudine foarte bună! Eu unul am fost foarte mulțumit de tine. Dar și colega ta ii la fel k și tine😚 Abia aștept sa va revizitez deoarece mam simțit super bine în compania voastră 😚 va doresc o zi minunata și frumoasa k și voi😚🤗 va pup 😚🥰🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 2 ore, florinel00 a spus:

Ai un corp super bestial Ella😚 ești o fata te top1😚 cu o atitudine foarte bună! Eu unul am fost foarte mulțumit de tine. Dar și colega ta ii la fel k și tine😚 Abia aștept sa va revizitez deoarece mam simțit super bine în compania voastră 😚 va doresc o zi minunata și frumoasa k și voi😚🤗 va pup 😚🥰🤗

Multumesc dragul meu 🤗te asteptam cu mare drag 🤗te pup 😘😘

Link spre comentariu
La 16.01.2021 la 16:58, ellaella22 a spus:

Multumesc dragul meu 🤗te asteptam cu mare drag 🤗te pup 😘😘

Din nou am revizitato pe aceasta minunata fata si frumoasa fata  (as luauo acasă asa de treaba și plăcută se știe face) Mulțumesc frumos Ella 😚 În compania ta mam simțit super bine ai un suflet bun ține-o tot asa și nu vei duce lipsa de vizitatori!!! 😊 La baie tot ce vei prosp curat pufos ție mai mare dragul sa te ștergi cu el. Mulțumesc😚 programare respectata nu ma grăbit deloc depășit puțin timpul este de admirat nu k și altele care abia așteaptă sa scape de tine. Ella draga mulțumesc încă o data pt compania minunata oferita de tine și cu siguranță te voi revizita 😚 nota mea pt tine este 10 pe minie😊 îți doresc o zi minunata!!! 😚🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 3 ore, florinel00 a spus:

Din nou am revizitato pe aceasta minunata fata si frumoasa fata  (as luauo acasă asa de treaba și plăcută se știe face) Mulțumesc frumos Ella 😚 În compania ta mam simțit super bine ai un suflet bun ține-o tot asa și nu vei duce lipsa de vizitatori!!! 😊 La baie tot ce vei prosp curat pufos ție mai mare dragul sa te ștergi cu el. Mulțumesc😚 programare respectata nu ma grăbit deloc depășit puțin timpul este de admirat nu k și altele care abia așteaptă sa scape de tine. Ella draga mulțumesc încă o data pt compania minunata oferita de tine și cu siguranță te voi revizita 😚 nota mea pt tine este 10 pe minie😊 îți doresc o zi minunata!!! 😚🤗

Multumesc frumos 🤗ma bucur ca ai plecat fericit de la mine 🥰 te mai astept cu mare drag 🤗te pup 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 09.06.2019 la 11:37, ellaela123 a spus:

Buna dimineata dragii mei, rog un moderator daca poate sa imi schimbe numarul de telefon din titlu, l-am

Pierdut pe cel vechi. Acesta este numarul meu nou:

0756642987

post-292566-0-57081600-1560069441_thumb.jpeg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Buna din Oradea sinteti!? 

 

La 09.06.2019 la 11:37, ellaela123 a spus:

Buna dimineata dragii mei, rog un moderator daca poate sa imi schimbe numarul de telefon din titlu, l-am

Pierdut pe cel vechi. Acesta este numarul meu nou:

0756642987

post-292566-0-57081600-1560069441_thumb.jpeg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 1 minut, Kutya a spus:

 

Buna din Oradea sinteti!? 

 

 

Da nu conteaza vreau sa stiu care e treaba cu acel numar de tf si cu poza mea?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 6 minute, erectus a spus:

Deci fata asta mai este la joi? Am și la primul număr din titlu, cel cu 987 la sfârșit și răspunde un bărbat... 

Buna momentan nu lucrez ..spre sfarsitul lunii  Ianuarie o sa revin din nou 

Si acel numar cu 987 nu il mai am de mult l’am pierdut asa ca nu mai incercati pe el nu stiu la cine este acum acel numar ... eu am un singur numar +40 (724) 815 870 nu am alt numar de tf .o seara frumoasa va doresc 😊 pupici 😘😘😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 50 minute, florinel00 a spus:

 Ella te așteptăm cu mult drag sa revi suflet minunat😚🤗 sa nu uiți de noi😊 noapte bună! Te pup🤗

O sa revin cu mare drag la voi 🤗 Te pup 😘😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...