Jump to content

Ella ‭0756642987 si 0724815870

Guest orpheus

Recommended Posts

• Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Incantat de pozele domnisoarei am hotarat sa o cunosc si eu. Programat telefonic unde ma intrebat cati ani am ,se pare ca am trecut testul, nici prea tanar nici prea batran. Ajuns la locatie ma astept

Salutare confrati! Nu stiu ce ati facut voi :laugh2 dar eu am zis ca trebuie neaparat sa o bifez pe Ella,nu de alta da trebuia neaparat sa ii arestez fundu ala ca prea obraznic ii :laugh2Ajuns la ea E

Frumusica Ella, de ce te imflamezi? Eu te-am cam laudat in linii mari... Am spus clar ca esti frumoasa, politicoasa si chiar incerci sa fii prietenoasa. Deci nu-i cazul sa te superi ca nu prea ai de c

Posted Images

Acum 11 minute, florinel00 a spus:

Bună seara! Pt prima oara am ajuns și eu la frumoasa! Ella😚 cu un corp superb chiar arata foarte  bine. Dar ce fundulet frumos are 😊 și ce de treaba ii te întreabă dacă ii bine, cum dorești, poziti

Multumesc frumos 😊 si te mai astept cu drag 🤗 te pup 😘😘

Din greșeală am trimis recenzia neterminata 😊.                                   La poziți nu comentează chiar încearcă sa se facă plăcută sa te simți bine în compania Ellei eu ii mulțumesc frumos pt respectul ei fata de mine sper k a fost mulțumită și ea de mine o fata de treaba cu bun simt 😚 notele mele sunt la pachet de data asta😊10, 10,10 cu steluțe multe multe multe. Cu siguranță te voi revizita și nu îmi pare rău deloc k team revizitat. Noapte bună îți doresc Ella😚🥰🤗

• Like 1
Acum 5 minute, florinel00 a spus:

Din greșeală am trimis recenzia neterminata 😊.                                   La poziți nu comentează chiar încearcă sa se facă plăcută sa te simți bine în compania Ellei eu ii mulțumesc frumos pt respectul ei fata de mine sper k a fost mulțumită și ea de mine o fata de treaba cu bun simt 😚 notele mele sunt la pachet de data asta😊10, 10,10 cu steluțe multe multe multe. Cu siguranță te voi revizita și nu îmi pare rău deloc k team revizitat. Noapte bună îți doresc Ella😚🥰🤗

😊Multumesc ma bucur ca te’ai simtit bine in compania mea 🤗 noapte buna te pup 😘😘😘

Acum 1 oră, florinel00 a spus:

ziii ca ii cumperi vila cu piscina

Ai un corp super bestial Ella😚 ești o fata te top1😚 cu o atitudine foarte bună! Eu unul am fost foarte mulțumit de tine. Dar și colega ta ii la fel k și tine😚 Abia aștept sa va revizitez deoarece mam simțit super bine în compania voastră 😚 va doresc o zi minunata și frumoasa k și voi😚🤗 va pup 😚🥰🤗

Acum 2 ore, florinel00 a spus:

Ai un corp super bestial Ella😚 ești o fata te top1😚 cu o atitudine foarte bună! Eu unul am fost foarte mulțumit de tine. Dar și colega ta ii la fel k și tine😚 Abia aștept sa va revizitez deoarece mam simțit super bine în compania voastră 😚 va doresc o zi minunata și frumoasa k și voi😚🤗 va pup 😚🥰🤗

Multumesc dragul meu 🤗te asteptam cu mare drag 🤗te pup 😘😘

La 16.01.2021 la 16:58, ellaella22 a spus:

Multumesc dragul meu 🤗te asteptam cu mare drag 🤗te pup 😘😘

Din nou am revizitato pe aceasta minunata fata si frumoasa fata  (as luauo acasă asa de treaba și plăcută se știe face) Mulțumesc frumos Ella 😚 În compania ta mam simțit super bine ai un suflet bun ține-o tot asa și nu vei duce lipsa de vizitatori!!! 😊 La baie tot ce vei prosp curat pufos ție mai mare dragul sa te ștergi cu el. Mulțumesc😚 programare respectata nu ma grăbit deloc depășit puțin timpul este de admirat nu k și altele care abia așteaptă sa scape de tine. Ella draga mulțumesc încă o data pt compania minunata oferita de tine și cu siguranță te voi revizita 😚 nota mea pt tine este 10 pe minie😊 îți doresc o zi minunata!!! 😚🤗

• Like 1