Sari la conținut

Ella 0791199372


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 1 minut, Edgeorge2021 a spus:

Ma iertați ce înseamnă fin?

Văzusem pe undeva 100 lei sau 150 lei fin and so on nu știu ce înseamnă dacă ma puteți ajuta cu un răspuns...

Ella abia aștept sa te întâlnesc iar și sa am parte de tot ceea ce tu oferi ❤️🥳

Finalizarea e 150 de lei (adica 30 de min ) te astept cu drag 🤗💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 29 minute, boy boy23 a spus:

Sper că nu ai uitat că mi-ai rămas dator cu ceva drăguț după ultima vizită 😈😈😈😈😈😈😍😍😍😍😍😁😁😁eu nu am uitat 😈😈😍😍

Din reacția ta mi-am dat seama că nu ai uitat nici tu 😂😂😂mă bucur ...ne vedem urgent până nu uiți 😈😈😁😁😈😈😍😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 53 minute, boy boy23 a spus:

Din reacția ta mi-am dat seama că nu ai uitat nici tu 😂😂😂mă bucur ...ne vedem urgent până nu uiți 😈😈😁😁😈😈😍😍

😂😂 te astept 🤗💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 5 ore, ellaella22 a spus:

Heiii chiar voiam sa va dau vestea ca am revenit 🙈🥰 de mâine sunt Disponibila pentru programari ❤️😍  va pupacesc 💋💋💋

✔️  LOCATIE PRIMA UNIVERSITĂȚII 
 

✔️SERVICII — NORMAL DOAR PROTEJAT 


✔️ ON DOAR IN FUNCTIE DE IGIENA 

 

 ✔️MASAJ  

 

✔️ 150 de lei fin 

 

✔️250 de lei ora  

 

 

Dragă Ella, te-am supărat cu ceva? Mi-ai blocat numărul, nu te pot suna, nu-ți pot trimite mesaj. Mulțumesc. Panda.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Chiar acum, ursuletulpanda a spus:

Dragă Ella, te-am supărat cu ceva? Mi-ai blocat numărul, nu te pot suna, nu-ți pot trimite mesaj. Mulțumesc. Panda.

Buna nu ți-am blocat nr si nici nu sunt suparata ca din cate stiu eu nu mai suparat cu nimic 🙈 nu stiu cand ai incercat sa ma suni dar acu e inchis tf poate de aia nu merge daca ai incercat acum sa suni 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 4 minute, ellaella22 a spus:

Buna nu ți-am blocat nr si nici nu sunt suparata ca din cate stiu eu nu mai suparat cu nimic 🙈 nu stiu cand ai incercat sa ma suni dar acu e inchis tf poate de aia nu merge daca ai incercat acum sa suni 💋💋💋

La fel știu și eu. Ți-am scris, un mesaj a ajuns, al doilea nu. Da, acum seara te-am sunat. M-am liniștit și mersi pentru răspuns. Mai încerc și mâine. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 13 minute, ursuletulpanda a spus:

La fel știu și eu. Ți-am scris, un mesaj a ajuns, al doilea nu. Da, acum seara te-am sunat. M-am liniștit și mersi pentru răspuns. Mai încerc și mâine. 😘

Ok te pup 😘😘🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 30 minute, boy boy23 a spus:

Ce perioada stai la noi draga?

Nu stiu cat stau exact probabil vreo 2 saptamani poate si mai mult nu stiu sa zic 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
Acum 15 minute, ellaella22 a spus:

Nu stiu cat stau exact probabil vreo 2 saptamani poate si mai mult nu stiu sa zic 😘😘

Bună Ella, whatsapp nu folosești? Ar fi mai ușor pentru unii dintre noi să comunice cu tine pentru programări.  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 58 minute, maugym a spus:

Bună Ella, whatsapp nu folosești? Ar fi mai ușor pentru unii dintre noi să comunice cu tine pentru programări.  

Buna imi pare rau dar nu folosesc whatsapp …💋

Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
Acum 33 minute, ellaella22 a spus:

Buna imi pare rau dar nu folosesc whatsapp …💋

Păcat, ar fi fost mai ușor.....sper să stai in Oradea, până ajung si eu acasă.  Esti in primele locuri în lista mea..... te pup!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 16 minute, maugym a spus:

Păcat, ar fi fost mai ușor.....sper să stai in Oradea, până ajung si eu acasă.  Esti in primele locuri în lista mea..... te pup!!!

O sa fiu cred ca vreo 2 sapt ,posibil si o luna nu stiu sigur . Pupici 💋❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 20 minute, incepator3 a spus:

Adică vrea să spună că te-ai îngrășat, că te-ai porcit, mai pe scurt și mai pe înțelesul tău, că EȘTI GRASĂ.

Mai pe scurt poate “porcit” esti tu si da m’am ingrasat ai vreo problema tu cu asta ? 
Daca tot te bagi tu in seama asa fara nici un rost 😉 la revedere 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 29 minute, incepator3 a spus:

Adică vrea să spună că te-ai îngrășat, că te-ai porcit, mai pe scurt și mai pe înțelesul tău, că EȘTI GRASĂ.

Într-o adevăr are câteva kg în plus față de acum 2 ani de exemplu dar nu are absolut nici un kg în plus pe ea 😍😍😍chiar îi sta mult mai bine așa ..este o fata foarte sexy și foarte naturală ..și toate formele ei sunt excelente 😍😍😍

Link spre comentariu
Acum 16 minute, ellaella22 a spus:

Mai pe scurt poate “porcit” esti tu si da m’am ingrasat ai vreo problema tu cu asta ? 
Daca tot te bagi tu in seama asa fara nici un rost 😉 la revedere 

Și eu ce am scris ? Nu am scris așa ?
Eu nu sunt, eu pe lângă mulți ații, chiar și în comparație cu tine sunt „slim fit”, faci niște afirmații fără ca măcar să mă cunoști, sau fără ca măcar să mă fi văzut vreodată.
Nu dragă, n-am nicio problemă cu asta, din punctu' meu de vedere poți să te mai îngrași 200 de kg că nu ești nici nevasta mea, nici prietena mea, și nici nu cred că te iau de soție, când or fi una din astea, poate atunci, și nu mie ar trebuii să mi te adresezi și celui de mai sus care ți-a făcut afirmația, eu doar ți-am tradus.

Ți-am tradus așa pentru tine, uite, dacă nu am dreptate, să mă contrazică el.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0791199372
  • Oras:Oradea
  • Indisponibila
Acum 19 minute, incepator3 a spus:

Și eu ce am scris ? Nu am scris așa ?
Eu nu sunt, eu pe lângă mulți ații, chiar și în comparație cu tine sunt „slim fit”, faci niște afirmații fără ca măcar să mă cunoști, sau fără ca măcar să mă fi văzut vreodată.
Nu dragă, n-am nicio problemă cu asta, din punctu' meu de vedere poți să te mai îngrași 200 de kg că nu ești nici nevasta mea, nici prietena mea, și nici nu cred că te iau de soție, când or fi una din astea, poate atunci, și nu mie ar trebuii să mi te adresezi și celui de mai sus care ți-a făcut afirmația, eu doar ți-am tradus.

Ți-am tradus așa pentru tine, uite, dacă nu am dreptate, să mă contrazică el.

Domnule slim fit asa cum eu nu te cunosc nici tu nu ma cunosti asa ca nici tu nu vb de mine…si nu te baga in seama asa fara rost…zi făina sa ai 

Link spre comentariu

21 minutes ago, incepator3 said:

Și eu ce am scris ? Nu am scris așa ?
Eu nu sunt, eu pe lângă mulți ații, chiar și în comparație cu tine sunt „slim fit”, faci niște afirmații fără ca măcar să mă cunoști, sau fără ca măcar să mă fi văzut vreodată.
Nu dragă, n-am nicio problemă cu asta, din punctu' meu de vedere poți să te mai îngrași 200 de kg că nu ești nici nevasta mea, nici prietena mea, și nici nu cred că te iau de soție, când or fi una din astea, poate atunci, și nu mie ar trebuii să mi te adresezi și celui de mai sus care ți-a făcut afirmația, eu doar ți-am tradus.

Ți-am tradus așa pentru tine, uite, dacă nu am dreptate, să mă contrazică el.

Ai tradus prost, Ela sigur a inteles intrebarea mea.. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...