Sari la conținut

Ella 0791199372


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Buna dragilor. Vreau sa va anunt ca duminica este ultima zi.

Va pup

Sper să revii, că deja vorbim de tine că ești de-anoastră Orădeancă. Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Hihi😘 te pup😘

Pai aveti timp sa ma vizitati pana plec sa ma faceti sa ma intorc repede

.. p.s. Glumesc, oricum ma voi reintoarce ca imi sunteti dragi😘

 

 

Sper să revii, că deja vorbim de tine că ești de-anoastră Orădeancă. Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Și ca sa continui povestea începută pe un alt topic, am ajuns și la Ella. A doua oară, dar data trecuta a fost cu mult timp in urmă, nu m-a recunoscut. Parcă un pic a mai pus pe ea in carantină, dar parcă a devenit mai sociabilă. Știam că solicită amenda înainte, așa că am oferit din proprie inițiativă. Fiind proaspăt dusat, nu am mai trecut pe la baie. Ella a fost mai degajata ca și prima data, chiar am avut ce povesti. Un pic înainte, un pic după. Suit în pat și ne-am mângâiat un picuț, al meu crescând destul de repede. Piersicuța ei era proaspăt rasa, curată, plăcut mirositoare, doar că nu se prea umezește natural. Un oral plăcut, fără exagerări, cu cate o privire, fara atenție la alte zone. In 69 acces bun, fund frumos, pare să ii placa puțin și ei. Continuat în normal din păcate în poziția asta nu prea privește în ochi, dar compensează pe la spate, cu o priveliște frumoasă . Nu am mai rezistat mult și am terminat in balonaș. Am rămas un pic așa iar după retragere am mai stat în pic la povesti, duș și vamos. Raport calitate preț bun, e bine că e mai vorbăreață, daca ar face fk, și dacă ar privi în ochi l, as mai adaugă 1 punct. Oricum la 100 e foarte OK. Baftă

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Multumesc frumos! Te pup si te mai astept😘

 

 

 

Și ca sa continui povestea începută pe un alt topic, am ajuns și la Ella. A doua oară, dar data trecuta a fost cu mult timp in urmă, nu m-a recunoscut. Parcă un pic a mai pus pe ea in carantină, dar parcă a devenit mai sociabilă. Știam că solicită amenda înainte, așa că am oferit din proprie inițiativă. Fiind proaspăt dusat, nu am mai trecut pe la baie. Ella a fost mai degajata ca și prima data, chiar am avut ce povesti. Un pic înainte, un pic după. Suit în pat și ne-am mângâiat un picuț, al meu crescând destul de repede. Piersicuța ei era proaspăt rasa, curată, plăcut mirositoare, doar că nu se prea umezește natural. Un oral plăcut, fără exagerări, cu cate o privire, fara atenție la alte zone. In 69 acces bun, fund frumos, pare să ii placa puțin și ei. Continuat în normal din păcate în poziția asta nu prea privește în ochi, dar compensează pe la spate, cu o priveliște frumoasă . Nu am mai rezistat mult și am terminat in balonaș. Am rămas un pic așa iar după retragere am mai stat în pic la povesti, duș și vamos. Raport calitate preț bun, e bine că e mai vorbăreață, daca ar face fk, și dacă ar privi în ochi l, as mai adaugă 1 punct. Oricum la 100 e foarte OK. Baftă

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Făcurăm și eu cunoștința cu Ella.

Programat ușor prin telefon. 0724815870

Răspuns din prima. Voce plăcută.

Nu face programari prealabil. Probabil dacă ai un istoric ține cont. Ma rugat sa o sun cu 20 min. înainte.

 

Locație. 10

Lângă Universitate. Cart. Prima.

Ap. modern cu tot ce ii nevoie.

 

Fată. 9.

Nefumătoare.

La față simpatică. Menționez pielea foarte fina. “0” pilozitate pe corp și este bronzata.

Zona abdominala și bucile merg către 10 :)

 

Zona intimă: Mică,Epilată total. Se umezește natural. Nu lasă degete in păsărica. Ii mai sensibilă din spusele ei.

 

Igiena. 9.

Mirosea a proaspăt. Fără parfumuri puternice.

Fără mirosuri suspecte sau scurgeri. Mânuțe și piciorușe îngrijite.

 

OP. 8

plăcut,fara Dinți. Suficient de adânc.

Mi-a plăcut cum sa poziționat,am avut posibilitatea sa o mângâi între timp. -1 fără zone(eram de 30 min. epilat). -1 ca nu s-a forțat puțin mai mult cu ea.

Cu siguaranta am indus-o și eu intr-o direcție mai soft,chiar am cerut asta.

 

Np. 9.

Misionar și pe la Spate.

Nu se ferește. Știe sa își desfacă larg picioarele. Ma excitat maxim când și-o freca între timp. Pe la spate excitant mi-a plăcut formele,spatele,bucile si cum se arcuia. Patul fiind prea moale și înălțimea lui nu corespundeau pt. a putea rămâne in picioare la doggy.

 

Gfe. 9.

Fără FK.

Dar dau nota mare pt. ca a avut răbdare cu mine. Ma mângâiat,alintat și a creeat acea atmosfera de liniște.Nu ne-a deranjat tel. sau alte nebunii.

 

 

Pret. 10.

1 ora/200 RON.

 

De revenit?

DA !!!

 

Concluzie...

O impresie foarte buna despre ea.

Cu totul ca n-am mai fost de lunga perioada de timp la fete. Și nu știam de ce voi fi in stare...Mi-a plăcut.

Mi-a plăcut “normalitatea” ei.

Cine își dorește o fata “normala” cu igiena buna și servicii Ok. cu care mai poți și vorbi,socializa.

EA ESTE ALEGEREA.

Reușește sa te facă sa te simți SAFE.

Este genul de caracter care ai pastra-o in cercul de prieteni și nu pentru a te arde cu ea. :)

 

Ella.

Mulțumesc pt. timp și răbdarea acordată.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Multumesc mult pentru aceste cuvinte😘

Mi-am inceput ziua mai bine acum ca stiu ca ai plecat de la mine cu zambetul pe buze😘 te mai astept😘

 

 

 

Făcurăm și eu cunoștința cu Ella.

Programat ușor prin telefon. 0724815870

Răspuns din prima. Voce plăcută.

Nu face programari prealabil. Probabil dacă ai un istoric ține cont. Ma rugat sa o sun cu 20 min. înainte.

 

Locație. 10

Lângă Universitate. Cart. Prima.

Ap. modern cu tot ce ii nevoie.

 

Fată. 9.

Nefumătoare.

La față simpatică. Menționez pielea foarte fina. “0†pilozitate pe corp și este bronzata.

Zona abdominala și bucile merg către 10 :)

 

Zona intimă: Mică,Epilată total. Se umezește natural. Nu lasă degete in păsărica. Ii mai sensibilă din spusele ei.

 

Igiena. 9.

Mirosea a proaspăt. Fără parfumuri puternice.

Fără mirosuri suspecte sau scurgeri. Mânuțe și piciorușe îngrijite.

 

OP. 8

plăcut,fara Dinți. Suficient de adânc.

Mi-a plăcut cum sa poziționat,am avut posibilitatea sa o mângâi între timp. -1 fără zone(eram de 30 min. epilat). -1 ca nu s-a forțat puțin mai mult cu ea.

Cu siguaranta am indus-o și eu intr-o direcție mai soft,chiar am cerut asta.

 

Np. 9.

Misionar și pe la Spate.

Nu se ferește. Știe sa își desfacă larg picioarele. Ma excitat maxim când și-o freca între timp. Pe la spate excitant mi-a plăcut formele,spatele,bucile si cum se arcuia. Patul fiind prea moale și înălțimea lui nu corespundeau pt. a putea rămâne in picioare la doggy.

 

Gfe. 9.

Fără FK.

Dar dau nota mare pt. ca a avut răbdare cu mine. Ma mângâiat,alintat și a creeat acea atmosfera de liniște.Nu ne-a deranjat tel. sau alte nebunii.

 

 

Pret. 10.

1 ora/200 RON.

 

De revenit?

DA !!!

 

Concluzie...

O impresie foarte buna despre ea.

Cu totul ca n-am mai fost de lunga perioada de timp la fete. Și nu știam de ce voi fi in stare...Mi-a plăcut.

Mi-a plăcut “normalitatea†ei.

Cine își dorește o fata “normala†cu igiena buna și servicii Ok. cu care mai poți și vorbi,socializa.

EA ESTE ALEGEREA.

Reușește sa te facă sa te simți SAFE.

Este genul de caracter care ai pastra-o in cercul de prieteni și nu pentru a te arde cu ea. :)

 

Ella.

Mulțumesc pt. timp și răbdarea acordată.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Se pare că a revenit și de această dată cu o mărire a tarifului...prețul comunicat de ea este de 150

 

Ella dacă nu te superi poți să ne spui cărui fapt se datorează aceasta majorare? Ai introdus servicii in plus?

 

PS - la telefon mi-a comunicat că face și anal 50 extra?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Care Ella frate?

Acum avem trei în Oradea, iar cea care are telefoanele de mai sus este plecată. Ea este elaella22.

Și-a luat personal rămas bun chiar aici.

Ea nici nu și-a majorat tarifele, dar nici nu este în Oradea.

Ce ziceți?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...