Sari la conținut

0733555254 Denisa 30 ani cu forme apetisante. Mihai Bravu , Dristor Baba Novac


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Bună dimii❤

Bună! Dacă nu te deranjează, ar fi utilă o actualizare a serviciilor/tarifelor. Eventual, poze recente. Multumesc! M-am uitat în ultimele pagini, dar n-am găsit ceva de actualitate. Seară plăcută!

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună sincer nu prea stiu cum functioneaza aici site-ul doar ridic pagina Ma ajutat o prietena sa îl fac am specificat în anunțul meu sunt o fata bbww am 110 kg sîni foarte marii mai departe poti sa iti faci o imaginatie nu-i atit de greu !! Dacă dorești ma ma cunosti te astept cu drag .❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună sincer nu prea stiu cum functioneaza aici site-ul doar ridic pagina Ma ajutat o prietena sa îl fac am specificat în anunțul meu sunt o fata bbww am 110 kg sîni foarte marii mai departe poti sa iti faci o imaginatie nu-i atit de greu !! Dacă dorești ma ma cunosti te astept cu drag .❤❤

Esti superba pt amatori de ssbbw. Daca reusesti sa postezi niste poze noi ar fi excelent. Te pup!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Bună sincer nu prea stiu cum functioneaza aici site-ul doar ridic pagina Ma ajutat o prietena sa îl fac am specificat în anunțul meu sunt o fata bbww am 110 kg sîni foarte marii mai departe poti sa iti faci o imaginatie nu-i atit de greu !! Dacă dorești ma ma cunosti te astept cu drag .❤❤

Ok, dar servicii/tarife actualizate ne poți spune? Ar fi foarte util pentru doritori! Mulțumesc!

Link spre comentariu

Dacă ar fii așa as spune multe Povești mie îmi plc sa ma las plăcută sa încerc să satisfac orice plăcere .Sunt tare afectuoasă si nu prea ma laud las totul sa vină de la sine .O sa încerc sa fac cv poze si cine are placere sa ma cunoasca cu drag îl aștept â¤ðŸ’‹â¤ðŸ’‹

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Dacă ar fii așa as spune multe Povești mie îmi plc sa ma las plăcută sa încerc să satisfac orice plăcere .Sunt tare afectuoasă si nu prea ma laud las totul sa vină de la sine .O sa încerc sa fac cv poze si cine are placere sa ma cunoasca cu drag îl aștept ❤❤

Bine... Așteptăm cu interes noutăți!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...