Sari la conținut

CHAT Braila


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am deschis sectiunea chat, ca sa ne putem intreba intre noi braileniii ce dorim, si cum unii nu au adresa de messenger la profil, si nu au nici acces la chat, putem sa ne punem aici intrebari despre orice subiect, in legatura cu damele sau ce ne vine noua prin cap.

 

 

Ex: Bosssu ce nu ti-a convenit la sexy aida? aici cand intrebati scrieti si nickul persoanei caruia ii adresati intrebarea ca sa va poata raspunda.

 

 

iar eu cand va vad raspunsul scriu     raspuns pentru xtrey (cel care mi-a adresat intrebarea ): ii incepatoare nu stie nimik.

 

 

Va rog eu nu dati citat la fiecare ii cel mai bn modelul asta asa, doar daca ii prea departe intrebarea atunci mai putem da si un citat, sau cum doriti numai sa se vada raspunsurile si intrebarile.

 

 

Rog toti braileniii sa mai arunce un ochi si aici, ca altfel nu ne putem contacta si sa nu facem off-topik pe topikurile domnisoarelor.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Lady,d-aia nu raspunzi la tel,te plimbi... :)

Nu am lucrat szi. A trebuit sa dau o fuga la Bz sa-mi pun la punct noua locatie , ca de maine voi fi mai mult in bz decat in br.

 

Am scris de nenumarate ori ca in br lucrez doar vineri sabata si duminica.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu am lucrat szi. A trebuit sa dau o fuga la Bz sa-mi pun la punct noua locatie , ca de maine voi fi mai mult in bz decat in br.

 

Am scris de nenumarate ori ca in br lucrez doar vineri sabata si duminica.

Stiu c-ai scris,numai ca te-am sunat si vineri pana-n pranz si-mi intra casuta vocala,iar dupa pranz,deasemenea ,n-ai raspuns...

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Un tip bine intalneste o tipa, la fel de buna, si vrea sa o ia de nevasta pe loc, orbit de frumusetea ei.


„Dar nu stim nimic unul despre celalalt”, spune ea.


„Dar nu-i nimic, aflam pe parcurs, ne descoperim incetul cu incetul”, o linisteste el.


Asa ca ea a acceptat, s-au casatorit, si au plecat in luna de miere la mare.


Intr-o dimineata, pe cand erau la plaja pe marginea piscinei, el se ridica de pe sezlong, se catara la trambulina de 10 metri si executa o saritura surub cu 2 intoarceri la 90 de grade si o rotatie completa, apoi o intrare perfecta in apa la aterizare.


 

Dupa inca vreo cateva demonstratii, se intoarce inapoi pe sezlong ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.


„Ai fost incredibil, iubitule !”, il intampina ea, inca surprinsa de reperezentatie.


„Am fost campion olimpic la sarituri. Vezi, ti-am spus ca ne vom cunoaste incetul cu incetul.”


Ea se ridica de pe sezlong, intra in piscina si incepe sa inoate.


Dupa 50 de lungimi de bazin, fara pauza, se intoarce inapoi pe sezlong, nearatand niciun fel de oboseala.


„Ooo, incredibil, te pomenesti ca si tu ai fost campioana la vreo proba de rezistenta la inot”.


„Nu”, spune ea, „am fost femeie de moravuri usoare in Braila dar lucram pe ambele maluri


  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...