Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Da' cu seriozitatea ce facem ?

Am facut programare din timp, pentru azi, confirmata si rasconfirmata aseara si azi dimineata, si cand am ajuns la adresa, nici un fel de raspuns… nici pana acum...

Si macar daca ar fi mai in centru, nu la capatul Bucurestiului, sa pierd o gramada de timp...

Nu stiu pe cine vrei tu sa domini cu atitudinea asta…

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Da' cu seriozitatea ce facem ?

Am facut programare din timp, pentru azi, confirmata si rasconfirmata aseara si azi dimineata, si cand am ajuns la adresa, nici un fel de raspuns… nici pana acum...

Si macar daca ar fi mai in centru, nu la capatul Bucurestiului, sa pierd o gramada de timp...

Nu stiu pe cine vrei tu sa domini cu atitudinea asta…

nu am avut nici o programare confirmata nu stiu despre ce vorbesti. nici nu am lucrat ieri pt ca fix cand ma indreptam spre locatie mi-a venit ciclu si nu m-am simtit prea bine. asa ca nu am luat programari. de asta nici poza nu am facut pt ca nu ma simteam f bine. deci nu exista nici o programare facuta si confirmata. poate am discutat,asta nu contest, am vorbit cu multi dar cert nu am facut nimanui o programare.
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

nu am avut nici o programare confirmata nu stiu despre ce vorbesti. nici nu am lucrat ieri pt ca fix cand ma indreptam spre locatie mi-a venit ciclu si nu m-am simtit prea bine. asa ca nu am luat programari. de asta nici poza nu am facut pt ca nu ma simteam f bine. deci nu exista nici o programare facuta si confirmata. poate am discutat,asta nu contest, am vorbit cu multi dar cert nu am facut nimanui o programare.

 

Pe bune ? Chiar vrei sa postez aici conversatia si sa ajungi la 'de evitat' ? As prefera sa nu fac asta.

Ca ti-a venit 'ciclu' fix cand te indreptai spre locatie, asta as putea sa inteleg sau macar sa ma prefac ca inteleg. Atunci ai fi putut sa imi raspunzi macar in momentul in care ti-am scris ca am ajuns si sa imi spui ca nu se poate. Dar sa zici ca nu exista nici o programare facuta si confirmata, asta e prea de tot... Inseamna ca am vorbit cu altcineva...

Sau mai bine explica tu ce intelegi prin 'programare facuta si confirmata', poate e ceva ce imi scapa mie...

 

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Pe bune ? Chiar vrei sa postez aici conversatia si sa ajungi la 'de evitat' ? As prefera sa nu fac asta.

Ca ti-a venit 'ciclu' fix cand te indreptai spre locatie, asta as putea sa inteleg sau macar sa ma prefac ca inteleg. Atunci ai fi putut sa imi raspunzi macar in momentul in care ti-am scris ca am ajuns si sa imi spui ca nu se poate. Dar sa zici ca nu exista nici o programare facuta si confirmata, asta e prea de tot... Inseamna ca am vorbit cu altcineva...

Sau mai bine explica tu ce intelegi prin 'programare facuta si confirmata', poate e ceva ce imi scapa mie...

 

da chiar te rog sa postezi sa vedem.
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Pe bune ? Chiar vrei sa postez aici conversatia si sa ajungi la 'de evitat' ? As prefera sa nu fac asta.

Ca ti-a venit 'ciclu' fix cand te indreptai spre locatie, asta as putea sa inteleg sau macar sa ma prefac ca inteleg. Atunci ai fi putut sa imi raspunzi macar in momentul in care ti-am scris ca am ajuns si sa imi spui ca nu se poate. Dar sa zici ca nu exista nici o programare facuta si confirmata, asta e prea de tot... Inseamna ca am vorbit cu altcineva...

Sau mai bine explica tu ce intelegi prin 'programare facuta si confirmata', poate e ceva ce imi scapa mie...

 

nu am nici un fel de mesaj in telefon de la cineva care ar fi scris ca a ajuns...
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Pe bune ? Chiar vrei sa postez aici conversatia si sa ajungi la 'de evitat' ? As prefera sa nu fac asta.

Ca ti-a venit 'ciclu' fix cand te indreptai spre locatie, asta as putea sa inteleg sau macar sa ma prefac ca inteleg. Atunci ai fi putut sa imi raspunzi macar in momentul in care ti-am scris ca am ajuns si sa imi spui ca nu se poate. Dar sa zici ca nu exista nici o programare facuta si confirmata, asta e prea de tot... Inseamna ca am vorbit cu altcineva...

Sau mai bine explica tu ce intelegi prin 'programare facuta si confirmata', poate e ceva ce imi scapa mie...

 

fara suparare, chiar nu stiu despe ce vorbesti. esti sigur ca ai vorbit cu mine? pe nr meu? am verificat absolut toate mesajele si whatsapp si blacklist si nu am nici un fel de mesaj de la cineva care sa fii scris ca a ajuns. habar nu am despre ce vorbesti. arata-ne conversatia. sau intra in privat si dovedeste-mi daca nu doresti sa scrii aici. cred ca ma nedreptatesti,posibil nu cu rea vointa. nu am facut ieri nici o programare absolut nimanui. nu aveam cum. am fost plecata din Bucuresti, am venit direct spre locatie, pe drum ti-am zis deja ce s-a intamplat,m-am odihnit toata ziua. nu am facut absolut nici o programare nimanui. ce era greu sa imi cer scuze daca faceam o greseala constienta? dar chiar nu stiu despre ce vorbesti.
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

As fi preferat sa ramana privat, dar nu am posibilitatea de PM, si nici tu.

Am atasat conversatia, din care am scos partile care ar trebui sa ramana intre noi.

Acum, tu sa imi spui, am vorbit cu tine ?

Nu e nici o rea vointa, eu in continuare sunt plin de fantezii cu tine, doar ca nu-mi convine sa pierd o gramada de timp degeaba...

 

post-290718-0-65253100-1556737939_thumb.png

post-290718-0-71919800-1556737949_thumb.png

post-290718-0-09970300-1556737956_thumb.png

post-290718-0-86679400-1556737964_thumb.png

post-290718-0-34442600-1556737972_thumb.png

 

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

de ce sunt diferite fondurile de la ultimele doua conversatii?@

ne lamurim cand vii. nu inteleg sincer ce s-a intamplat dar eu nu am aceasta conversatie in telefon si nu stiu despre ce vorbesti.

Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Natalia draga, hai sa scriu si eu, cu toate ca, de regula, nu scriu aiureli.

Ti!am dat si eu ieri si mesaj si telefon si nimic, doar mi!ai scris ceva de genul ca "esti ocupata"!

Spune tu, cea mai buna modalitate de a te contacta, stiu ca sunt momente cand esti ocupata, etc...

Multumesc!

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Natalia draga, hai sa scriu si eu, cu toate ca, de regula, nu scriu aiureli.

Ti!am dat si eu ieri si mesaj si telefon si nimic, doar mi!ai scris ceva de genul ca "esti ocupata"!

Spune tu, cea mai buna modalitate de a te contacta, stiu ca sunt momente cand esti ocupata, etc...

Multumesc!

Daca sunt ocupata,las sms. Daca doresti conversatie mai dai un semn. Crezi cane normal sa dau eu un semn la cateva ore dupa ce mi-ai scris si eu eram ocupata? Poate ai ajuns acasa si te prind intrun moment nepotrivit.daca tu consideri ok procedura, de acum dau mesaje tuturor si dau vina pe tine. E bun asa?

Radem,glumim dar serios vorbind ..daca nu raspund in timp util mai bine nu raspund.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Clar mincinoasa ... ei nu îi apar in tf , dar când ai vb cu omul asta nu mai ții minte

"Omul"ala o sa lamureasca personal problema cand ne vedem. Pana una alta am discutat in privat si vom vedea daca e sau nu cum spune el. Si eu sunt nerabdatoare sa vad personal mesajele acelea despre care repet ca eu nu am facut nici o programare pt marti sau luni sau duminica. Nici pt ieri si nu voi face nici azi vreuna. Cand o sa ajungi sa ma cunosti te vei convinge cum sunt eu, pana atunci sa lasam etichetele.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

De maine sunt fresh si disponibila zilnic, inclusiv in weekend, in intervalul 10:00-21:00 (ultima programare).

Va astept!

Ps: maine garantez si pozele promise.

Sa poftiti! Si sa aveti pofta ( de mine)!

Link spre comentariu

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna dimineata!

Astazi ma gasiti disponibila pana la ora 21:00.

Pana diseara daca am timp va las si cateva poze cu jucariile mele. Sau cu o parte din ele.

 

Sa nu fiti cuminti!

Eu va astept!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...