Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Am fost și eu . Foarte frumoasa dar nu are nici o treaba cu dominarea părerea mea , și mai ales când te primește in prosop

salutare colegule si multumim pentru informare!

da-ne mai multe detalii gen ce ai vrut sau cerut si ce a iesit si care aspect te-a dezamagit...

bafta in continuare!

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Am fost și eu . Foarte frumoasa dar nu are nici o treaba cu dominarea părerea mea , și mai ales când te primește in prosop

Dar te rog, detaliaza!

Ce anume nu s-a incadrat in cerintele tale?

Fii deschis! Chiar vreau sa stiu ce anume ti-a displacut sau nu a fost suficient de aproape de asteptarile tale.

Arunci asa un ac in carul cu fan....

Link spre comentariu

Nu am spus ca mi-a displăcut ... doar ca din punctul meu de vedere nu este incitant , ok sau cum vrei tu sa aștepți clientul îmbrăcată într-un prosop ... parcarea mea și păcat ca ești foarte frumoasa și cu bun simt dar chestia asta conteaza

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Nu am spus ca mi-a displăcut ... doar ca din punctul meu de vedere nu este incitant , ok sau cum vrei tu sa aștepți clientul îmbrăcată într-un prosop ... parcarea mea și păcat ca ești foarte frumoasa și cu bun simt dar chestia asta conteaza

Nu am spus ca mi-a displăcut ... doar ca din punctul meu de vedere nu este incitant , ok sau cum vrei tu sa aștepți clientul îmbrăcată într-un prosop ... parcarea mea și păcat ca ești foarte frumoasa și cu bun simt dar chestia asta conteaza

Ok. Asta am retinut. Probabil ca a fost vreo sincronizare aiurea cu vreun vizitator inaintea ta si nu am apucat sa ma schimb. Dar de la asta pana la "nu are treaba cu dominarea" este cam mare pragul,nu crezi?

Ai fi puut mentiona faptul ca partea asta ti-a displacut. Dupa recenzia ta se intelege cu totul si cu totul altceva...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Natalia, barbatii vin la tine ptr o fantezie si parte din fantezie e si costumatia (tocuri, cizme, latex, strapons, lesa, bici, etc)

Be smart si investeste in accesorii ptr ca merita pe termen lung.

Saptamana asta iti fac si eu o vizita si revin cu recenzia.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Natalia, barbatii vin la tine ptr o fantezie si parte din fantezie e si costumatia (tocuri, cizme, latex, strapons, lesa, bici, etc)

Be smart si investeste in accesorii ptr ca merita pe termen lung.

Saptamana asta iti fac si eu o vizita si revin cu recenzia.

Propun sa scrieti concret cand veniti preferintele vestimentare.

Sunt multi si cei care vor fix in prosop spunand ca e mai natural si mai putin teatral.

Clar e vorba de o mica lipsa de comunicare.

Haideti sa colaboram si sa fim constructivi impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Desi sunt destul de vechi pe forum nu prea am scris recenzii, dar acum, după ce deja am revenit de mai multe ori la Natalia, m-am hotarat sa scriu...asadar:

Tipa e f misto, inteligenta, deschisa la sugestii.

Poze - reale 100%...in realitate e chiar mai frumoasa.

E intuitiva - simte rapid ceea ce-ti place.

Note:

- locatie: 9-10 - curatenie si e ff aproape de mine :)) titan - rasarit de soare, locuri de parcare

- gfe - 10

- dominare soft: 9

- aspect fizic 9-10, cam printre cele mai frumoase stapane...sa zicem cam de nivelul Alinei (daca o stiti) care s-a evaporat de vreo 2 luni in strainatate

- cadou 200, in general in jur de 50-60 min dtd

Ce ar mai fi de zis?

- mi se pare comunicativa si receptiva, spuneti-i clar ce va doriti si veti primi cu siguranta

- are un simt al umorului dezvoltat, mie mi se pare o calitate importanta, mai ales în discutiile de dinainte si de dupa

De revenit? Mereu! Pana nu pleaca si ea! :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Desi sunt destul de vechi pe forum nu prea am scris recenzii, dar acum, după ce deja am revenit de mai multe ori la Natalia, m-am hotarat sa scriu...asadar:

Tipa e f misto, inteligenta, deschisa la sugestii.

Poze - reale 100%...in realitate e chiar mai frumoasa.

E intuitiva - simte rapid ceea ce-ti place.

Note:

- locatie: 9-10 - curatenie si e ff aproape de mine :)) titan - rasarit de soare, locuri de parcare

- gfe - 10

- dominare soft: 9

- aspect fizic 9-10, cam printre cele mai frumoase stapane...sa zicem cam de nivelul Alinei (daca o stiti) care s-a evaporat de vreo 2 luni in strainatate

- cadou 200, in general in jur de 50-60 min dtd

Ce ar mai fi de zis?

- mi se pare comunicativa si receptiva, spuneti-i clar ce va doriti si veti primi cu siguranta

- are un simt al umorului dezvoltat, mie mi se pare o calitate importanta, mai ales în discutiile de dinainte si de dupa

De revenit? Mereu! Pana nu pleaca si ea! :)))

Care Alina ?

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

hey!

dragii mei fetishisti simpatici, de maine incepand ma puteti gasi si mai tarziu seara. daca tot e cald si nu prea am somn devreme.

va astept cu mare drag sa ne savuram impreuna fetishurile!!!

Link spre comentariu

hey!

dragii mei fetishisti simpatici, de maine incepand ma puteti gasi si mai tarziu seara. daca tot e cald si nu prea am somn devreme.

va astept cu mare drag sa ne savuram impreuna fetishurile!!!

sarumana. abea astept sa va revad stapana

 

La față cum e? E calitate?!

e lux. bate cam tot ce e pe piata. la fata e una dintre cele mai frumoase stapane la care am fost.

Link spre comentariu

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Cine a fost la ea pentru Trampling?? Aștept o recenzie.

Vino dragule sa ne cunoastem!

Fiecare sedinta are farmecul si specificul ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...