Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

stapana mea suprema

iti multumesc ca ma lasi sa te pup in fund si sa iti sarut pasarica superbaesti superba divina te ador

iarta-ma ca am incercat sa ma duc la alta stapana, am gresit, te implor primeste-ma inapoi, deblocheazama si jur ca o sa fiu loial si fidel

te rog stapana mea te implor

imi este dor sa iti fac curat in garsoniera, sa ma obligi sa spal pe jos ca sa ma premiezi cu un pisat si ca ma lasi sa imi fac o laba uitanduma la tine si la corpul tau superb

iartama stapana te rog te ador esti minunata

Nu am mai ras de mult asa de bine !!! :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Nenea a gresit grav de tot :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

deosebita treaba sa avem si o stapina intradevar inalta,ar fi super o fotografie in care sa fie incaltata cu tocuri f mari si cred ca ar putea practica si HEIGHT HUMILIATION ;)

Confirm ca e inalta... eu am 1,95... am vb odata cu ea sa ma astepte pe tocuri... si era aproape cat mine pe tocuri... totusi nu prea se simte confortabil pe tocuri... asta poate si pt ca se cam pișa pe ea 🥰... era super plina... bause vreo 2 litrii de apa inainte si daca facea un pas se scapa... oricum am venit la timp si a explodat pe mine... fara nici o exagerare, cred ca a dat vreun litru și... mi-a facut dus, ce sa mai... iar in jurul nostru era o balta mare pe parchetul din dormitor... mai rar asa ceva... 10 cu felicitari.... pacat ca nu se poate pregati sarguincios de fiecare data... pt ca eu am vizitat-o de multe ori si de multebori a picurat un pic numai, desi stia ca vin pt uro... oricum, cand are chef, e regina pe uro... my favorite 😇... p.s. ne-am vazut odata si afara, intr-in restaurant... am mers la baie amandoi si de sub fustita ce o purta fara chilotei mi-a dat sa-i sorb lichidul auriu special pregatit pentru mine, usor, dozat, sa nu ma ude pe tricou... recunosc, ca si eu am fost insrtat... nu am scapat nici o picatura, am sorbit tot... succes baieti !

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!

Frumoasa fantezia! :)

Intrebari :

1. Partea de URO s-a consumat la dus?

2. Ati convenit din timp sa bea multe lichide pentru a avea presiunea si volumul necesar?

Multam!

Sal URO se face in dormitor pe podea.

 

Trebuue sa stabilesti cu ea din timp 2-3 ore sa bea lichide inainte.

 

Am scris mai sus cum se desfasoara actiunea.

 

Succes !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut!

Multam de raspuns!

Super tare, ce sa zic, la cum ai povestit pare ca e forza treaba!

Pare misto, atat decorul cat si debitul drei! 😊

Este un "must" vizita dupa ce vom scapa cu bine din nebunia asta! ☹ï¸

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

De mentionat ca actiunea daca are loc in camera se desfasoara pe o saltea,nu direct pe parchet. Iar pe saltea sunt puse niste paduri absorbante de unica folosinta care apoi se arunca. Nu e nici o urma de balta ceva, a cam exagerat vizitatorul meu cu recenzia.

Link spre comentariu

De mentionat ca actiunea daca are loc in camera se desfasoara pe o saltea,nu direct pe parchet. Iar pe saltea sunt puse niste paduri absorbante de unica folosinta care apoi se arunca. Nu e nici o urma de balta ceva, a cam exagerat vizitatorul meu cu recenzia.

Buna.

Faci si ballbusting?

Nu doresc ceva foarte intens.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De mentionat ca actiunea daca are loc in camera se desfasoara pe o saltea,nu direct pe parchet. Iar pe saltea sunt puse niste paduri absorbante de unica folosinta care apoi se arunca. Nu e nici o urma de balta ceva, a cam exagerat vizitatorul meu cu recenzia.

Dragut din partea ta ca ai venit cu precizari.

Nu era deranjanta ideea de "balta", dar ca sa te intreb : aceste pad-uri absorbante nu se pot pune si pe podea pentru a face "filmul" mai interesant decat pe saltea? :)

Link spre comentariu

De mentionat ca actiunea daca are loc in camera se desfasoara pe o saltea,nu direct pe parchet. Iar pe saltea sunt puse niste paduri absorbante de unica folosinta care apoi se arunca. Nu e nici o urma de balta ceva, a cam exagerat vizitatorul meu cu recenzia.

Confirm.

Link spre comentariu

Pfff... de cand cu pandemia asta si cu restrictiile de circulatie au incetat activitatea toate fetele.... sper sa se termine curand treaba asta ca nu mai rezist mult... Lady Natalia, sa ne anunti cand revi la birou... nu de alta dar cred ca tre sa faci lista inca de acum ... eu sunt inscris deja, da ? ... Astept cu nerabdare sa iti sorb șampania. te pup

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Dragut din partea ta ca ai venit cu precizari.

Nu era deranjanta ideea de "balta", dar ca sa te intreb : aceste pad-uri absorbante nu se pot pune si pe podea pentru a face "filmul" mai interesant decat pe saltea? :)

Buna!

Salteaua este din aceea folosita in sala de gimnastica. Din material impermeabil are circa 3 cm inaltime si este foarte confortabila.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Pfff... de cand cu pandemia asta si cu restrictiile de circulatie au incetat activitatea toate fetele.... sper sa se termine curand treaba asta ca nu mai rezist mult... Lady Natalia, sa ne anunti cand revi la birou... nu de alta dar cred ca tre sa faci lista inca de acum ... eu sunt inscris deja, da ? ... Astept cu nerabdare sa iti sorb șampania. te pup

Te rog frumos sa imi scrii pe whatsapp.

Iti multumesc!

Link spre comentariu

Pfff... de cand cu pandemia asta si cu restrictiile de circulatie au incetat activitatea toate fetele.... sper sa se termine curand treaba asta ca nu mai rezist mult... Lady Natalia, sa ne anunti cand revi la birou... nu de alta dar cred ca tre sa faci lista inca de acum ... eu sunt inscris deja, da ? ... Astept cu nerabdare sa iti sorb șampania. te pup

Bai omule tu chiar nu intelegi ca individa asta presteaza si acum??? Tu nu vezi cate mesaje baga pe toate topicele de la "dominare"doar, doar sa mai prinda un prost care sa-i inghita urina (cica tratamentul cu urina e benefic pentru coronavirus 😃😃).Nu vezi ca ti-a zis sa-i dai mesaj pe whatsapp!?? Sau esti "pestisorul" care face doar valuri??

Vad ca a POLUAT toate topicele de la sectiunea dominare!!

E foame mare frate!

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

V-am scris pe blog legat de Cuckold.

:) o zi minunata!

  

il gasesti in prima pagina , forumul nu-mi da voie sa postez linkuri

Tu vorbesti in locul meu sau..?!

 

Linkul catre siteul meu este http://nataliadomina.blogspot.com

 

Daca aveti intrebari scrieti-mi pe whatsapp,va rog!!!

Raspund fiecaruia in parte.

Nu accesez forumul in fiecare zi.

Nu mai insistati pe aici cu intrebari, am scris pe blog ce puteam scrie.

Ce mai e de discutat, discutam individual in privat. Aveti nr meu de telefon la profil si IN TITLUL TOPICULUI.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...