Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

https://nataliadomina.blogspot.com/

 

Numele meu este Natalia.
Am 21 de ani.
Sunt o persoana ferma dar cu foarte multe atuuri in ceea ce priveste latura erotica senzuala combinata cu atitudine dominanta innascuta.
Inca nu voi scrie detalii legate de experienta in domeniul BDSM pentru ca nu am lucrat pana acum oficial.
Insa pot spune despre mine ca sunt atrasa in mod absolut natural de acest domeniu. 
Intotdeauna am fost tentata sa domin si sa imi supun partenerii.
Am o placere extraordinara sa umilesc si sa vad la picioarele mele barbatii docili si ascultatori.



Pot pune la dispozitie celor interesati servicii care sa cuprinda :
-umilire fizica si verbala
-cunniligus si adorarea zonei genitale, facesitting, uro
-footjob, footfetish si orice poate fi legat de adorarea picioarelor
-role play si fantezii legate de costumatii, dresuri, tocuri
- tortura fizica in special tras de par, palmuire, scuipare, torturarea organelor genitale sau/ si a sfarcurilor
-diferite jocuri erotice care nu includ sub nici o forma actul sexual
-penetrare cu diverse jucarii, diloduri, strapon



plus multe alte fantezii pe care va rog sa mi le impartasiti pe whatsapp 0737779984 ( 0737.779.984) sau pe email [email protected].

Despre aspectul meu fizic pot spune ca sunt o femeie inalta, cu forme deosebit de frumoase,  178cm/67 kg. Bruneta cu tenul alb, caucazian, trasaturi placute, ochii negri. 
Va voi atasa cateva fotografii pentru a va face o idee in ceea ce ma priveste iar daca doriti sa ma cunoasteti mai bine va astept sa ne cunoastem personal si sa ne bucuram impreuna de minunate sesiuni de dorinte arzatoare ce pot fi duse la indeplinire.
Va asigur ca toate fotografiile afisate sunt reale, imi apartin si sunt extrem de recente, fiind facute special pentru a fi puse pe acest blog. 


Programul meu este zilnic incepand cu ora 10 00 pana la ora 21 00. Vin in locatie special pentru cei care isi fac programari, tocmai de aceea v-as ruga sa onorati punctual programarile pe care le faceti si sa nu uitati sa le confirmati cu o ora inainte pentru a ne asigura intalnirea.

Locatia mea este in Titan, Complex Rasarit de Soare. 

Costul unei sedinte este 200 ron , sesiunea avand ca timp 45-50 de minute. Sunt atenta la dorintele voastre, va asigur ca sesiunile nu vor fi niciodata pe graba, va garantez implicarea si seriozitatea mea suta la suta. Evident ca imi doresc sa existe magia reciprocitatii si sa nu avem parte niciunul dintre noi de surprize sau evenimente neplacute.



Ca un punct final tin sa va mentionez ca nu sunt dispusa sa ofer contact sexual. daca va doriti acest aspect cu siguranta nu la mine trebuie sa apelati. Serviciile pe care le am de oferit sunt cele mentionate mai sus, cu mici plusuri in cazul in care nu am apucat sa detaliez chiar tot. De aceea este important ca inaintea unei vizite sa avem o discutie prealabila in care sa ne cunoastem si sa imi expuneti dorintele si fanteziile voastre pentru ca intalnirile noastre sa fie intotdeauna reusite si sa va faca sa reveniti cu placere in compania mea.
 

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Un filmuleț cu ce faci se poate ?

Poate in timp,ma mai gandesc. Momentan putem discuta si in cel mai frumos caz,punem in practica. Filme sunt destule pe internet

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Putem discuta mai intai pe email ? ( [email protected] )

cu siguranta filme publice nu voi pune. Si tot cu siguranta necunoscutilor nu le voi trimite. Poate dupa ce ne cunoastem mai discutam. Pe email putem vorbi daca avem ceva povesti lungi si romane, desi nu ma pasioneaza pt ca prefer fapte si actiune. Lucruri marunte se pot foarte bine discuta pe whatsapp. O sa intru si pe email din cand in cand si o sa raspund la cele care sa aiba sens, rost si esenta.

Link spre comentariu

https://nataliadomina.blogspot.com/

 

Numele meu este Natalia.

Am 21 de ani.

Sunt o persoana ferma dar cu foarte multe atuuri in ceea ce priveste latura erotica senzuala combinata cu atitudine dominanta innascuta.

Inca nu voi scrie detalii legate de experienta in domeniul BDSM pentru ca nu am lucrat pana acum oficial.

Insa pot spune despre mine ca sunt atrasa in mod absolut natural de acest domeniu. 

Intotdeauna am fost tentata sa domin si sa imi supun partenerii.

Am o placere extraordinara sa umilesc si sa vad la picioarele mele barbatii docili si ascultatori.

 

Pot pune la dispozitie celor interesati servicii care sa cuprinda :

-umilire fizica si verbala

-cunniligus si adorarea zonei genitale, facesitting, uro

-footjob, footfetish si orice poate fi legat de adorarea picioarelor

-role play si fantezii legate de costumatii, dresuri, tocuri

- tortura fizica in special tras de par, palmuire, scuipare, torturarea organelor genitale sau/ si a sfarcurilor

-diferite jocuri erotice care nu includ sub nici o forma actul sexual

-penetrare cu diverse jucarii, diloduri, strapon

 

plus multe alte fantezii pe care va rog sa mi le impartasiti pe whatsapp 0737779984 ( 0737.779.984) sau pe email [email protected].

 

Despre aspectul meu fizic pot spune ca sunt o femeie inalta, cu forme deosebit de frumoase,  178cm/67 kg. Bruneta cu tenul alb, caucazian, trasaturi placute, ochii negri. 

Va voi atasa cateva fotografii pentru a va face o idee in ceea ce ma priveste iar daca doriti sa ma cunoasteti mai bine va astept sa ne cunoastem personal si sa ne bucuram impreuna de minunate sesiuni de dorinte arzatoare ce pot fi duse la indeplinire.

Va asigur ca toate fotografiile afisate sunt reale, imi apartin si sunt extrem de recente, fiind facute special pentru a fi puse pe acest blog. 

Programul meu este zilnic incepand cu ora 10 00 pana la ora 21 00. Vin in locatie special pentru cei care isi fac programari, tocmai de aceea v-as ruga sa onorati punctual programarile pe care le faceti si sa nu uitati sa le confirmati cu o ora inainte pentru a ne asigura intalnirea.

 

Locatia mea este in Titan, Complex Rasarit de Soare. 

 

Costul unei sedinte este 200 ron , sesiunea avand ca timp 45-50 de minute. Sunt atenta la dorintele voastre, va asigur ca sesiunile nu vor fi niciodata pe graba, va garantez implicarea si seriozitatea mea suta la suta. Evident ca imi doresc sa existe magia reciprocitatii si sa nu avem parte niciunul dintre noi de surprize sau evenimente neplacute.

 

Ca un punct final tin sa va mentionez ca nu sunt dispusa sa ofer contact sexual. daca va doriti acest aspect cu siguranta nu la mine trebuie sa apelati. Serviciile pe care le am de oferit sunt cele mentionate mai sus, cu mici plusuri in cazul in care nu am apucat sa detaliez chiar tot. De aceea este important ca inaintea unei vizite sa avem o discutie prealabila in care sa ne cunoastem si sa imi expuneti dorintele si fanteziile voastre pentru ca intalnirile noastre sa fie intotdeauna reusite si sa va faca sa reveniti cu placere in compania mea.

 

Esti colega cu Randunica sau cu Iulia?

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Lady Natalia

Can u plz put pictures of you bare feet.

I want to see your pedicure plz before coming for foot fetish session.

Thx

I will.

Today after Randunica will make me perfect nails :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...