Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna!

De maine incepand ma gasiti in fiecare zi dupa ora 9 00 pana seara tarziu.doar cu programare in prealabil.

Preturile 100 ron sesiunea scurta de uro, 150 ron uro si labuta

200 ron 30 de minute

300 ron 50 de minute

 

Va astept cu drag

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 04.01.2021 la 11:58, trebor005 a spus:

filmarea aia  de pe xhamster Sclav Romania: Free Brutal Sex HD cu unu dezbracat pe scara blocului e facut de ea si prietenele ei?

Nu e facuta de noi nici o filmare. Noi filmam doar clientii care vor sa fie filmati cu telefonul lor personal. Nu mai aberati pe aici toate tampeniile!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna. La multi ani tuturor!

As vrea sa va anunt ca Nu mai lucrez. Rog un moderator sa inchida topicul acesta. Multumesc tuturor celor care si-au rupt din timpul lor ca sa scrie cateva cuvinte despre vizitele lor. 

Multumesc tuturor celor care m-au vizitat de-a lungul timpului. Si pt toate experientele frumoase pe care le-am trait cu unii dintre voi. 

Sunteti minunati si chiar ma bucur ca am fost printre voi si am invatat alaturi de voi multe chestii faine pe care le-am pus in practiva. Multumesc si celor care au avut rabdare cu mine mai ales pt unele chestii care erau noi pt mine. Sper ca si eu am fost pt voi ok. Sincer chiar mi-am dorit ca timpul petrecut impreuna sa fie de calitate si sa va ofer serviciile asteptate. 

Bafta tuturor si sa aveti parte de fete faine care sa va ofere ce cautati!

Pupici multi!

 

Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
La 25.05.2019 la 12:33, parolistul a spus:

Esti fff deosebita...

Bai tati, si fff si deosebita? Pai asta e pleonasm! Ori "esti fff frumoasa..." ori "esti deosebita"... :D

Citat

... Ai o pussy minunata buna de links pana la orgasm.

Pai nu asta e telul? Orgasmul femeii? :)  

Cateodata rad in hohote, alte ori ma enervez... dar stau si ma intreb... oare cati au simtit vreodata in gura, ejacularea feminina? Cati stiu cum sa faca o femeie sa ejaculeze?

Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
La 30.09.2020 la 13:18, cristi2 a spus:

... sa spal cada si wcul si apoi sa ma lasi sa te ling in pasarica te rog stapana mea

Baaa, pulicaaaa... care femeie crezi ca e asa nebuna, sa te lase sa o lingi DUPA ce ai spalat wc-ul? Linge-o inainte de a spala WC-ul... :))))))))))))))))))))))))))))))) Numai ideea in sine sima face sa vars....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...