Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm cele spuse de colegul de mai sus, în urma cu câteva luni și eu m-am decis sa o vizitez pentru ca în poze arăta destul de bine, ca o pqranteza, nu mai arata ca in poze. În ciuda faptului ca nu găsești prea multe informații despre ea, mi-a dat încredere faptul ca am mai fost la Lia care activează în aceeași locație și e o super fata.

Mare greșeală, nu are nici o treaba cu dominarea, nu a ținut cont de nimic din ce i-am expus, s-a pus pe mine și m-a terminat în 5 minute cu lucru manual forțat, desi i-am si zis ca termin. 

Efectiv nu mi-a venit sa cred, în 20 de minute eram spălat și plecat. Admit faptul ca și eu am fost prost ca nu o-am zis nimic, dar nu-mi plac confruntările și am zis ca după atâtea fete, a venit și vremea sa iau o teapa. 

Nu va recomand sub nici o forma, mai bine dati banii unui străin pe strada. Nu m-as mai duce nici pe gratis la ea. 

Am fost la multe fete, si lucrurile nu au decurs mereu cum am vrut, nu am stat întotdeauna o ora, poate nici 40 de minute. Dar ca aici nu m-am simțit niciodată tepuit. Am zis mersi când am plecat ca nu mi-a dispărut nimic din posesii.

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...