Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Ai cumva impresia ca eu nu sunt capabila sa scriu sau ce aberezi?

Ai fost la mine si ti-am lasat impresia ca nu stiu sa vorbesc sau sa scriu?

Ia vezi-ti tu de treaba ta. Cand o sa am nevoie de purtator de cuvant te caut eu.

Momentan ma duce capul sa scriu si singura ce am de scris.

Sunt colega cu Randunica, impartim locatia. Si nu doar cu ea impart locatia,dar asta e deja un aspect binecunoscut. Fiecare cu treaba ei.

Lady Natalia, o intrebare am: in timpul unei sedinte de dominare, in locatia respectiva, celelalte colege sunt prezente ? (chiar si intr-o alta camera)...sau voi fi doar eu cu tine ?

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Lady Natalia, o intrebare am: in timpul unei sedinte de dominare, in locatia respectiva, celelalte colege sunt prezente ? (chiar si intr-o alta camera)...sau voi fi doar eu cu tine ?

Buna!

Vom fi doar noi doi. Colegele vin doar cand au programarile lor, apoi pleaca. La fel fac si eu, vin doar camd am programare, apoi plec.

 

Nu vom fi niciodata 2 fete in casa.

Plus ca nu exista o alta camera, e o garsoniera. Discretia si intimitatea sunta garantate suta la suta.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

nu ar strica niste schitari ale intalnirilor cu parte din lucruri care se intampla in timpul sedintelor cum ai facut intr o postare anterioara . Motivul ar fi ca in domeniul asta nu prea se scriu recenzii si persoanele mai timide sau care nu au curajul sa initieze o sedinta ar profita de relatarile tale ca sa si faca o idee despre cum decurge o sedinta ( ma regasesc aici )

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

nu ar strica niste schitari ale intalnirilor cu parte din lucruri care se intampla in timpul sedintelor cum ai facut intr o postare anterioara . Motivul ar fi ca in domeniul asta nu prea se scriu recenzii si persoanele mai timide sau care nu au curajul sa initieze o sedinta ar profita de relatarile tale ca sa si faca o idee despre cum decurge o sedinta ( ma regasesc aici )

Cu cea mai mare placere!

Doar cu mentiunea ca fiecare sedinta este diferita.ca fiecare are placere individuala iar eu incerc pe cat posibil sa ma adaptez nevoilor si dorintelor fiecarui vizitator in parte.

In principiu nu programez dinainte exact ce se intampla pe parcursul unei sedinte. Tocmai de aceea inainte de prima vizita intreb pe fiecare in parte care ar fi lucrurile care i-ar placea, ce anume crede ca ii poate aduce placere, ce i-ar placea sa contina sedinta sau ce l-a determinat sa apeleze la mine. Evident ca prima sedinta este posibil sa fie pt amandoi un pic mai delicata pana va cunosc si ne obisnuim unul cu altul dar apoi lucrurile devin firesti si de la sine. Natural si fara regie mi se pare ca trebuie sa fie sedinta pt a fi una reusita.

De exemplu o sedinta reusita este pt mine una in care amandoi suntem incantati de ceea ce este acolo. Punctez ceea ce mi s-a spus de la inceput ca ar vrea sa existe si apoi cumva ma las dusa de val in contextul in care vad ca se simte placerea. Daca nu ne indreptam spre ce trebuie mai schimbam, in functie de fiecare.

 

Uite azi de exemplu o sedinta foarte misto a fost una de feminizare cu cineva care deja a devenit fidel. Dupa ce il imbrac in femeie incepem sa ne amizam si sa vorbim ca "fetele". Este super amuzant pt mine si foarte incitant pt vizitatorul meu. Eu ii ofer ce cauta iar impreuna ne simtit bine amandoi.

 

Ieri de exemplu am avut o sesiune foarte misto de pegging (penetrare anala cu strapon) combinata cu slapping ( palme la fundul gol) si ceva dirty talk spre umilire verbala care i-a starnit vizitatorului meu o erectie de vis. Prelungind cat am putut momentul ejacularii, in cele din urma a fost foarte intens.

 

Eu inteleg foarte bine lipsa recenziilor. Este un subiect destul de tabu si fiecare isi doreste discretie.

 

Faptul ca cei care au venit o data au revenit ma face sa cred ca fac bine ce fac si faptul ca reveniti nu poate fi decat o mare bucurie pt mine ca am satisfactia garantata ca m-am implicat si ca am oferit serviciile cerute de voi la nivelul de ajuns cat sa va starnesc cel putin inca o data revenirea.

 

Va multumesc si abia astept sa va cunosc cat mai bine pe cat mai multi dintre voi.

Daca aveti chef de programari nu ezitati sa imi scrieti pe whatsapp. E mai usor sa scriem decat sa discutam la telefon, cu siguranta si voi va feriti si poate si eu sunt intrun moment in care nu va pot raspunde sau nu pot fi la fel de deschisa ca atunci cand ne scriem.

 

Ps: sunt si foarte multi "bagatori aiirea in seama" care doar pun ff multe intrebari si nu vad vreo concretizare care au ajuns deja la blok. Apreciez barbati care discuta la subiect, cat mai aproape de o eventuala punere in practica a teoriei si cu siguranta nu voi pierde timpul cu bagagiosii. Mai bine imi canalizez energia pozitiva raspund celor ce consider ca vor si veni.

Refuz cererile absurde sau care considrr ca nu se potrivesc cu dorintele mele. ( de exemplu nu sunt pasionata de scato si nici de chestiuni care includ contactul sexual. Si cand spun ata ma refer ca nu ma intereseaza nici propunerile celor care cred ca vreodata o sedinta bdsm cu mine va avea ca finalitate vreun sex oral sau vaginal...).

 

Ca ultima mentiune, nu caut sclavi personali, nu sunt interesata de propuneri de plata pe credit cosmote vodafone etc, pe carduri, pe coduri...pe schimburi... etc etc.

Nu am partener pt cookold si nu ofer acest serviciu.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Neata!

Astazi am disponibilitate pana la ora 21 00.

Programari pe whatsapp.

Faceti va rog programari doar daca sunteti siguri ca ajungeti!

Link spre comentariu

Din ce ai postat mai sus se pare ca esti o stapana deosebita si imi pare f rau ca nu am putut ajunge la tine pana acum. Sunt sigur ca te voi vizita si va fi o sedinta deosebita. Cine voi ajunge in buc voi veni cu siguranta,pentru ca imi doresc sa te Cine si sa ne simtim bine amandoi.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Sarutmana! Faceti cumva, si cate ceva, legat de medical fetish(ace,seringi, injectii)?.Multumesc anticipat, pentru raspuns, oricare ar fi, acesta!

Buna!

Nu fac,imi pare rau.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...