Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Inca ceva:

O singura data stau de vorba cu cei care nu stiu sa spuna concret ce vor. A doua oara nu mai vad sensul pt care sa raspund.

Nu vad nici un fel de seriozitate in cazul celor care

- imi scriu zi de zi ca vin si ei si intre timp mai pun vreo 10 intrebari apoi zic ca ma cauta ei..si a doua zi a treia zi iar imi pun 7 intrebari si zic ca ma cauta ei...

-ma intreaba dar ce faci cum faci si tie iti place si ai orgasm si te freci asa si cum mi-o freci si cum faci pe aia si cum faci pe ailalta ( ce ar fi sa nu mai puneti atatea intrebari, sa veniti sa ne cunoastem si apoi sa vedem ce alegem impreuna sa facem).

-vor sa plateasca cu coduri sau vor sa negocieze preturi

-imi spui despre anunt despre ce e vorba ca nu prea am.inteles nu prea stiu (pai daca nu ai inteles inseamna ca nu prea e ce vrei. Cand apelezi la servicii bdsm ar cam trebui sa stii ce vrei si ce ceri)

-vin la 3. A intervenit ceva se poate la 4? Auzi mai am ceva treaba e ok 5? ( mai bine iti faci programul si apoi imi scrii)

-fac scenarii plictisitoare. Unde va credeti, in filmele de pe net?! " o sa vin si dupaia o sa fac asa si dupaia.tu o sa faci asa si dupa aia o sa facem asa"... si dupaia nu mai bine lasam noi regia sa facem ceva spontan si frumos?

-suna insistent. Dau ton de ocupat si dupa 3 minute iar apel. Dau sms sa imi lase scris daca e ceva urgent, nu primesc nici un sms, dupa 2 minute iar apel. Deja mi se pare ciudat asa ca ti-am adaugat nr la ciudati si ma.mai gandesc daca e cazul sa raspund.

-sunt deja trecuti in agenda intrun mod negativ de vreuna dintre colegele mele

 

Si mai sunt multe motive.

Cine a avut de facut programare si-a facut. Restul care nu aveti capacitatea..nu mai dati vina pe altii. Eu sunt aici sa ofer servicii concrete, nu sa stau pe telefon in explicatii. Daca vrei cu adevarat sa ne cunoastem si sa petrecem timp de calitate impreuna lasa prostiile! Fii concret si punctual in vederea unei programari si te asigur ca la fata locului eu voi face tot ce este necesar pt a avea parte de o sedinta reusita pe care impreuna sa o valorificam.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna!

Daca aveti intrebari, curiozitati, dorinta de a aflat informatii sau de a vedea fotografii, accesati va rog cu toata increderea siteul meu si cu siguranta veti gasi acolo tot ce este necesar in ceea ce ma priveste.

 

Http://nataliadomina.blogspot.com

 

Daca mai sunt si alte aspecte necesare nu ezitati sa imi scrieti in privat pe whatsapp si sms.

 

Va astept!

Link spre comentariu

<p>

Astazi pana la 22 00

</p>

<p> </p>

<p>Pot face o programare? Am scris deja, insa dupa ce am citit postarile tale din luna August, simt ca voi fi pus pe "lista de ciudati".</p>

<p> </p>

<p>Intr-o seara mi-ai spus sa iti scriu dimineata. Am facut insa pana in pranz nu mi-ai vazut mesajul. Eram atat de excitat in seara acea incat eram decis 95% sa ajung in Titan si apoi sa iti scriu. Nici nu m-am gandit ca am posibilitatea sa sun, pentruca din anunt insisti "prin sms sau WhatsApp". Cum facem mai bine? Mesaj pe WhatsApp, iar dupa ce il vezi, sa te sun? </p>

<p> </p>

<p>Rev</p>

Link spre comentariu

Nici eu nu am inteles. Adica ce inseamna asta, sa iti scriu dimineata din moment ce am propus o ora? Pentru mine a insemnat ca ma accepti. Pentru tine a insemnat "poate". Nu e clar cand omul vrea ceva. Foloseste mai multe cuvinte daca nu le poti citii printre cod (apropo ce vezi mai sus e incompatibilitate de browser).

Nu am inteles nimic...
Ma scuzi...



Astazi sunt pana la ora 22 00

 

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Pai treaba e simpla. Nu fac programari de pe o zi pe alta clientilor pe care nu ii cunosc.

Plus ca poate interveni orice asa ca prefer sa facem o programare atunci cand ne sincronizam amandoi si stabilim de comun acord.

 

Oricum nu am inteles care e de fapt doleanta ta..poti sa fii te rog mai explicit ca sa raspuns si eu la subiect?

 

Nici eu nu am inteles. Adica ce inseamna asta, sa iti scriu dimineata din moment ce am propus o ora? Pentru mine a insemnat ca ma accepti. Pentru tine a insemnat "poate". Nu e clar cand omul vrea ceva. Foloseste mai multe cuvinte daca nu le poti citii printre cod (apropo ce vezi mai sus e incompatibilitate de
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna!

Daca aveti intrebari, curiozitati, dorinta de a aflat informatii sau de a vedea fotografii, accesati va rog cu toata increderea siteul meu si cu siguranta veti gasi acolo tot ce este necesar in ceea ce ma priveste.

 

Http://nataliadomina.blogspot.com

 

Daca mai sunt si alte aspecte necesare nu ezitati sa imi scrieti in privat pe whatsapp si sms.

 

Va astept!

Sărut mâna, stăpână!

 

Am trimis pe wapp ceea ce as fi vrut, am revenit, am văzut că mesajul a fost citit, dar nu am primit niciun fel de răspuns...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...