Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Le-ai vazut tu naspa vreodata?!

Pedichiura naspha...îți dai seama!

  

Ceva poze cu ele? Cum ai pedichiura acum?

Vino sa le vezi. Nu pot pune poze pe forum dar incerc sa pun azi pe blogul meu. Uite fix acum ma duc la Randunica sa mi le coafeze.
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Am pus la stare pe whatsapp.

Imi poti scrie si iti trimit personal.

Nu am reusit sa pun pe blog ca s-a schimbat interfata la blog si nu gasesc unde sa le pun.

 

Va astept pe whatsapp

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Se vede din poze. Ori minți cu vârsta, ori ești praf. Una din două.

Ce ai ma?! Ce mint ce varsta?! Nu inteleg. Ma cunosti cumva?! Vii si ma vezi daca vrei sa te convingi. Sau esti doar rauvoitor?!

Link spre comentariu

Ce ai ma?! Ce mint ce varsta?! Nu inteleg. Ma cunosti cumva?! Vii si ma vezi daca vrei sa te convingi. Sau esti doar rauvoitor?!

Ce să am? Nervi și boală pe mincinoși și hoți.

Cum adică „ce minți”? Zic cu vârsta de „18 ani”

Nu, nu te cunosc, darr..

Ok, să vin, dar când și unde ? Că nu ai zis niciodată. Eu unul azi sunt liber

Și nu, nu-s răuvoitor, chiar deloc. N-am nimic personal cu nimeni.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Ce să am? Nervi și boală pe mincinoși și hoți.

Cum adică „ce minți”? Zic cu vârsta de „18 ani”

Nu, nu te cunosc, darr..

Ok, să vin, dar când și unde ? Că nu ai zis niciodată. Eu unul azi sunt liber

Și nu, nu-s răuvoitor, chiar deloc. N-am nimic personal cu nimeni.

Pai nu ar fi mai usor sa ma intrebi direct detaliile pe care le consideri incomplete decat sa te manifesti asa cu apelative de mascarici?

Nu sunt mincinoasa si nici hoata. Am topicul deschis de un an, am in semnatura link pt blogul unde sunt detaliate informatiile...te astept sa iti arat buletinul si daca iti dovedesc ca am 19 ani cum te revansezi pt tupeul aratat aici??!

 

Esti chiar obraznic. Este acolo link pt site. Pe site poze si nr de telefon. Pe nr de telefon poti contacta whatsapp pt mai multe poze si detalii. Dar cu asa atitudine o sa ajungi oriunde dar la mine putin probabil. O zi buna!

Link spre comentariu

Pai nu ar fi mai usor sa ma intrebi direct detaliile pe care le consideri incomplete decat sa te manifesti asa cu apelative de mascarici?

Nu sunt mincinoasa si nici hoata. Am topicul deschis de un an, am in semnatura link pt blogul unde sunt detaliate informatiile...te astept sa iti arat buletinul si daca iti dovedesc ca am 19 ani cum te revansezi pt tupeul aratat aici??!

 

Esti chiar obraznic. Este acolo link pt site. Pe site poze si nr de telefon. Pe nr de telefon poti contacta whatsapp pt mai multe poze si detalii. Dar cu asa atitudine o sa ajungi oriunde dar la mine putin probabil. O zi buna!

Te-am întrebat de atâtea ori, tocmai aici este problema, că te dai mielușel și binevoitoare aici, dar realitatea este alta, tocmai că TE-AM ÎNTREBAT, dar NU mi-ai răspuns niciodată.

Dacă nu ești, atunci cum se face că nu răspunzi ?

 

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

M-am si enervat scriind de ani de toate cele nici nu mai stiu ce am vrut sa spun.

In primul rand prima postare de pe topic are toate informatiile in detaliu. Si pe forum la fel.

M-ai zapacit si cu varsta si nevarsta si toate cele.

 

De parca suntem toate obligate sa ne scriem cu exactitate si varsta si toate cele ca sa putem fi apoi identificate si de cunoscuti. Important e sa stii unde ma gasesti si ce iti ofer. Ca serviciile sunt ok au mai fost si altii care au lasat recenzii. De vrei sa te convingi vii si te convingi. De nu vrei sa te convingi,nu te bagi in seama si gata. Ce atatea contradictii si rautati?!

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Bai baiatule tu chiar nu stii sa citesti sau ce ai?! In primul post din acest topic sunt mentionate complet detaliile. Si unde ma gasesti si cum faci sa ma gasesti. Si pe blog scrie. Uite un copy paste:

 

Numele meu este Natalia.

 

 

Sunt o persoana ferma, cu foarte multe atuuri in ceea ce priveste latura erotica senzuala combinata cu atitudine dominanta innascuta.

 

Inca nu voi scrie detalii legate de experienta in domeniul BDSM pentru ca nu am lucrat pana acum oficial.

Insa pot spune despre mine ca sunt atrasa in mod absolut natural de acest domeniu.

Intotdeauna am fost tentata sa domin si sa imi supun partenerii.

Am o placere extraordinara sa umilesc si sa vad la picioarele mele barbatii docili si ascultatori.

 

 

 

Pot pune la dispozitie celor interesati servicii care sa cuprinda :

-umilire fizica si verbala

-cunniligus , anilingus si adorarea zonei genitale, facesitting, uro,toilet play exclus scato.

-orgasm control si castitate

-dogy play,poneyplay, jocuri cu lesa, etc

-spanking, biciuire, ( am jucarii destule si cravase, biciuri, etc)

-footjob, footfetish si orice poate fi legat de adorarea picioarelor (my favorite)

-role play si fantezii legate de costumatii, dresuri, tocuri

- tortura fizica in special tras de par, palmuire, scuipare, torturarea organelor genitale sau/ si a sfarcurilor

-diferite jocuri erotice care nu includ sub nici o forma actul sexual

-penetrare cu diverse jucarii, diloduri, strapon

 

nu ofer scato!

nu ofer contact sexual!

nu ofer medical!

 

 

plus multe alte fantezii pe care va rog sa mi le impartasiti pe whatsapp 0737779984 ( 0737.779.984)

 

Despre aspectul meu fizic pot spune ca sunt o femeie inalta, cu forme deosebit de frumoase, 178cm/67 kg. Bruneta cu tenul alb, caucazian, trasaturi placute, ochii negri.

 

Va voi atasa cateva fotografii pentru a va face o idee in ceea ce ma priveste iar daca doriti sa ma cunoasteti mai bine va astept sa ne cunoastem personal si sa ne bucuram impreuna de minunate sesiuni de dorinte arzatoare ce pot fi duse la indeplinire.

 

Va asigur ca toate fotografiile afisate sunt reale, imi apartin si sunt extrem de recente, fiind facute special pentru a fi puse pe acest blog.

 

 

 

 

Programul meu este zilnic incepand cu ora 10 00 pana la ora 21 00. Vin in locatie special pentru cei care isi fac programari, tocmai de aceea v-as ruga sa onorati punctual programarile pe care le faceti si sa nu uitati sa le confirmati cu o ora inainte pentru a ne asigura intalnirea.

 

Locatia mea este in Titan, Complex Rasarit de Soare. discretia si intimitatea iti sunt garantate. (SE VEDEEEE?!?!?!??!?!ESTE SCRISA LOCATIA??!?!)

 

Costul unei sedinte este 300 ron indiferent ce alegeti sa contina sesiunea . ca timp 45-50 de minute.

 

se pot stabili si sesiuni foarte scurte de circa 10-15 minute pt servicii exclusive precum uro, doar cunni, doar handjob, doar footjob. costul este 150 ron.

 

accept sesiuni de automasturbare in care sa ma priviti. 150 ron este costul, 10-15 minute door to door.

 

Sunt atenta la dorintele voastre, va asigur ca sesiunile nu vor fi niciodata pe graba, va garantez implicarea si seriozitatea mea suta la suta. Evident ca imi doresc sa existe magia reciprocitatii si sa nu avem parte niciunul dintre noi de surprize sau evenimente neplacute.

 

 

Ca un punct final tin sa va mentionez ca nu sunt dispusa sa ofer contact sexual. daca va doriti acest aspect cu siguranta nu la mine trebuie sa apelati.

Serviciile pe care le am de oferit sunt cele mentionate mai sus, cu mici plusuri in cazul in care nu am apucat sa detaliez chiar tot.

De aceea este important ca inaintea unei vizite sa avem o discutie prealabila in care sa ne cunoastem si sa imi expuneti dorintele si fanteziile voastre pentru ca intalnirile noastre sa fie intotdeauna reusite si sa va faca sa reveniti cu placere in compania mea.

Link spre comentariu

Ce să am? Nervi și boală pe mincinoși și hoți.

Cum adică „ce minți”? Zic cu vârsta de „18 ani”

Nu, nu te cunosc, darr..

Ok, să vin, dar când și unde ? Că nu ai zis niciodată. Eu unul azi sunt liber

Și nu, nu-s răuvoitor, chiar deloc. N-am nimic personal cu nimeni.

eu am vizitat-o pe Natalia, nu pt dominare eu am fost la masaj de cateva ori.

pot sa iti confirm ca este o femeie super ok, amabila si dulce foc, inalta si cu un par lung negru.pozele pe care le are pe blog sunt ale ei si sunt facute acolo unde are locatia. te asigur ca e tanara nu cred sa fie mai mult de 20 de ani varsta ei. eu am vizitat-o intrun complex prin titan undeva pe la 1 decembrie unde am ajuns relativ repede si indrumat de ea, legatura facandu-se prin whatsapp unde am schimbat cateva vorbe. eu daca mi dai voie iti dau un sfat: dute si cunoaste-o e de treaba tipa. nu iti face o impresie gresita de pe forum ca ratezi o intalnire cu o tipa super ok. bafta!

Link spre comentariu

Cine vrea sa ma vada ma cauta personal pe whatsapp si ii ofer personal pozele.

Doar sa existe bunavointa.

 

Iar poza de la profil e publica pt oricine.

Te-am căutat pe WhatsApp, dar evident dai cu seen

Corect, să existe bună-voință, din partea mea există, din a ta... mai puțin

 

Iar în legătură cu poza de profil, o altă minciună pe care am îngroșat-o, și voi atașa și link, să nu zici „că-s răuvoitor”

https://imgur.com/a/xQ1CV4J

 

https://ibb.co/xD5H9Tn

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Te-am căutat pe WhatsApp, dar evident dai cu seen

Corect, să existe bună-voință, din partea mea există, din a ta... mai puțin

 

Iar în legătură cu poza de profil, o altă minciună pe care am îngroșat-o, și voi atașa și link, să nu zici „că-s răuvoitor”

https://imgur.com/a/xQ1CV4J

 

https://ibb.co/xD5H9Tn

Numai bine te duci tu sa te plimbi si bu mai pierzi vremea cu mine? Hai mergi incetisor! Si pe alt topic ca destul l-ai facut praf
Link spre comentariu

M-ai zapacit si cu varsta si nevarsta si toate cele.

 

De parca suntem toate obligate sa ne scriem cu exactitate si varsta si toate cele ca sa putem fi apoi identificate si de cunoscuti. Important e sa stii unde ma gasesti si ce iti ofer.

Păi da, că zici că ai 18, și ai picioare de 46, acum o dai căă.. nush ce. Îți asumi

 

cum faci sa ma gasesti.

Ok, în legătură cu „unde” am aflat, dar cum , nu am văzut să scrie pe nicăieri

Și nu vreau să bat tot Bucureștiul pentru a avea de unde mă întoarce

 

Numai bine te duci tu sa te plimbi si bu mai pierzi vremea cu mine? Hai mergi incetisor! Si pe alt topic ca destul l-ai facut praf

Uite vezi cum ești ? Acum că venii vorba de proba adevărului, ai început să o dai în bărci și să schimbi subiectul.

Asta nu-mi place mie, toate sunteți false, vă dați mari, faceți dregeți... da când e să puneți în practică, o dați la întors

„hai că vin că te bat, că fac, că dreg”

și când e vorba de.. făcut ce ați zis, o dați din colț în colț

 

Acum nu mai ești tare ? Nu-mi mai arăți buletinul ?

 

Link spre comentariu

Eu am fost la Natalia de mai multe ori,pt masaj si dominare soft.Tin legătură cu ea prin whatsapp,imi răspunde mereu,daca nu e ocupata în acel moment..Cred ca Hedonis are ceva personal cu ea.Nu contează dacă Naty are 18,19 sau 20 de ani.Conteaza să ofere servicii de calitate si pt mine a oferit mereu "calitate".Ms Natalia! Si pt băieții care vor cu orice preț sa-i strice topicul...Încetați! Sunteți penibili!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...