Sari la conținut

Cele mai bune restaurante din Constanta cu mancare buna


Postări Recomandate

  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
5 minutes ago, g2br13l said:

Se pare ca nu ai mâncat în ultimul an la Pescaria lui Matei. S-a stricat rău. Sau îți place de pilda Zarganul cu gust de macrou, ca nu s-a spălat plita, etc, etc, etc

Si sint multe lucruri în neregula pe acolo. Inclusiv mizeria. 

De cand cu pandemia am comandat numai acasa de la matei si a fost ok mancarea.Eu per total de fiecare cand am mers acolo nu am avut probleme.Am fost la golful pescarilor si scoicile,rapanele erau pline de nisip.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
7 minutes ago, g2br13l said:

Întrebare. Ieri seara am ajuns întâmplător la gara. Pentru ca îmi era sete și lene sa ma duc încă 10 metri la magazin, m-am dus la fast-food-uri alea în rand cu gara. Am luat sucul de rigoare și mi-a căzut privirea pe preturi. 5 lei sandwich cu șnițel. Mah 5 lei? A mâncat cineva? Ca eu la prețul asta m-am temut. 

Mergi si mananca fara griji.Asa reactionam si eu cand ii auzeam pe altii cand spuneau ca mananca de acolo pana am fost si eu.Pur si simplu la banii aia e perfect :))

  • Mersi 1
Link spre comentariu
7 minutes ago, amn_89 said:

De cand cu pandemia am comandat numai acasa de la matei si a fost ok mancarea.Eu per total de fiecare cand am mers acolo nu am avut probleme.Am fost la golful pescarilor si scoicile,rapanele erau pline de nisip.

Eu am mâncat des acolo, din cauza unor prieteni marinari. Nici golful și nici Pescaria nu mi se par ok. La banii pe care ii cer, nu e ok de loc

Link spre comentariu
6 minutes ago, amn_89 said:

Mergi si mananca fara griji.Asa reactionam si eu cand ii auzeam pe altii cand spuneau ca mananca de acolo pana am fost si eu.Pur si simplu la banii aia e perfect :))

N-o sa îmi fac un obicei, dar o sa încerc o data când o sa ajung în zona. 

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 3 ore, g2br13l a spus:

Eu am mâncat des acolo, din cauza unor prieteni marinari. Nici golful și nici Pescaria nu mi se par ok. La banii pe care ii cer, nu e ok de loc

La matei mi-a atras atenția plăcinta de mere sau brânza la 25 de lei porția😂😂, las-o în plm de plăcintă. Nu e vorba că nu-ți permiți, dar asta e japcă pe față.

    Am văzut că săptămâna asta au dat drumul și la Reyna din faleza, dulă renovare și probabil au umblat și la meniu, dar nu am reușit să ajung.

  • Like 1
Link spre comentariu
1 minute ago, benzema09 said:

La matei mi-a atras atenția plăcinta de mere sau brânza la 25 de lei porția😂😂, las-o în plm de plăcintă. Nu e vorba că nu-ți permiți, dar asta e japcă pe față.

    Am văzut că săptămâna asta au dat drumul și la Reyna din faleza, dulă renovare și probabil au umblat și la meniu, dar nu am reușit să ajung.

La Reyna bucătarul șef e plin de bășini. Sint chiar curios ce meniu minunat face. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In legatura cu Golful Pescarilor sau Pescaria lui Matei, eu unul am preferat sa bat drumul pana la Popasul Pescarilor din Olimp. De trei ori am fost, la risc, fara rezervare. Am avut noroc. Am asteptat putin. Eu unul am fost multumit de fiecare data de raport calitate/pret.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
41 minutes ago, playmaker said:

In legatura cu Golful Pescarilor sau Pescaria lui Matei, eu unul am preferat sa bat drumul pana la Popasul Pescarilor din Olimp. De trei ori am fost, la risc, fara rezervare. Am avut noroc. Am asteptat putin. Eu unul am fost multumit de fiecare data de raport calitate/pret.

Adevărat, dar mi se pare cam departe și vara am auzit ca se cam da buleala. De aceea am mers mai des ca să zic asa la Între Ape. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Nea gabrele...mananca snitel la 5 lei dar mananca 2 ca sa simti ca ai mancat ceva :)

nu sunt cine stie ce dar sigur nu mori de la ele...am fost si eu pacolo de cateva ori noaptea si inca nu am murit :))

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
1 oră în urmă, talibanu a spus:

Nea gabrele...mananca snitel la 5 lei dar mananca 2 ca sa simti ca ai mancat ceva :)

nu sunt cine stie ce dar sigur nu mori de la ele...am fost si eu pacolo de cateva ori noaptea si inca nu am murit :))

 

Subscriu... tot noaptea am mancat si eu, si culmea, tot doua, si la mine au si tinut de foame 🤣

Link spre comentariu
5 hours ago, talibanu said:

Nea gabrele...mananca snitel la 5 lei dar mananca 2 ca sa simti ca ai mancat ceva :)

nu sunt cine stie ce dar sigur nu mori de la ele...am fost si eu pacolo de cateva ori noaptea si inca nu am murit :))

 

 

4 hours ago, nicieu said:

Subscriu... tot noaptea am mancat si eu, si culmea, tot doua, si la mine au si tinut de foame 🤣

Știți cum e, când ești obișnuit cu zona de nord și centrul orașului, unde un sandwich e minim 15 lei și doar un amarat de hotdog poate sascada la 10-12 lei, când vezi preturi de 5,7,sau 10 lei, nu-ți vine sa crezi. Și zici ca e ce a în neregula. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 ore, g2br13l a spus:

 

Știți cum e, când ești obișnuit cu zona de nord și centrul orașului, unde un sandwich e minim 15 lei și doar un amarat de hotdog poate sascada la 10-12 lei, când vezi preturi de 5,7,sau 10 lei, nu-ți vine sa crezi. Și zici ca e ce a în neregula. 

E ok! Ai putea spune ca din cauza snitelelor scriu atat de mult, dar nu e de la ele. Daca era sa aiba ceva, se molipsea si talibanul, deci sunt in regula!

Link spre comentariu
10 minutes ago, nicieu said:

E ok! Ai putea spune ca din cauza snitelelor scriu atat de mult, dar nu e de la ele. Daca era sa aiba ceva, se molipsea si talibanul, deci sunt in regula!

Da, doar ca tu cine știe ce stricat mănânci pe unde te hoinaresc ăștia. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 5 minute, g2br13l a spus:

Da, doar ca tu cine știe ce stricat mănânci pe unde te hoinaresc ăștia. 🤣🤣

Si asta este adevarat! Probabil mi se trage de pe mare, crunta boala! 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Si eu sunt in panica de idei cand vine vorba de comandat mancare .... azi la munca spre ex : Nikos City Park ... imi place buiurdi ala de la ei si am mai luat cate ceva. Nu sunt nici ieftini dar nici scumpi ca ai si o mica reducere pe Tazz. Acum as primi si eu ceva sfaturi pe aplicatie care restaurant face mai buna mancarea

Link spre comentariu
19 minutes ago, cosmamineru said:

Si eu sunt in panica de idei cand vine vorba de comandat mancare .... azi la munca spre ex : Nikos City Park ... imi place buiurdi ala de la ei si am mai luat cate ceva. Nu sunt nici ieftini dar nici scumpi ca ai si o mica reducere pe Tazz. Acum as primi si eu ceva sfaturi pe aplicatie care restaurant face mai buna mancarea

Nikos e ok, doar ca de multișor timp nu prea mai aduc materia prima direct din Grecia, asa cum o făceau prin 2015. Asa ca, multa reclama, mult fake. Eu ii evit un pic. Îmi plac cei care sint mai cinstiți. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am nimic cu nineni...am. Incercat sa ofer respect,  nu sa vrut sau au fost alte interese  ..asta nu stiu ca nu promovez alte fete   asa cum fac multi de aici   plm mea....recenzia ce am facut o unei fete care chiar merita.   Dar..Jur ca e ultima ca e recenzie pe care o mai fac   astept ban..  Pisic. You be my guest

  • Mersi 1
Link spre comentariu
4 minutes ago, lexluthor said:

Nu am nimic cu nineni...am. Incercat sa ofer respect,  nu sa vrut sau au fost alte interese  ..asta nu stiu ca nu promovez alte fete   asa cum fac multi de aici   plm mea....recenzia ce am facut o unei fete care chiar merita.   Dar..Jur ca e ultima ca e recenzie pe care o mai fac   astept ban..  Pisic. You be my guest

 Aici e de băgat la ramazan. Poți promova. 🤣🤣🤣🤣  

De exemplu as manca o Valdostana( dar nu mizeria aia de salata) ci valdostana, valdostana. Știi ceva, pe undeva? 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, g2br13l a spus:

 Aici e de băgat la ramazan. Poți promova. 🤣🤣🤣🤣  

De exemplu as manca o Valdostana( dar nu mizeria aia de salata) ci valdostana, valdostana. Știi ceva, pe undeva? 

Ce rahat aveti fratilor, unul posteaza pe un topic de mancare, despre respect, altul il citeaza pe primul dar vorbeste tot de mancare! 🤣🤣🤣 te-ai molipsit si tu nenica 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 17 minute, cristian.buldog a spus:

Iar in materie de deserturi,as recomanda Zoomserie sau Miss Bakery

Miss bakery nu am ajuns inca dar la zoomserie am mancat niste prajituri acum ceva timp si aveau gust de chimicale grav...mai bine ma duc la cofetaria alina :)

  • Like 1
Link spre comentariu

1 oră în urmă, talibanu a spus:

Miss bakery nu am ajuns inca dar la zoomserie am mancat niste prajituri acum ceva timp si aveau gust de chimicale grav...mai bine ma duc la cofetaria alina :)

E posibil,nu zic nu,mie nu mi s-a intamplat niciodata,iar cat despre cofetaria alina,am incercat si acolo,a fost ok,dar nu m-a dat pe spate...dar,fiecare cu gusturile sale 🙂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...