Sari la conținut

Orpheus, tata, ce facusi?


venom5

Postări Recomandate

Vizitator raynor009
Reputație: 0

Vizati sunt proxenetii, prostitoatele lor si cei care isi inchiriaza apartamentele. Politia nu poate sa iti faca tie ca si client nimic daca te prinde "acasa" sau in masina cu o prostitoata. Maxim primesti o amenda sau va trebui sa suporti niste abuzuri verbale din partea lor.. Acuma normal daca tu mergi la una acasa si aia e **spam editat** iar tu la randul tau iti da-i seama ca intradevar este **spam editat** si tot alegi sa ramai si sa beneficiezi de "serviciile" ei.. pe langa faptul ca faci puscarie si dosar penal, ai sanse mari sa fi si batut de politisti odata ce ai ajuns la sectie. De asta daca sunteti prinsi, vorbiti cu frumos cu ei si nu va agitati in fata lor. Ca pentru ei este foarte usor sa zica ca ati fost violenti sau ca v-ati impotrivit procedurilor legale. Si o sa va bata la sectie de o sa va treaca cheful de mers la curve.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 239
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu are dc sa te bată poliția ca mergi la curve .Iar cu bătaia sa bată pe mama lor .

Sunt avocați ..nu îs ei zei pe pămînt ..

Clar nu trebuie sa te dai tu la ei sau sa i înjuri .

Așa ca bafta .ca client nu au ce sa ți facă .

Link spre comentariu
Vizitator raynor009
Reputație: 0

Sunt avocați ..nu îs ei zei pe pămînt ..

 

Nu am spus ca te bate pentru simplul fapt ca mergi la fetite, am spus ca papi bataie daca esti prins in anumite cicumstante sau imprejurari. Ca si simplu client normal ca nu prea are ce sa iti faca, ca tu platesti pentru un serviciu pe care aia il presteaza.

Si.. nu fi tu asa sigur. Eu am avut ocazia sa asist la o actiune de genul asta. 2-3 te baga intro camera si te leaga cu catusele de un scaun. Unul te tine si aialalti 2 te bat. Si acolo nu te vede nimeni, nu ai nici un martor. Poti tu sa mergi si la medic legist si la avocati ca nu rezolvi nimic si nu ai nici o dovada. Vorba aia "cui pe cui se scoate" e mai mult decat valabila cand e vorba de politisti si colegii lor.

Link spre comentariu
Reputație: 239
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Și in prima sunt camere .nu poate sa ți demonstreze ei ce faci tu in camera ..!

Infracțiunea o fac excortele .pizdele ca Prostituția e ilegală și nu dau bon de casa pe tarif .

Le bagă la evaziune fiscală .😂😂😂

Și le o trag și milițieni ...așa ca !!

Ciocane tari și buzunare pline .!!’

Link spre comentariu

Vizitator raynor009
Reputație: 0

Da, sunt camere si in Prima(chiar si in scarile blocurilor) si pe Muisil dar nu are importanta pentru ca nu sta nimeni acolo 24/7 sa va urmareasca pe voi cand mergeti la curve. Decat daca face cineva o plangere sau ceva, atunci este posibil ca militia sa ceara filmarile firmei de paza.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...