Sari la conținut

Miki 0766830393


Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

❤Salutare frumoșilor ❤ Mă numesc Miki ( Mihaela , pentru cine preferă așa) Sunt o fată drăguță si sociabilă , probabil mă cunosc cu unii din voi 😁 Am activat acum ceva timp in Pitești si mă gândesc să revin miercuri pentru o scurtă perioadă de timp😁 

Lucrez doar cu programări pe whatsapp (0766830393)

Prețul meu este de 150/250 🥰

Servicii:

Normalul doar protejat

 OP/ON ( doar dacă igiena este 100% ok si prin asta nu mă refer să fi epilat si spălat)

Fk--- In funcție de igienă și chimie ❤

 Finalizarea poate fi si corporală 

Fantezii in limita bunului simț / schimbări de poziții

Anal/ CIM /persoane in stare de ebrietate/ bile pirsuri( nu accept)

❤❤❤❤vă pup drăguților și ne vedem curând 🥰❤❤❤❤IMG-20210114-WA0005.jpg.24839958852bfebb15bc32f27c332145.jpgIMG-20210117-WA0000.jpg.1a5434ded4726571a2a946f25cbf7a54.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Poți sa fii epilat si spălat si sa ai ciuperci pe pula, sau veruci, bubițe, negi, despre asta e vorba. 

Ca și la pizda, degeaba e spălată, daca e plina de toate bolile cu "s" posibile. 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 9 ore, spartanus a spus:

Buna ești miky. 

"bă" :D da' tu la toate le spui ce buna esti "Miky, Lorena, Cleopatra , Safira, etc" ? fara suparare, cauti sa le maltratezi verbal ? sunt curios ca nu inteleg scopul acestei fraze repetate ? daca nu te superi lamureste-ma :D ... nimic personal repet ..

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 4 ore, bogdan icx a spus:

"bă" :D da' tu la toate le spui ce buna esti "Miky, Lorena, Cleopatra , Safira, etc" ? fara suparare, cauti sa le maltratezi verbal ? sunt curios ca nu inteleg scopul acestei fraze repetate ? daca nu te superi lamureste-ma :D ... nimic personal repet ..

Baaaama doare undeva de părerea ta și de sfatul tău capiscii? Nu lămuresc pe nimeni cu nimic. Și zău nici eu nu am nimic personal cu tine. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 6 ore, spartanus a spus:

Baaaama doare undeva de părerea ta și de sfatul tău capiscii? Nu lămuresc pe nimeni cu nimic. Și zău nici eu nu am nimic personal cu tine. 

ok m-ai lamurit, am inteles tot, numai este nevoie sa imi spui acum :D

                                                                                                                              Salut !

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 4 minute, bogdan icx a spus:

ok m-ai lamurit, am inteles tot, numai este nevoie sa imi spui acum :D

                                                                                                                              Salut !

Stai tranquila ma man, ca doar glumesc și eu

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Buna @miki20 ,daca vrei sa accepti un sfat... fa si tu 200 de postari pt a deveni galbena si ti se activeaza mesageria privata. Poti discuta mai usor cu baietii! 😘

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0
Acum 5 minute, crystinutza a spus:

Sau poate plati 50lei lunar pentru un cont premium, poate aduga si foto in continuare.😁

Sau asa!😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

RECENZIE :

In primul rand vreau sa spun ca durata de vizita a acestei fete a fost foarte scurta, pleaca in dimineata aceasta, pacat :( 

.. in ciuda faptului ca nu are in servicii CIM,acest minus a fost compensat deoarece intalnirea cu miky a fost una incarcata cu momente frumoase, durata nu conteaza, faptul ca a reusit sa ma surprinda placut prin comportamentul ei lipicios si atitudine   m-a determinat sa prelungesc si sa mai stau, pot spune ca am dezvoltat rapid o simpatie aparte pentru ea.

ca parte sexuala este o femeie(pustoaica :) )🔟:inlovee frumoasa, 21 de ani cu niste sani superbi naturali, foarte stramta :D, cu implicare si daruire pe durata actiunii a filmului erotic pasional :), comunicativa si cu zambetul pe buze mai mereu, naturala, degajata si fara a se preface ca sa fiu mai scurt, cat despre partea orala desi nu era total pe gustul meu (mie imi place facefuck si mai agresiv) mi-a placut si stilul ei.

A fost o deosebita placere sa o cunosc, o mai asteptam pe la noi 

                                                                                                                     .. te pup Mikaela :) 

  • Like 2
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 5 ore, bogdan icx a spus:

RECENZIE :

In primul rand vreau sa spun ca durata de vizita a acestei fete a fost foarte scurta, pleaca in dimineata aceasta, pacat :( 

.. in ciuda faptului ca nu are in servicii CIM,acest minus a fost compensat deoarece intalnirea cu miky a fost una incarcata cu momente frumoase, durata nu conteaza, faptul ca a reusit sa ma surprinda placut prin comportamentul ei lipicios si atitudine   m-a determinat sa prelungesc si sa mai stau, pot spune ca am dezvoltat rapid o simpatie aparte pentru ea.

ca parte sexuala este o femeie(pustoaica :) )🔟:inlovee frumoasa, 21 de ani cu niste sani superbi naturali, foarte stramta :D, cu implicare si daruire pe durata actiunii a filmului erotic pasional :), comunicativa si cu zambetul pe buze mai mereu, naturala, degajata si fara a se preface ca sa fiu mai scurt, cat despre partea orala desi nu era total pe gustul meu (mie imi place facefuck si mai agresiv) mi-a placut si stilul ei.

A fost o deosebita placere sa o cunosc, o mai asteptam pe la noi 

                                                                                                                     .. te pup Mikaela :) 

❤Mulțumesc mult , mi.a facut plăcere să te cunosc 😘😘 te pup😋😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...