Sari la conținut

❤ Andreea ❤ bruneta ❤ 25 ani ❤1.62 cm ❤ 45 kg ❤ Masaj de calitate ❤


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Mergeti la Hilton, cica acolo-i place!

 

Hilton? Nu cred eu ca merge ea la hoteluri d-astea de sarmani, tocmai ma pregatesc sa sun dupa o franciza four seasons ca sa ma pot intalni cu ea sa ii admir pielitele alea de tate!

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Nu vrei tu mai bine sa ne bei pe toti la coaie cu impresiile astea ale tale? Ca nu-ti curge cristal din pizda si nu o ai de-a curmezisul, esti doar o zdreanta care probabil a avut de-a face numai cu pampalai de ti s-a urcat la cap in halul asta. Mergi in plm la sapa si lasa-ne!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Invata sa scrii corect/pentru azi..stai jos ai 4!

 

Nu vrei tu mai bine sa ne bei pe toti la coaie cu impresiile astea ale tale? Ca nu-ti curge cristal din pizda si nu o ai de-a curmezisul, esti doar o zdreanta care probabil a avut de-a face numai cu pampalai de ti s-a urcat la cap in halul asta. Mergi in plm la sapa si lasa-ne!

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Invata sa scrii corect/pentru azi..stai jos ai 4!

 

 

Imi pare rau, nu stiu sa vorbesc/scriu analfabetish, am crescut cu cratimele si i-urile la locul lor! Poate o sa-ti dai tu seama ce vreau sa spun intr-o zi, dupa ce mai mananci mult peste!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Imi pare rau, nu stiu sa vorbesc/scriu analfabetish, am crescut cu cratimele si i-urile la locul lor! Poate o sa-ti dai tu seama ce vreau sa spun intr-o zi, dupa ce mai mananci mult peste!

ai mici probleme de comportament...ai fost traumatizat rau de femei la viata ta.Suna putin a amenintare ?

pai cum facem te astept singura in locatie si ne descurcam noi doi ?

sau ma suni cu 30 min inainte? hai spune sincer acum, te bati doar cu femei sau si cu barbati?

eu zic sa ti vezi de topicul tau ...nu te-a bagat nimeni in seama....

  • Like 1
Link spre comentariu

Imi pare rau, nu stiu sa vorbesc/scriu analfabetish, am crescut cu cratimele si i-urile la locul lor! Poate o sa-ti dai tu seama ce vreau sa spun intr-o zi, dupa ce mai mananci mult peste!

 

casalotule, mars in pula mea de aici ca peste tot injuri femeile. Sa ma pis pe natia ta de peste prost

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

casalotule, mars in pula mea de aici ca peste tot injuri femeile. Sa ma pis pe natia ta de peste prost

S-a spart teava cu retardati recent sau de unde tot apareti voi, astia? Ca l-a mai apucat pe unul o criza de tourette recent la adresa mea, ce am facut, v-am ofensat parasutele voastre jegoase cu anunturi false cumva? Scursorilor, ca altceva nu sunteti :) ca sa-mi sugeti pula un pic pe post de maioneza la shawormele alea ale voastre am sa merg numai pe circuit inchis de acum, doar de dragul de a va micsora voua portia chiar si cu o suta amarata de euro pe saptamana :) hai pa si ignore si tie rahatule pe bat care esti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

S-a spart teava cu retardati recent sau de unde tot apareti voi, astia? Ca l-a mai apucat pe unul o criza de tourette recent la adresa mea, ce am facut, v-am ofensat parasutele voastre jegoase cu anunturi false cumva? Scursorilor, ca altceva nu sunteti :) ca sa-mi sugeti pula un pic pe post de maioneza la shawormele alea ale voastre am sa merg numai pe circuit inchis de acum, doar de dragul de a va micsora voua portia chiar si cu o suta amarata de euro pe saptamana :) hai pa si ignore si tie rahatule pe bat care esti :)

oligofrenule, esti prajit ca marinarul ! nu te-a iubit mama ta cand ai fost mic ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...