Sari la conținut

❤ Andreea ❤ bruneta ❤ 25 ani ❤1.62 cm ❤ 45 kg ❤ Masaj de calitate ❤


Postări Recomandate

Ati ajuns sa va certati cu o schiloada de 1.60 si 45 kg? Ca cere 100 de euro? Lasati-o sa ceara, treaba ei. Poate fata doar testeaza piata... cand i-o fi foame sau "iubi" va ramane fara benzina la Audi - ul ala second hand se va da ea pe brazda... ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata asta are anunturi de un an de zile si totusi nu a reusit nimeni sa o cunoasca. Pretul nu e ceva fabulos ca doar sunt gramada care cer chiar si mai mult. Eu personal cred ca e o manevra. Am mai incercat sa o sun si mai demult dar nu se poate da de ea in afara de chat pe whatsapp.

Link spre comentariu

Fata asta are anunturi de un an de zile si totusi nu a reusit nimeni sa o cunoasca. Pretul nu e ceva fabulos ca doar sunt gramada care cer chiar si mai mult. Eu personal cred ca e o manevra. Am mai incercat sa o sun si mai demult dar nu se poate da de ea in afara de chat pe whatsapp.

Asta zic... ori testeaza piata, ori e la misto. Ca nu cred ca e cineva tampit sa dea 100 de euro pe schiloada asta de 1.60 m si 45 kg!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ati ajuns sa va certati cu o schiloada de 1.60 si 45 kg? Ca cere 100 de euro? Lasati-o sa ceara, treaba ei. Poate fata doar testeaza piata... cand i-o fi foame sau "iubi" va ramane fara benzina la Audi - ul ala second hand se va da ea pe brazda...

penibil...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Asta zic... ori testeaza piata, ori e la misto. Ca nu cred ca e cineva tampit sa dea 100 de euro pe schiloada asta de 1.60 m si 45 kg!

:)) te contrazic..sunt foarte multi care isi permit.

nu exista scump :iagree exista doar oameni care au bani sau oameni care nu au bani :pope  simplu

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ba sa stii ca unii ar da. Nu tuturor le plac grasele. Problema e ca nu cred ca anuntul e pe bune ca altfel o futea cineva pana acum.

tocmai ca au venit dar nu au scris recenzii si nici nu ma intereseaza... eu imi fac treaba mea.... :pepsi aici pe forum se poate scrie absolut orice, nu imi pasa.

ca raspund la telefon sau nu iar este treaba mea...cine vrea sa ma cunoasca cu siguranta ma contacteaza asa cum doresc eu whatsapp sau sms. vreo problema? :snap 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ati ajuns sa va certati cu o schiloada de 1.60 si 45 kg? Ca cere 100 de euro? Lasati-o sa ceara, treaba ei. Poate fata doar testeaza piata... cand i-o fi foame sau "iubi" va ramane fara benzina la Audi - ul ala second hand se va da ea pe brazda...

o schiloada la care comentati pe topicul ei. se pare ca dati cam multa importanta unei schiloade..don't you think?

cat despre iubi...foame si alte baliverne ...stai linistit.o fac ca imi place cu cine imi place...fac si sortare  dupa marime grosime sau cum vreau eu. what the fuck????

si din nou intreb??? e vreo problema????

fac ce vreau si  cum vreau

rapund cand vreau

ma vad cu cine vreau..............................................

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...