Sari la conținut

salon Mon Cherry Corp B, Romana Square, Str.Mendeleev, No. 28-30, București


mimitaua

Postări Recomandate

Salutare nu prea scriu recenzii ca nu am talent la scris si aici o sa fiu scurt si la obiect,salonul dupa cum scrie si in topic se afla in zona Pietei Romane saitul vad ca nu mai merge am fost in urma cu 4 luni ultima data,in salon erau mereu fete care aratau super bine,am fost de peste 10 ori,masaj de calitate pretul cam piperat 300 de lei ora ,cu 9 din 10 fete am facut si sex pentru inca 300 de lei deci destul de piperat overwall..dar unele chiar arata de zile mari si majoritatea propun ele sexul...ca sfat insistati ca nu vreti oral protejat si o sa cedeze la un oral neprotejat exacutat foarte bine in general,ftele se vad ca nu sunt scarbite probabil nici nu au multi clienti pe zi,

 

servicii:masaj body si erotic 9

            sex oral neprotejat de la 8 la 10 a depins de fata nu mai stiu nume ca nu retin niciodata cea mai buna de acolo era una din rep Moldova care arata bomba nici la tv nu prea vezi..dar cam figuranta

              sex normal lafel notat depinde de fata ...

    salonul curat camere ok baie in camera,un lucru de cacat ca ti ofera bautura pe care te taxeaza la final..plm la 300 lei ora mai ceri bani pe un pahar de bautura

fete mereu au fost macar 8 la alegere in timp ce ti consumi bauturile poti vb cu fiecare in parte deci vezi daca faci click sau nu cu vreuna..

Cam atat am avut de spus m am hotarat sa scriu ca vad ca e cam penurie pe topicu de masaj apar 2 3 lesinate care cer si pe masa si pe taso pentru nimic,,,daca aveti alte intrebari nu ezitati sa ma intrebati,cum am zis nu prea scriu deci poate pare cam seaca recenzia

Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Salut am fost si eu la ei, si sincer fetele sunt ok, dar la 300ron un masaj plus 300ron un futai e enorm plm....eu am fost la o dra i-am oferit 100 euro si nu a vrut sa-l scape înăuntru a zis 200ron pt o muie OP.

Deci concluziile le trageți voi.

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

:))) cam de la 2000 ron iti atingi scopul la budhist.

 

tocmai asta era ideea ca daca e mult 6 sute atunci du-te la budhist unde fara 12-15 sute nu iesi daca vrei sa si futi

Link spre comentariu

depinde de fete aici pentru mine au facut 600 de lei unele arata mult mai bn decat alea de la lux..si nu par asa uzate nici in comportament..ca idee nu dati banii pana nu stabiliti toate detaliile...nu trebuie sa cedati din prima oferta a lor din 10 una a refuzar orice forma de sex dar celalalte au accepat toate si toate oral neprotejat chiar daca unele s au lasat mai greu convinse..dar asta e banii sunt la noi nu la ele ..repet ultima data am fost acum 4 luni ,nu sunt din bucuresti ca as mai fi fost, fetele in majoriatate arata top....
 

Link spre comentariu
Vizitator cafeaamara11
Reputație: 0

 

Salutare nu prea scriu recenzii ca nu am talent la scris si aici o sa fiu scurt si la obiect,salonul dupa cum scrie si in topic se afla in zona Pietei Romane saitul vad ca nu mai merge am fost in urma cu 4 luni ultima data,in salon erau mereu fete care aratau super bine,am fost de peste 10 ori,masaj de calitate pretul cam piperat 300 de lei ora ,cu 9 din 10 fete am facut si sex pentru inca 300 de lei deci destul de piperat overwall..dar unele chiar arata de zile mari si majoritatea propun ele sexul...ca sfat insistati ca nu vreti oral protejat si o sa cedeze la un oral neprotejat exacutat foarte bine in general,ftele se vad ca nu sunt scarbite probabil nici nu au multi clienti pe zi,

 

servicii:masaj body si erotic 9

sex oral neprotejat de la 8 la 10 a depins de fata nu mai stiu nume ca nu retin niciodata cea mai buna de acolo era una din rep Moldova care arata bomba nici la tv nu prea vezi..dar cam figuranta

sex normal lafel notat depinde de fata ...

salonul curat camere ok baie in camera,un lucru de cacat ca ti ofera bautura pe care te taxeaza la final..plm la 300 lei ora mai ceri bani pe un pahar de bautura

fete mereu au fost macar 8 la alegere in timp ce ti consumi bauturile poti vb cu fiecare in parte deci vezi daca faci click sau nu cu vreuna..

Cam atat am avut de spus m am hotarat sa scriu ca vad ca e cam penurie pe topicu de masaj apar 2 3 lesinate care cer si pe masa si pe taso pentru nimic,,,daca aveti alte intrebari nu ezitati sa ma intrebati,cum am zis nu prea scriu deci poate pare cam seaca recenzia[/quot

 

 

Știe cineva la ce salon s-a mutat Pamela?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...