Sari la conținut

Emma sex total - Prima zi in orașul tău! - 0790287012


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Emma sex total - Prima zi in orașul tău! - 0790287012
  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

No, am intrat la dublu cu Ema si cu Antonia. Nefiind o pagina deschisa cu jucausele astea doua la comun, am sa las la fiecare parerile, sa nu se supere niciuna.

Fetele sunt superbe si chiar te fac sa te simti bine. Baieti, merita experienta! Doar sa luati o ora, unde intra doua finalizari, ca la varianta 30 de min penetrezi doar una. No, nu-i bai, ca oralul pe care-l fac suplinezte orice.

Locatia n-are rost sa v-o descriu. E buna, pe Dunarii. Nici pe fete nu le mai descriu, ca au facut-o altii.

Antonia se baga la limbi la Ema, cu asta incepe, invers nu a facut. 

Apoi te ia pe tine la rand, in timp ce Ema iti ofera tot corpul ei.

Fetele sunt dezinvolte, nu se grabesc, chiar te fac sa te simti bine. Te sug superb, cand una, cand alta, cand amandoua. Poti schimba guritele cand si de cate ori vrei. Fetele mai sa se ia la bataie care sa o suga. Glumesc, desigur, dar sunt pofticioase rau.

Dupa ce mi-au facut oral cat am vrut, timp in care s-au frecat de mine si m-au lasat sa le simt formele corpului, am penetrat-o pe Ema, iar Antonia se freca si ma saruta pe corp.

Finalizarea in gura Emei, care, cam egoista, a supt cam tot, dar pe final i-a lasat si Antoniei ceva de gust.

Dupa am stat toti trei in patul Emei, in al carei cuibusor s-a petrecut actiunea. La final, am intrat cu Antonia la un dus pentru un uro pe sanii ei mari.

Cadou 300, merita. Singurul regret e ca nu am luat varianta de o ora, sa le penetrez pe amandoua. Am intrat cu Ema in primul rand pentru ca mai fusesem cu ea. Ema zice ca si cu ea am mai fost candva, dar nu mai tin minte. Varsta, ce sa-i faci.

Oricum, profitati baieti, cat mai sunt in Cluj. Merita.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Acum 3 minute, carlos_cj a spus:

No, am intrat la dublu cu Ema si cu Antonia. Nefiind o pagina deschisa cu jucausele astea doua la comun, am sa las la fiecare parerile, sa nu se supere niciuna.

Fetele sunt superbe si chiar te fac sa te simti bine. Baieti, merita experienta! Doar sa luati o ora, unde intra doua finalizari, ca la varianta 30 de min penetrezi doar una. No, nu-i bai, ca oralul pe care-l fac suplinezte orice.

Locatia n-are rost sa v-o descriu. E buna, pe Dunarii. Nici pe fete nu le mai descriu, ca au facut-o altii.

Antonia se baga la limbi la Ema, cu asta incepe, invers nu a facut. 

Apoi te ia pe tine la rand, in timp ce Ema iti ofera tot corpul ei.

Fetele sunt dezinvolte, nu se grabesc, chiar te fac sa te simti bine. Te sug superb, cand una, cand alta, cand amandoua. Poti schimba guritele cand si de cate ori vrei. Fetele mai sa se ia la bataie care sa o suga. Glumesc, desigur, dar sunt pofticioase rau.

Dupa ce mi-au facut oral cat am vrut, timp in care s-au frecat de mine si m-au lasat sa le simt formele corpului, am penetrat-o pe Ema, iar Antonia se freca si ma saruta pe corp.

Finalizarea in gura Emei, care, cam egoista, a supt cam tot, dar pe final i-a lasat si Antoniei ceva de gust.

Dupa am stat toti trei in patul Emei, in al carei cuibusor s-a petrecut actiunea. La final, am intrat cu Antonia la un dus pentru un uro pe sanii ei mari.

Cadou 300, merita. Singurul regret e ca nu am luat varianta de o ora, sa le penetrez pe amandoua. Am intrat cu Ema in primul rand pentru ca mai fusesem cu ea. Ema zice ca si cu ea am mai fost candva, dar nu mai tin minte. Varsta, ce sa-i faci.

Oricum, profitati baieti, cat mai sunt in Cluj. Merita.

Multumim pentru vizita si recenzie! Te asteptam cu drag si data viitoare. Te sarutam:*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
21 hours ago, antiretarzi said:

100 pt ce marime si cat se adauga/scade per mm dupa ce pui sublerul? Si care se calculeaza cu pondere mai mare, grosimea sau lungimea? (Apropo, "marime" cuprinde si grosimea.)

Tot indisponibila?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...