Sari la conținut

Emma sex total - Prima zi in orașul tău! - 0790287012


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salut.

Vizitat domnișoara acum câteva săptămâni, locație Park Lake, apartament frumos.

Contactul prin telefon, stabilit întâlnire, oră respectată de ambele părți.

Urcat, domnișoara era într-o ținută sexy, cu ochelarii pe năsuc. Fata tinerică, se vede și din poze, are maaaxim 23 - 25 de ani. Intrat in camera în care sunt făcute și pozele, păcar că pentru patul acela metalic nu are și niște cătușe, să o poți lega când i-o tragi. :)

M-a servit cu o apă apoi mi-a propus să mă dezbrac și a început să se dezbrace și ea. Duș nu am făcut înainte, că venisem de acasă și tocmai făcusem unul. Așa că am profitat și am dezbrăcat-o eu pe domnișoară, cu sărutări pe gât și pe umeri, de incălzire.

Corp frumos, piele fină, sânișori numai buni de luat in palme, fundic, de asemenea interesant. Inalțime cam 1.60 și vreo 50 de kg.

Mi-a propus să mă întind pe pat, să îmi facă un ON, dar i-am răspuns că prefer să stau în picioare când o ia în guriță. S-a conformat și, cu ochelarii ăia ai ei pe năsuc, a luat-o la lins și supt. Se vede că se pricepe, atins și zonele adiacente, iar după ce mi.a trezit-o, mi-a pus protectia și i-am băgat-o pe la spate.

Am pompat așa câteva minute și, pentru că am simțit că termin, am scos-o mi-am dat jos cauciucul și i-am băgat-o din nou în guriță. A supt-o conștiincios folosindu-și bine buzele, mi-am bătut-o de limba ei, de obraji, după care ejacularea a fost pe buze. După primul jet i- am băgat-o în gură și a continuat fata să sugă până a irșit toată seva.

Apoi am mers la baie, unde are și geluri și prosoape curate, iar la ieșire, finuț, m-a mai șters și ea pe spate și pe brațe, chiar dacă nu era neapărată nevoie.

Imbrăcat, mulțumit și plecat.

De revenit probabil, de punctat merită, cu siguranță, mai ales că are prețuri decente și arată binișor.

Plata 100 de lei pt ON și NP + 50 pt CIM

Locuința - 9

Igienă - n-am constatat nicio problemă

ON cu CIM 8,5

NP 7.

Cam asta ar fi.

  • Like 3
Link spre comentariu

De ce zici ca sunt figuranta? Ai putea sa imi zici si asa imi revizuiesc si eu comportamentul si data viitoare poate va fi mai bine.

Woww.. Prima tipă care chiar cere explicații ( vezi roșu),

și care încearcă să repare, nu înjură mai rău ca un bărbat și nu dă - (minus) ca o descreierată cum fac altele că doar atât le duce capul.

Ba chiar a dat + (punct pozitiv)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

ma bate rău de tot Internetul, Emma, nu găsesc numărul tău de telefon pe aici și voiam sa trec in seara asta. Stau pe lângă tine...

Este in titlu dar in versiunea mobila este prezentat doar partial.

 

Acesta este numarul Emmei

0735237724

 

Sanatate.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare, pozele sunt retusate la greu, este micuta, cateva kg. in plus, piele alba. Sex appeal sa zicem ca are, este lejera fata, nu te grabeste. La oral nu este nimic deosebit, probabil ca mizeaza pe ON cu fin. as da nota 7. In pat din nou nimic deosebit, as zice tot un 7. In ap. mai este o fata care face programarile. Locatia este langa Iulius. De incercat este ok, eu nu am sa mai revin, am fost indus in eroare de poze, sincer sa fiu.

  • Like 3
Link spre comentariu

De unde ai ajuns tu la concluzia aceasta? Colega mea munceste si ea. Esti singurul care s a plans de poze. Asa o fi cum zici tu. Oricum eu sunt multumita ca mi ai dat 7. E nota de trecere 😊

Ziceai mai sus ca vrei sa fi de 9/10😭😭 acuma ce faci te lasi pe tanjeala?👊

Poate ar trebui sa incerci si solo😉 Unora nu le plac colegele mai ales ca tu nu prea zici de ea.

Iar pleci,pe cand vin eu si nu apuc sa te evaluez, sa vad daca treci clasa👉👌.

#gettheline

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

De unde ai ajuns tu la concluzia aceasta? Colega mea munceste si ea. Esti singurul care s a plans de poze. Asa o fi cum zici tu. Oricum eu sunt multumita ca mi ai dat 7. E nota de trecere

Azi dacă mă organizam mai bine îți veneam la o mișcare să văd dacă îmi place. Pe data viitoare când revii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu vreau sa multumesc pe toata lumea si nici nu as putea multumi pe toata lumea. Stii ce zic? Data viitoare poate ne sincronizam😊

Asta este clar 😉, fiecare sexperienta este diferita.

Era doar o glumita/ironie, pentru ca ziceai mai sus ca vrei sa stii, astfel incat sa iti inbunatatesti prestanta si atitudinea, si dupa ai zis ca 7 e bine 😭😭.

Dar pe mine trebuie sa ma multumesti👊.

Sa fii de 10* 😈👉👌.

Evident glumesc dar totusi sper sa te prind, poate chiar solo, pentru ca esti in capul listei.

#gettheline

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

De mâine voi fi disponibilă din nou la voi in oras. Va pup si va astept!

Te asteptam Emma !!

Ne bucura faptul ca nu ai uitat de noi !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...