Sari la conținut

unde a disparut fazanul?


Postări Recomandate

Vizitator freeway1
Reputație: 0

pai si incepem alt fazan sau cum? ca imi mai trebuie si mie cateva zeci de postari pt PM...

Povestest-ti peripețiile pe ici,pe colo si le vei face!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

pai si incepem alt fazan sau cum? ca imi mai trebuie si mie cateva zeci de postari pt PM...

 

spune si tu niste. bancuri :)), sincer este topic dedicat!!

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

A adunat o groaza de nemultumiri in decursul timpului si intr-un final, pisicuts a decis sa nu mai lase sa se ajunga usor sa te colorezi ca sa poti aborda fetele pe PM. Daca ar fi dat culoarea doar pentru recenzii (cum a fost pana in 2013), ici nu ar fi aparut atatea.

 

NB: nu incercati sa deschideti altele sau topice pentru postat aiurea pentru colorare, am vazut ca i-a banat pe cei ce au facat asta.

 

nu ca in 2013...dar nici rosela la fete!! multe cred ca este youtube aicisa(ca ai si -1,nu apreciez inseamna pentru mine).Daca avea FB butonul magic DISLIKE ore cum era?Motanul elegant salon,frumos a mai schimbat ceva cand a vrut el, bv la el(dar sa mai anunte cand face schimbari deaste,nu inainte ,cand sa hotarat)

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Unii nu au timp mult la dispozitie...e nevoie de un nou fazan. Ce ziceti? incepem?

Dacă ai timp de jucat fazan, cand mai futi?

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

O vei lua de la zero dacă deschizi. La fel dacă deschizi topic de muzică sau de poze erotice. Din decembrie sunt închise și cei ce deschid sunt banați foarte repede.

nu sunt toate inchise!.Ma refer la topice de muzica https://nimfomane.com/forum/topic/117867-muzică-pentru-sufletul-vostru/page-88, si eu postez ca imi place ceea ce gasesc acolo ,ce recomanda useri etc!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Dacă ai timp de jucat fazan, cand mai futi?

Mai joci fazan cand suni ,esti in fatza locatiei,sau aproximativ si iti zice sa mai astepti putin,sau mai rau cand te erevezi ca nu iti mai raspunde deloc !( fac haz de necaz)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ce îți mai plăcea să joci făzănele cu peștii fetelor :laugh2

:PCx .Multa sanatate  :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

O vei lua de la zero dacă deschizi. La fel dacă deschizi topic de muzică sau de poze erotice. Din decembrie sunt închise și cei ce deschid sunt banați foarte repede.

E vreun bug pe forum de nu mai suntem colorati? Sau s-a intamplat vreo schimbare de regulament? :)

 

Later edit: pfiu, am pm...restul nu mai conteaza :)))

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

S-a pus intrebarea asta de dimineata pana acum de nu stiu cate ori !!!  :slap2  :slap2

 

Se lucreaza la site, se fac up-date-uri. 

 

ce se intampla?

Scrie ceva pe Discutii generale, posteaza o melodie ceva si dupa 3-4 postari vei avea culoarea conforma rangului. :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...