Sari la conținut

Alexandra , a fost cineva la ea?


Postări Recomandate

  • Oras:petrila
  • Oras:petrila

da am vizitat fata ---150 finalizarea. da este fata din poze .locatia o are in serparie , unde se inundau blocurile la ploile mai mari.corp frumos , vorbareata , de viata ,ii place ce face , incepe cu oralul si finalizarea ii tot orala. am incercat vre-o 2 pozitii ,sa descurcat si s-a implicat.cred ca o sa-i mai fac o vizita cat de curand, la noi in vale nu ai prea multe obtiuni.

Link spre comentariu

Mai activeaza domnisoara? Vizitez Petrosaniul in septembrie

Cred ca mai activeaza, cel putin cand am fost eu, acum o luna, inca mai activa, vad ca de atunci nu mai are anuntul, dar e din Petrosani, pe undeva in zona pietei, nu cunosc foarte bine orasul. Foarte prietenoasa, inca de la intrare m-a intampinat cu imbratisari, la fel si la plecare, tot timpul zambareata, comunicativa, dragutica, are un corp frumos. ON in 69 destul de bun, s-a jucat destul de bine si cu "bijuteriile"😠In NP geme placut, am schimbat 2 pozitii si gata, terminat in pozitia "iedului". M-a intrebat daca vreau sa termin din oral, dar era prea frumoasa privelistea din spate, asa ca am lasat-o pe data viitoare. Scorul e 250 lei/ora, in rest nu mai stiu, optasem pt o ora. De revenit, o sa revin la ea.

Link spre comentariu

E recent numarul de telefon? Sau poate telefonul este inchis?! :no2 :no2

Nu stiu ce sa zic, dupa cum am zis, a trecut o luna de cand nu am mai sunat. Incearca dupa ora 18, si eu am sunat mai devreme de 18 si nu a raspuns sau tot la fel, avea telu inchis, mi-a zis ca programu ei incepe de la 17:30-18:00 si de-aia nu a raspuns.
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Eu sunt alexandra am stat prima oara in serparie apoi la piata centrala la etajul unu.... In apartamentul cu trei camere... Sincer imi este dor de voi si de petrosani 😢😢😢😢😢😢🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭Din noiembrie 2019nu mai activez in petrosani... Doar craiova si orasele apropiate.. 😊😊😊😊Pupici

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 27.08.2019 la 14:48, nepotu47 a spus:

Cred ca mai activeaza, cel putin cand am fost eu, acum o luna, inca mai activa, vad ca de atunci nu mai are anuntul, dar e din Petrosani, pe undeva in zona pietei, nu cunosc foarte bine orasul. Foarte prietenoasa, inca de la intrare m-a intampinat cu imbratisari, la fel si la plecare, tot timpul zambareata, comunicativa, dragutica, are un corp frumos. ON in 69 destul de bun, s-a jucat destul de bine si cu "bijuteriile"😠In NP geme placut, am schimbat 2 pozitii si gata, terminat in pozitia "iedului". M-a intrebat daca vreau sa termin din oral, dar era prea frumoasa privelistea din spate, asa ca am lasat-o pe data viitoare. Scorul e 250 lei/ora, in rest nu mai stiu, optasem pt o ora. De revenit, o sa revin la ea.

Ultima locatie era intre parcul carol schretter in stanga si piata centrala dreapta 

Jos la parter era optica onica peste drum amanet si magazinul riva... 🙂🙂🙂🙂Nu am cum sa mai ajung prea curand deoarece problm personale ma tin in oltenia... Mi-ar face o mare placere sa mai revin vreodata la ardelenii mei😛😛😛

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 30.06.2021 la 0:40, noname25 a spus:

Ultima locatie era intre parcul carol schretter in stanga si piata centrala dreapta 

Jos la parter era optica onica peste drum amanet si magazinul riva... 🙂🙂🙂🙂Nu am cum sa mai ajung prea curand deoarece problm personale ma tin in oltenia... Mi-ar face o mare placere sa mai revin vreodata la ardelenii mei😛😛😛

Da, acolo in blocul acela am fost. Cand am vrut sa revin, nu am mai dat de tine. In trecut am avut ceva vizite prin zona acolo, pe la Botosesti-Paia. Daca mai vin prin zona cu siguranta o sa iti fac o vizita 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 10.08.2021 la 17:37, nepotu47 a spus:

Da, acolo in blocul acela am fost. Cand am vrut sa revin, nu am mai dat de tine. In trecut am avut ceva vizite prin zona acolo, pe la Botosesti-Paia. Daca mai vin prin zona cu siguranta o sa iti fac o vizita 😁

💋💋💋💋💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 6/29/2021 at 9:35 PM, noname25 said:

Eu sunt alexandra am stat prima oara in serparie apoi la piata centrala la etajul unu.... In apartamentul cu trei camere... Sincer imi este dor de voi si de petrosani 😢😢😢😢😢😢🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭Din noiembrie 2019nu mai activez in petrosani... Doar craiova si orasele apropiate.. 😊😊😊😊Pupici

Lasa un numar de telefon

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...