Sari la conținut

Dianalux24 in premiera la PITESTI 0733529030


Postări Recomandate

Bună! De mâine voi în Pitești și voi fi disponibilă de la ora 14.00 si voi sta până luni. Programările le fac pe whatsapp numărul de telefon este 0733.529.030. Pupici de la Dia! Sper ca sunteti in formă !

A venit vremea sa i fericesti pe pitesteni. Noi te asteptam sa revii iar !!
Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Bună! De mâine voi în Pitești și voi fi disponibilă de la ora 14.00 si voi sta până luni. Programările le fac pe whatsapp numărul de telefon este 0733.529.030. Pupici de la Dia! Sper ca sunteti in formă !

Bună, poze noi poți să pui aici?

Mulțumesc!

Link spre comentariu

O sa ma gândeam daca o sa pun poze, pentru mine contează faptele. Cei care ma cunosc stiu despre cine este vorba , iar cei care nu ma cunosc sunt poze puse cu 2 pagini mai jos. Zic să profitați că sunt aici la voi în oraș! Sunt disponibilă până la 22! Pupici de la Dia!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In IAD
  • Oras:In IAD

Are un corp fantastic, o piele fina, catifelata cum rar mai întâlnesti. O atitudine pro client, dezinvolta, efervescenta, pe mine m-a fascinat, lucru care se întâmpla foarte rar. Actiunea a fost la superlativ, stie cum sa faca sa te simi bine. Parerea mea este ca este cea mai buna alegere dintre toate domnitele de pe forum facand referire la pret caliate.

Sper ca recenzia mea sa va fie de ajutor mai eles ca este la a 2 intalnire cu ea prima data am intalnito in gavana! acum locatia pe lanaga BCR o garsoniera

Recomand cu cea mai mare încredere.

 

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop curat.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa:

 

 

Am inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul, are o piele fina si catifelata pe care e o placere sa o saruti, dupa care ea a continuat cu un oral  superb chiar una dintre cele mai faine, a fost super soft, lent, a luat usor, o ligea in toate partile, deep sustinut, totul intr-un stil elegant si foarte erotic

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

 

Locatia: 9++, ai tot ce iti trebuie si e curata

 

Aspect: 9 pentru mine este de 10. E o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat(slim), cu un fund fain rodunt,  sani nr 2 foarte putin lasati spune datorita ca a mai slabit foarte mult, farte draguta la față.

 

Oral P: 10, o face foarte bine, soft, deep, erotic

 

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza,propune pozitii, geme discret, participa la actiune.

 

Igiena: 10 A facut dus in prezenta mea 

 

Atitudine: 10, foarte destinsa inca de la inceput, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.

 

GFE: 10++, pentru a doua intalnire a fost foarte buna, poate pe viitor o sa fie si mai bine.

 

Cadou: 250 ron/ora lasati la final, fara sa ceara ea

 

De recomandat: Da


De revenit: cu siguranta, pentru ca am reusit sa cunosc o fata superba, am avut si chimia necesara unei intalniri reusite, plus de mult nu mi-a fost o fata asa simpatica. Sper sa revine cat mai curand pe la noi.

 

 

 

P.S.- pentru ca in ultima perioada au fost anumite discutii pe tema notelor acordate, vreau sa lamuresc ca notele acordate de mine sunt pur subiective si reflecta intalnirea avuta, deci luat ca atare.

 


 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

eu astazi nu am reusit sa o prind delok la telefon ???cum plm procedati voi?

 

   La tine e problema, are dat pe respins indivizi care folosesc cuvinte ca ale tale. Eu zic să mai bagi o fisă în telefon și să începi o nouă conversație, prin mesaje dacă nu răspunde.

  Conversația O începi, exact cum o începi când te prezinți, cu bună ziua/dimineața /seara , ești trăit in civilizație cu femei pe lângă tine (mamă, sora poate mătușă etc ) și cu cei șapte ani de acasă, sper că nu vii din pădure.  Îți garantez pe ce vrei tu, că răspunde daca faci așa. 

Link spre comentariu

eu astazi nu am reusit sa o prind delok la telefon ???cum plm procedati voi?

Ai inceput bine. .... Nr de tel e si pe washapp, acolo poti sa lasi mesaj....poti sa ma suni in timp de ....sau pana la ora....pentru o programare. Dar intai învață să vorbesti frumos!!! Spor
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

eu astazi nu am reusit sa o prind delok la telefon ???cum plm procedati voi?

Frate eu azi am vizitat o pe Dia. Frații de mai sus vb bine. Nu folosii un limbaj dubios ca zau nu te baga în seama. Tipa ii stilataa foarte îngrijită, poți discuta cu ea aproape orice. Am optat pt 30 minute, care nici nu știu cum au trecut. A supt pula talent, și eu cumva i am tras un cunilingus zic eu, de bun simt apoi ne am futut bine. Am optat pt LOT. S a mișcat fantastic, uda fleasca la pasarica, asezonat cu un fk senzațional. Am terminat în aceasta poziție, abundent în prezervativ, acompaniat de gemetele senzuale ale Dianei. Note zic eu cam de 8,5, 9 cam pe toate planurile. Spunea ca își dorește silicoane. Zău nu ar fi rău deloc. Distracția, 150 rhon pt 30 minute. Fratilorr tipa ii faina și tare deschisa spre client. La futut ca nici nu mai știm ce ne așteaptă.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat- o si eu azi pe Diana, programat cu o zi înainte. Diana iti multumesc pentru clipele oferite. Este înaltă, frumoasă și cum bun simț.

Am stat o jumătate de oră, 150 lei.

A început cu oral de senzație, lins ouă nota este de 10. După cu un normal am incercat două poziții și am terminat in prezervativ, nota este 9.50. Este prima recenzie sper ca nu am uitat ceva. Da este chiar faină Diana!

  • Like 1
Link spre comentariu

Are un corp fantastic, o piele fina, catifelata cum rar mai întâlnesti. O atitudine pro client, dezinvolta, efervescenta, pe mine m-a fascinat, lucru care se întâmpla foarte rar. Actiunea a fost la superlativ, stie cum sa faca sa te simi bine. Parerea mea este ca este cea mai buna alegere dintre toate domnitele de pe forum facand referire la pret caliate.

Sper ca recenzia mea sa va fie de ajutor mai eles ca este la a 2 intalnire cu ea prima data am intalnito in gavana! acum locatia pe lanaga BCR o garsoniera

Recomand cu cea mai mare încredere.

 

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop curat.[/size]

[/size]

Si acum notele ca recenzia sa fie completa:[/size]

 [/size]Am inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul, are o piele fina si catifelata pe care e o placere sa o saruti, dupa care ea a continuat cu un oral  superb chiar una dintre cele mai faine, a fost super soft, lent, a luat usor, o ligea in toate partile, deep sustinut, totul intr-un stil elegant si foarte erotic[/size]

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata[/size]

Locatia: 9++, ai tot ce iti trebuie si e curata[/size]

Aspect: 9 pentru mine este de 10. E o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat(slim), cu un fund fain rodunt,  sani nr 2 foarte putin lasati spune datorita ca a mai slabit foarte mult, farte draguta la față.[/size]

Oral P: 10, o face foarte bine, soft, deep, erotic[/size]

Normal[/size]:[/size] 10, acepta orice pozitie nu comenteaza,propune pozitii, geme discret, participa la actiune.[/size]

Igiena: 10 A facut dus in prezenta mea [/size]

Atitudine: 10, foarte destinsa inca de la inceput, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.[/size]

GFE: 10++, pentru a doua intalnire a fost foarte buna, poate pe viitor o sa fie si mai bine.[/size]

Cadou: 250 ron/ora lasati la final, fara sa ceara ea[/size]

De recomandat: Da[/size]

 

De revenit: cu siguranta, pentru ca am reusit sa cunosc o fata superba, am avut si chimia necesara unei intalniri reusite, plus de mult nu mi-a fost o fata asa simpatica. Sper sa revine cat mai curand pe la noi.[/size]

 [/size]

P.S.- pentru ca in ultima perioada au fost anumite discutii pe tema notelor acordate, vreau sa lamuresc ca notele acordate de mine sunt pur subiective si reflecta intalnirea avuta, deci luat ca atare.[/size]

 

Mulțumesc pentru vizită! Te pup
Link spre comentariu

Am vizitat- o si eu azi pe Diana, programat cu o zi înainte. Diana iti multumesc pentru clipele oferite. Este înaltă, frumoasă și cum bun simț.

Am stat o jumătate de oră, 150 lei.

A început cu oral de senzație, lins ouă nota este de 10. După cu un normal am incercat două poziții și am terminat in prezervativ, nota este 9.50. Este prima recenzie sper ca nu am uitat ceva. Da este chiar faină Diana!

Multumesc pentru vizită! Pup
Link spre comentariu

Frate eu azi am vizitat o pe Dia. Frații de mai sus vb bine. Nu folosii un limbaj dubios ca zau nu te baga în seama. Tipa ii stilataa foarte îngrijită, poți discuta cu ea aproape orice. Am optat pt 30 minute, care nici nu știu cum au trecut. A supt pula talent, și eu cumva i am tras un cunilingus zic eu, de bun simt apoi ne am futut bine. Am optat pt LOT. S a mișcat fantastic, uda fleasca la pasarica, asezonat cu un fk senzațional. Am terminat în aceasta poziție, abundent în prezervativ, acompaniat de gemetele senzuale ale Dianei. Note zic eu cam de 8,5, 9 cam pe toate planurile. Spunea ca își dorește silicoane. Zău nu ar fi rău deloc. Distracția, 150 rhon pt 30 minute. Fratilorr tipa ii faina și tare deschisa spre client. La futut ca nici nu mai știm ce ne așteaptă.

Multumesc pentru vizită! Pupici!

Link spre comentariu

Ahhh de când aș prende căprioara da și vulpea'i gramada da nu poți să te lupți cu karma

Bag di sama ca numa gura i di tini 🤣🤣 pai de cand ii pui gand rau, dădeam vulpii un strugure si lingeam caprioara. Asa mai asteapta tura următoare....!!!
Link spre comentariu
  • Oras:AICI
  • Oras:AICI
Nu stiam de topicul asta ...am vazut acum cateva zile bune ....problema ca nu o prindeam la telefon deloc...dupa am vazut ca poti vorbi si pe whatap ...  I What ever other name.

 


Dupa dic pe whatap m-am dus sa-mi fac un ceai de cal_mare, o cafea tare si mare, mi-am pus un pahar mare cu vin, si mi-am promis ca pe langa tuica (adevarata), vodca si niste sticle de whisk-ane, sa mai am in "rezerva strategica", obligatoriu si un butoi cu rom Jamaica, marca originala a piratilor, si poate ca nici niste tequila n-ar strica (aici trebuie sa am grija si la lamaie, ca sare este, berechet).

 

Am dat in colaps cand mi-o insirat preturile, am notat cat am putut pe hartie, si apoi am renuntat, ca ulterior, sa o rog, suav, sa repete ... in ideea de a ma bucura de accentul ei si vocea ei, nu in speranta ca as putea intelege ceva.

 


Daca vrei CIM este, daca vrei FK este 150/250, daca vrei ... pula calului, m-a inebunit.


Mi-am făcut filme înainte să o vizitez dar întâlnirea a fost mult peste așteptări iar pe această cale țin să îi mulțumesc pt. că ma primit ca cred ca se prinsese ca sunt cel care am zis ca plm nu raspunde :))))))

M-am cam lungit, deși pot și mai mult de atât😋 iar ca și încheiere nu pot să nu îl citez pe un coleg " mulți trec prin viață fără a ține în brațe astfel de femeie " .

 

Cadoul fu trei piese de Caragiale pentru o ora in compania felinei. din iniativa mea !

 


Partenera buna de discutie inainte si dupa harjoneala.

Invitat la dus nu ai nici o scuza sa nu te speli ai de unde alege gelul de dus preferat, zici ca esti la raion de produse cosmetice. Apa de gura, papuci de casa, prosoape curate . 10

Dupa mine s-a improspatat si ea. Am trecut apoi , pe patul mare, la fapte ... pacatoase.

ON umed, bun, adanc, nu foarte lung ca nu e lunga jucaria :)))))) si  eu eram grabit ca sa-i iau temperatura din alte cavitati si scorburi cu termometru din dotare - 9.4

NP si AP - se misca bine de zici ca-i place, iti mai spune cate-o vorba ce-ti stimuleaza egoul si erosul  9.5

Gfe - pupici si fk 10



 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...