Jump to content

Dianalux24 in premiera la PITESTI 0733529030

Recommended Posts

• Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mâine este ultima mea zi în Pitești mă găsiți până la 22.00. O seara frumoasă! Pupici!

Voi anunta cand o sa mai revin in Pitești!! Pupici! Ciocane tari va doresc!

Posted Images

Acum 1 oră, enzo__ a spus:

Inițial nu am vrut sa scriu nimic, dar pana la urmă, pentru asta este forumul, sa ne expunem parerea, nu doar pentru lauda excesivă, jigniri sau mistouri.

"Vizitat" si eu domnița, programare pe whatsap, punctuala, aici nimic de comentat. 

Din păcate, acțiunea s-a terminat la ușă, este prima fata la care nu am ramas, si am destule la activ. 

Domnisoara este destul de bătrâioară  pentru sportul asta, undeva pe la 35 de ani, urâțică bine mi s-a parut, dantura strâmbă, forme nu, sâni nu... preț mare, da...

Dacă fk este punctul forte, eu personal nu eram dispus sa ma sarut cu ea...

Este posibil sa compenseze prin servicii, pentru mine nu a trecut testul vizual.

Imi cer scuze fata de domnisoara, nu am vrut da fiu răutăcios sau ceva, este pur părerea mea, d-aia este acest forum, sa ne expunem parerile politicos si fara sa jignim.

Pentru restul confraților, nu o sa întru în polemici inutile, mi-am spus părerea si atat, cine vrea sa tina cont, bine... cine nu, nu... alegerea fiecăruia. 

Bafta la futut!

pai si pe ce cere frate 150 nr ?

• Like 1

Salutare tuturor. Vizitat de cel putin 3 ori titulara topicului. De fiecare data intalnirile au fost la superlativ. Tipa este foarte atragatoare dpdv fizic, zambet molipsitor care nu lasa sa se vada niciun defect dentar. Atitudinea este unul din punctele ei forte, pe langa FK si modul in care se implica la normal. Tipa este extrem de atenta la dorinta partenerului, se muleaza extrem de usor in functie de dorintele tale. Pentru amatorii de fete slim, este o alegere de top. Nu prea obisnuiesc sa dau note, insa o sa incerc:

ON: 9.5, tente de deep totul culminand cu un CIM de toata frumusetea.

NP: 9.5 deschisa la orice propunere, se umezeste natural, de vis sa o privesti in pozitia mama iedului.

FK: 10 am facut click din prima secunda si am avut parte de o experienta foarte misto.

In concluzie: clar de revizitat oricand apare prin urbea noastra