Sari la conținut

Dianalux24 in premiera la PITESTI 0733529030


Postări Recomandate

am fost de doua ori la targoviste pentru ca lucrez acolo...din pacate la pitesti nu am prinso fiind din zona a fost "bodyguardul" vigilent , stiu ce fel de fata este nu contest ...e peste nivelul multora si stie cum sa te faca sa te simti bine ...am spuso in spirit de gluma ( faza cu laudatul )

Te pup Diana si sper sa nu te mai ratez data viitoare, si asa esti scumpa la vedere

Un an nou fericit si plin de impliniri

LA MULTI ANI TUTUROR !!!

Da, Radu ma cunoaște foarte bine din Târgoviște! La multi ani! Pupici
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Femeia stie sa dea din ea tot ce e mai bun , vizitata anul trecut a fost una din cele mai reusite experiente .

Aspect de nota 10 , GFE si FK de 10 +++ , oral si normal de 10 + 

Un singur minus daca pot sa zic asa , sanii fara prea multa voluptate dar este absolut OK , eu am sa revin fara nici o retinere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Femeia stie sa dea din ea tot ce e mai bun , vizitata anul trecut a fost una din cele mai reusite experiente .

Aspect de nota 10 , GFE si FK de 10 +++ , oral si normal de 10 + 

Un singur minus daca pot sa zic asa , sanii fara prea multa voluptate dar este absolut OK , eu am sa revin fara nici o retinere.

Multumesc pentru vizită! Pup

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Salutare!

 

Am vizitat o pe Diana acum o săptămână sau ceva. Nu detaliez întâlnirea deoarece nu eram într-o formă foarte bună. Nu cred că ne am potrivit la chimie și atracție.

Locația 10 - din Găvana, apartamentul ok, curat.

ON - 9

NP - 9

GFE - 10

Cadoul - 150

Link spre comentariu

Salutare!

 

Am vizitat o pe Diana acum o săptămână sau ceva. Nu detaliez întâlnirea deoarece nu eram într-o formă foarte bună. Nu cred că ne am potrivit la chimie și atracție.

Locația 10 - din Găvana, apartamentul ok, curat.

ON - 9

NP - 9

GFE - 10

Cadoul - 150

Buna! Mulțumesc pentru vizită!

Cand o sa ne mai întâlnim o sa fie mai bine! Pup

Link spre comentariu

"Unde e Târgovistea " asta-i intrebarea mea nu cân vi sau dacai in plan sa mai "vii...

Bună! Voi reveni în Pitești dupa 15 iunie! Voi anunța sosirea mea cu câteva zile înainte! Pupici de la Dia! Abia aștept să ne revedem sau să ne vedem cu cei care încă nu mă cunosc! O seară frumoasă tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Buna, băieti! Vreau sa va anunț k voi fi de vineri dupa ora 13.00 disponibilă în Pitești. Am aceleași servicii și tarife.

Voi lua programări de joi după ora 2. Pupici de la Dia!

poti sa mai enumeri o data serviciile si tarifele ?
Link spre comentariu

Bună! Celor ce nu mă cunosc, o să fac o mică descriere: sunt o fată comunicativă, veselă, am 1.70 cm, păr blond, recenzi găsiți pe Topicul de Ploiești sau Târgoviște. Dacă există o comunicare si o igienă corporală foarte bună întâlnirea va fi una reușită.

Ca servicii ofer: oral protejat/ neprotejat( în funcție de igienă),

Normal protejat( întotdeauna), frech kiss, diferite poziții, masaj de relaxare.

Tarifele sunt: 30 minute- 150lei, 60 min- 250 lei. Contra cost- 50 lei CIM.

Pupici de la Dia!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună! Celor ce nu mă cunosc, o să fac o mică descriere: sunt o fată comunicativă, veselă, am 1.70 cm, păr blond, recenzi găsiți pe Topicul de Ploiești sau Târgoviște. Dacă există o comunicare si o igienă corporală foarte bună întâlnirea va fi una reușită.

Ca servicii ofer: oral protejat/ neprotejat( în funcție de igienă),

Normal protejat( întotdeauna), frech kiss, diferite poziții, masaj de relaxare.

Tarifele sunt: 30 minute- 150lei, 60 min- 250 lei. Contra cost- 50 lei CIM.

Pupici de la Dia!

Tot te învârti pe lângă București... Poate, poate😋🤗
Link spre comentariu

:boob

ioraion, te rog sa-mi scuzi off-topik-ul. Dar sunt foarte contrariat. Ai facut niste comentarii pe un anumit topik. Chiar reprezinta realitatea?. De ce trebuie sa platesti un  cont pe acest site, cand poti spune aceleasi lucruri pe un cont obisnuit(plecand de la zero, cum este cazul meu...).

Link spre comentariu

Bună,Ion Goigan! Ce treaba am eu cu ce se discuta pe alte topice? Nu trebuia sa postezi la mine, stii destul de bine ca mie nu imi place cearta. Ma cunoști destul de bine si nu vreau sa vad la mine pe topic alte chestii , doar discuții despre mine si recenzii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...