Sari la conținut

Caut amanta Brasov


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

esti disperata

Nu cred că o lasă favoriții ei sa fie disperată.

...Dacă a reînceput să îmi de-a like-uri înseamnă că e ok! ;)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

20 :)))

eu nu am măsurat bărbații niciodată , spun și eu din ce aud :)) 17 cm este mediu , așa am citit

Iată câteva păreri ale unei femei care te pun pe gânduri!

Îți trebuie ceva timp de gândire și ceva tupeu și curaj ca să te duci la o femeie pentru care media e 17,iar dotat înseamnă 20.

Cred că mulți bărbați vor fi puși pe gânduri,așa cum am fost pus și eu.

 

Ma plictiseam , nu caut nimic :))) in general clienții mei sunt foarte dotați .

Cu media ne-am lămurit!

Cu dotat ne-am lămurit!

Mai rămâne acum să ne lămurești ce înseamnă foarte dotați,așa cum sunt clienții tăi! :thinking

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Iată câteva păreri ale unei femei care te pun pe gânduri!

Îți trebuie ceva timp de gândire și ceva tupeu și curaj ca să te duci la o femeie pentru care media e 17,iar dotat înseamnă 20.

Cred că mulți bărbați vor fi puși pe gânduri,așa cum am fost pus și eu.

 

 

 

Cu media ne-am lămurit!

Cu dotat ne-am lămurit!

Mai rămâne acum să ne lămurești ce înseamnă foarte dotați,așa cum sunt clienții tăi! :thinking

sincer, am scris la plesneala :))) :))) nici măcar nu știu cât e de mare una de 20 :))))))

Și oricum nu întreb clienții câți cm au , mi-ar fi Rușine sa ii pun sa se măsoare! :)))) așa ca aștept o poza aici cu cei care o au de 20 :)))))))))))) așa îmi pot da seama dacă e LARGE / EXTRA-LARGE :))

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Iată câteva păreri ale unei femei care te pun pe gânduri!

Îți trebuie ceva timp de gândire și ceva tupeu și curaj ca să te duci la o femeie pentru care media e 17,iar dotat înseamnă 20.

Cred că mulți bărbați vor fi puși pe gânduri,așa cum am fost pus și eu.

 

 

 

Cu media ne-am lămurit!

Cu dotat ne-am lămurit!

Mai rămâne acum să ne lămurești ce înseamnă foarte dotați,așa cum sunt clienții tăi! :thinking

Cu cât e mai mică, cu atât ma mișc mai bine , mărimile mari ma blochează :))) iar cine știe, cunoaște ! :))))

Uneori mai postez pe forum și din distracție , ca sa știți :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

:))) era de 12 media , nu de 17 :)))) deci mare s-ar încadra la 15 cm

Dac-as vedea mi-as da seama :))) oricum eu cu mărimile mari nu fac decât SOFT :))) si super-SOFT

faza cu 12 cm media eu cred ca-i duma, nu am vazut multe pule la viata IRL, numa prin vestiare(in mare parte culcate) si unu care se lauda ca el e gigolo in cluj de avea 20cm. dar din spuse asa iese ca media-i pe la 17 cm, cel putin din spuse.

 

La cat de mare e 20 de cm ... ai o postare pe pagina lui Natalie Ferraz transsexuala, unde spui ca-i de 26cm dar in realitate ala-i cam de 16 ca avem aproape aceeasi inaltime si din unghiul ala mie imi ajunge la buric.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

faza cu 12 cm media eu cred ca-i duma, nu am vazut multe pule la viata IRL, numa prin vestiare(in mare parte culcate) si unu care se lauda ca el e gigolo in cluj de avea 20cm. dar din spuse asa iese ca media-i pe la 17 cm, cel putin din spuse.

 

La cat de mare e 20 de cm ... ai o postare pe pagina lui Natalie Ferraz transsexuala, unde spui ca-i de 26cm dar in realitate ala-i cam de 16 ca avem aproape aceeasi inaltime si din unghiul ala mie imi ajunge la buric.

așa scrie pe internet ca media ar fi de 12 cm . Eu nu îmi dau seama , decât dacă văd.

Da, a acelei fete Trans mi s-a părut foarte mare , sincer. Nu știam ca e de 16 cm . am și uitat de postarea aceea :))

Ms pt lămuriri! :) Atunci 16 cm o încadrez la extra-large :)))

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

faza cu 12 cm media eu cred ca-i duma, nu am vazut multe pule la viata IRL, numa prin vestiare(in mare parte culcate) si unu care se lauda ca el e gigolo in cluj de avea 20cm. dar din spuse asa iese ca media-i pe la 17 cm, cel putin din spuse.

 

La cat de mare e 20 de cm ... ai o postare pe pagina lui Natalie Ferraz transsexuala, unde spui ca-i de 26cm dar in realitate ala-i cam de 16 ca avem aproape aceeasi inaltime si din unghiul ala mie imi ajunge la buric.

acum îmi place de Lore :)))
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

așa scrie pe internet ca media ar fi de 12 cm . Eu nu îmi dau seama , decât dacă văd.

Da, a acelei fete Trans mi s-a părut foarte mare , sincer. Nu știam ca e de 16 cm . am și uitat de postarea aceea :))

Ms pt lămuriri! :) Atunci 16 cm o încadrez la extra-large :)))

Eu cred ca tu ai probleme cu dimensionarea, sau vrei sa-i faci pe astia cu pula mica sa se simta bine(nu ca nu m-as afla si eu printre ei).

Las ca am treaba in brasov la inceputul lunii mai, poate vedem ce si cum cu dimensiunile astea daca mai esti pe acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Eu cred ca tu ai probleme cu dimensionarea, sau vrei sa-i faci pe astia cu pula mica sa se simta bine(nu ca nu m-as afla si eu printre ei).

Las ca am treaba in brasov la inceputul lunii mai, poate vedem ce si cum cu dimensiunile astea daca mai esti pe acolo.

pai nu am măsurat bărbații niciodată , eu masor doar din privire :))) așa pot spune unde încadrez :)) și nu sunt la Brașov , sunt acasă , nu activez momentan , tocmai de aceea mai postez din plictiseala pe aici :))))))

Mai ai link-ul unde am lăsat coment ? La acea fata Trans ? Ca sa ma mai uit o data :))))

Link spre comentariu

  • Oras:....
  • Oras:....

Eu cred ca tu ai probleme cu dimensionarea, sau vrei sa-i faci pe astia cu pula mica sa se simta bine(nu ca nu m-as afla si eu printre ei).

Las ca am treaba in brasov la inceputul lunii mai, poate vedem ce si cum cu dimensiunile astea daca mai esti pe acolo.

oricum , nu-ți face griji , ca eu am mâna mică și tot ce iau in mâna mi se pare mare :)) :))))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...