Sari la conținut

Diana 0729533885


Vizitator dyerseve

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 29.04.2019 la 16:48, marcus34 a spus:

Salutare tuturor, nu am mai postat de ceva vreme pe aici si nici nu am stat sa citesc toate recenziile Dianei, asa ca va rog sa faceti mate scandal. Am stabilit cu ea o intalnire astazi,totul a fost punctual, fara nici o intarziere, serviciile au fost decente incadrandu-se la 300 ora(cu anal inclus). Diana e o tipa miniona, abdomen cu patratele, sani mici si frumusei, funduletul si el jucaus si carnea tare pe ea. Per total a fost o experienta placuta, fara graba si cu o abordare deschisa

Bună dimineața! 🥰Acum este 350 de lei ora plus 100 de lei cu  anal. Contează mărimea. 😁🥰 Si se observă că eu sunt in poze. 😈❤️0720896978. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 07.05.2019 la 10:23, dianavitann a spus:

150 finalizare--sex oral ne pr,finalizarea orala, corporala, normal în diferite poziții protejat , 69

300 ora - sex oral ne pr, finalizarea orala sau corporala, normal în diferite poziți protejat, 69

Dacă ai fatezii sau vrei sa încercăm ceva nou te aștept sa le punem în practica.

post-282024-0-22428800-1557213233_thumb.jpg

post-282024-0-83247000-1557213310_thumb.jpg

post-282024-0-93499400-1557213377_thumb.jpg

Bună! Companie intimă, oral neprotejat cu finalizare corporală dar depinde de igiena ta, (se stabilește la fața locului dacă este neprotejat) sex normal protejat în diferite poziții, fantezi, 69, îmi plac limbuțele, săruturi de la gât în jos, masaj, duș împreună, striptis.(analul se stabilește la fața locului dacă pot face sau nu, depinde de mărime și este protejat 100de lei) 

Cateva detalii despre mine:

Sunt o tipa sexy, creativa, plina de energie.

Am foarte multe fantezii pe care vreau sa le experimentam, îmi plac limbutțele si îmi place să si domin. 

 

Companie intima preturi:

100 lei 15 minute

150 lei 30 minute

250 lei o ora cu o finalizare timp de o oră

350 de lei ora cu 2 finalizări

Vreau să mă suni video după discuția pe care o s-o avem pe wapp. Nu primesc pe niemni înainte de a fi sunată video câteva secunde. Imi selectez foarte bine clienții. Îmbin utilul cu plăcutul. 😋😁Eu fac confirmare video la corp. 😏🥰Rog "peștișorii de lac să se abțină". 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Gata ..m am lămurit.. am stat o ora..

Posibil la finalizare sa fie mai grăbită dacă spune matei..eu îl cred pe cuvânt.. la cum sunt astea de se schimba din minut în minut..cine stie..cum o fi fost cu el..

A..și app se scrie și de bine și de rău pe forum..diferența este ca nu toți.. percep la fel pe fiecare din voi.. dar când cineva da note mici..sau spune ca experienta a fost nasoala..pai..a fost nasoala..pot fi diferențe.. de gusturi..dar nu atât de mari..

 Ce îmi aduc clar aminte ..este ca mie unu mia plăcut.. dacă m am dus și a doua oara..sau m oi fi dus sa îl oftic pe Titi 😂😂 ca e slaba cum ii place lui dar are preț mai mare..🤔🤔 nu mai știu.. 

Oricum..draga Diana așteptăm cu interes evoluția ta aici..cu poze și recenzii de la colegi.. 

PS. Aia cu sunatul video pe whatsap..părerea mea ca ar trebui scoasa din cerințele tale..dar..tu știi mai bine ce faci și cum îți selectezi eventualii clienți 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
La 03.06.2021 la 9:13, Dididia a spus:

Bună! Companie intimă, oral neprotejat cu finalizare corporală dar depinde de igiena ta, (se stabilește la fața locului dacă este neprotejat) sex normal protejat în diferite poziții, fantezi, 69, îmi plac limbuțele, săruturi de la gât în jos, masaj, duș împreună, striptis.(analul se stabilește la fața locului dacă pot face sau nu, depinde de mărime și este protejat 100de lei) 

Cateva detalii despre mine:

Sunt o tipa sexy, creativa, plina de energie.

Am foarte multe fantezii pe care vreau sa le experimentam, îmi plac limbutțele si îmi place să si domin. 

 

Companie intima preturi:

100 lei 15 minute

150 lei 30 minute

250 lei o ora cu o finalizare timp de o oră

350 de lei ora cu 2 finalizări

Vreau să mă suni video după discuția pe care o s-o avem pe wapp. Nu primesc pe niemni înainte de a fi sunată video câteva secunde. Imi selectez foarte bine clienții. Îmbin utilul cu plăcutul. 😋😁Eu fac confirmare video la corp. 😏🥰Rog "peștișorii de lac să se abțină". 

Scumpa ești Didino..

Pai eu sunt virgin..îți dai sema onoare pe capu' tău.. 🤣🤣😂

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, adyeder a spus:

Eu nu prea înțeleg... Deci, în confirmarea pe whatsap, tu vrei să-i vezi fața celui care vine la tine, iar el îți vede decât corpul? 

Cam asa înțeleg și eu 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Asta cu confirmarea mutrei pe whatsap a pus-o ca sa fie sigura ca nu ajung eu cumva la ea: a aflat ca nu folosesc smartphone :) . Nu era in pericol, oricum, dar nu pot sa cer nimanui sa ma creada pe cuvant. :D

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 39 minute, sorinph a spus:

nu pricep cat de imbecil sa fii, practic, sa te verfice o curva daca meriti sa fi primit ptr un futai.

 

Dezavuez atitudinea d-voastră. 

Consider de o elementară corectitudine să îmi spună dinainte că nu poate cu mine, decât să îmi ia banii și după aia să înceapă restricțiile și refuzurile. Așa le verific(am) și eu înainte să le abordez; evident, nu am fost suficient de exigent și am avut doar de pierdut. 

Ori facem sex, ori nu facem nimic. 😁

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 hour ago, biliape said:

Dezavuez atitudinea d-voastră. 

Consider de o elementară corectitudine să îmi spună dinainte că nu poate cu mine, decât să îmi ia banii și după aia să înceapă restricțiile și refuzurile. Așa le verific(am) și eu înainte să le abordez; evident, nu am fost suficient de exigent și am avut doar de pierdut. 

Ori facem sex, ori nu facem nimic. 😁

daca ai ajuns sa te refuze si curvele, esti demn de plans.

in privinta ta, doar a ta, inteleg.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, sorinph a spus:

daca ai ajuns sa te refuze si curvele, esti demn de plans.

in privinta ta, doar a ta, inteleg.

 

De ce sa nu te refuze?! Faptul ca ai ajuns la curve care NU REFUZA pe nimeni, mi se pare absolut dezgustator. 

Nici in mall nu-i lasa pe toti aurolacii cu punga la nas. Acu' nu te lasa nici fara carpa la nas, mortii ma-sii... 

Daca m-ar fi refuzat de la inceput, nu sa imi ia banii si dup-aia sa inceapa ca nu fac... mai nimic, as fi fost recunoscator.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...