Sari la conținut

Diana 0729533885


Vizitator dyerseve

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Ea sa oferit sa imi faca un oral cu finalizare,dar na te pui cu nebunu..eu venisem chitit pe laba.

Am si eu  o intrebare se intampla sa murdaresti lenjeria cand finalizezi?  Si eu am fantezia asta dar ma excit atat de tare incat arunc din mine ca o fantana arteziana.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Am si eu  o intrebare se intampla sa murdaresti lenjeria cand finalizezi?  Si eu am fantezia asta dar ma excit atat de tare incat arunc din mine ca o fantana arteziana.

De sperma nu murdaresti, ci stropesti. Dupa 3 zile devine "murdarit"  :laugh2 . 

 

S-a intamplat sa stropesc si lustra, care-i problema? 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

cum se numeste un barbat care se masturbeaza : labagiu

cum se numeste o femeie care te masturbeaza : labagioaica sau labagista

Cred ca lucratoare manuanla ☺☺
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

am fost la stapana Diana, m-a umilit destul de rau

E foarte perversa

Detalii,detalii Cătălineee..nu scapi așa ușor!Tu vrei să fim mai răi ca stăpâna Diana cu tine?? 😂😂 Hmm..ia vezi.. că nu prea ești ascultător! ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4

Am si eu  o intrebare se intampla sa murdaresti lenjeria cand finalizezi?  Si eu am fantezia asta dar ma excit atat de tare incat arunc din mine ca o fantana arteziana.

nu ca finalizezi ori pe tine ori pe mine
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Vizitat din nou domnișoara pt aceleasi servicii.pot spune ca a fost putin mai bine ca prima oara.mai nulte nu zic de actiune ca a fost cam acelasi scenariu.Singura diferenta a fost ca am venit fara programare..am sunat era libera si sin 15 min.am fost la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4

Domnisoara exceptionala sexy la tine in oras ... Sunt serioasa si vreau sa fiu tratata la fel ,Servicile mele sunt de calitate la mine nu exista graba sau inhibare dragul meu daca te ai saturat de o companie grabita si poze false,iti garantez ca langa mine iti poti indeplini orice fantezie ascunsa intr o locatie curata cer si ofer seriozitate.

150 finalizarea /, 69, masaj) / (sex oral ne. Protejat în funcție de igiena ta cu finalizare Orala sex normal in diferite pozitii protejat)

 

300- 2finalizări sex oral neprotejat în funcție de igiena ta cu finalizare, normal în diferite poziții, 69

 

anal CONTEAZĂ Mărimea +50lei

 

 

 

Acceptați cunnillingus, anilingus, 69, palme peste fond, tras de par !!

 

 

 

Finalizarea poate fi orală sau corporală, fără zona intimă și zona facială

 

Deplasări 400ora.

PROGRAMAREA SE FAC PE WHATSUPP sau la Telefon 0729533885

post-282024-0-24023800-1555960106_thumb.jpg

post-282024-0-61351900-1555960251_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4
  • Oras:Bulevardul Burebista nr 4

Vizitat din nou domnișoara pt aceleasi servicii.pot spune ca a fost putin mai bine ca prima oara.mai nulte nu zic de actiune ca a fost cam acelasi scenariu.Singura diferenta a fost ca am venit fara programare..am sunat era libera si sin 15 min.am fost la ea.

Ma bucur ca am reușit sa fiu pe placul tău.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...