Sari la conținut

Fata de la Euro Hotel


Vizitator sadoxhd

Postări Recomandate

Vizitator sadoxhd
Reputație: 0

Era mai demult o fata ce lucra in Complex la Euro Hotel ( bloc sau pensiune.. era un loc in spate la Euro Hotel.. nu mai știu exact ), medie de statura, bruneta, creolă, și avea un tatuaj undeva in zona claviculei.. ceva numere romane. Tipa era faina rau, avea in jur de 20 de ani și zicea ca era din Arad, sau ceva de genul acesta. Și bineînțeles ca nu mai am numărul ei.. dacă știe de cine vorbesc, ceva detalii ar fi de vis.

Link spre comentariu
Vizitator sadoxhd
Reputație: 0

.. nu

Avea parul mai lung ( nu știu exact cat.. a fost acuma 2-3 ani ). Iar numele era ceva asemanator cu Izabela, dacă nu chiar asta.. la fel ca și mai sus.. nu mai știu exact. Știu doar ca avea in tatuaj cu cifre romane niște labii faine rau, și tipa era ce trebuie.

Link spre comentariu
Vizitator sadoxhd
Reputație: 0

Fata avea in jur de 20 de ani ( asta acuma 2-3 ani in urma). Mai spunea ca lucreaza sau are salon de înfrumusețare ( coafura, manichiura.. chestii de genul ).. dacă ajuta aceste detalii.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fata avea in jur de 20 de ani ( asta acuma 2-3 ani in urma). Mai spunea ca lucreaza sau are salon de înfrumusețare ( coafura, manichiura.. chestii de genul ).. dacă ajuta aceste detalii.

Lucra la Monica la salon in complex.

Cred ca a plecat din Timisoara

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...