Sari la conținut

Fete din Gheorgheni


Postări Recomandate

Vizitator beatrice1234
Reputație: 0

buna  draga  sa  intelegem  ca  vi  in  zona  gheorgheni   daca  asai  te  asteptam  cu  mare  drag!!!

Începând de mâine sunt acolo in Gheorgheni Cartierul Bucin

Link spre comentariu

Începând de mâine sunt acolo in Gheorgheni Cartierul Bucin

Okk   chiar  ma  bucur si sper  sa  iti  placa  in  acest  oras !!!  poate  ne  ajuti  si  cu  niste    poze  cu  tine  da   reale.  ar  prinde  bine  zic  eu   Multumesc... 

Link spre comentariu

Buna seara am fost astăzi la această doamnă asa ca m-am gandit sa va împărtășesc si vouă experienta ca la cum nu prea avem asa ceva in oras se pare ca este super ok din toate punctele de vedere știe sa te duca acolo unde trebuie foarte buna la oral afară fite fara graba știe meserie

Spor la ciocănit

Locație foarte frumoasă curata 10

Oral 8

Atitudine 10 Știe sa se faca plăcută

Gfe 8

Igiena ok fara mirosuri ciudate

Recomand cu incredere

Link spre comentariu
Vizitator beatrice1234
Reputație: 0

Beatrice, sunt din gheorgheni,m-ar interesa aproximativ cat este cadoul tau si daca poti primi vizite dimineata cam 8 sau 9? Mersi, o seara placuta si cat mai multi clienti!

Program : 09:00- 01:00

Link spre comentariu
Vizitator beatrice1234
Reputație: 0

Buna  Beatrice  cit  mai  stai  pe  la  Gheorgheni ?  poate  pot  ajunge si  eu  sa  te  pot  vizita ..

Buna doar 3 zile mai sunt aici

Link spre comentariu
Vizitator sikaka
Reputație: 0
Buna, seara asta am fost la Beatrice, e o domnisoara foarte frumoasa de lux la Gheorgheni.

Locație de lux 10
Oral 10
Atitudine 10 
Normal 10

Mirosuri foarte bine, piele matasoasa, da recomand!!
Link spre comentariu
Vizitator beatrice1234
Reputație: 0

Buna, seara asta am fost la Beatrice, e o domnisoara foarte frumoasa de lux la Gheorgheni.

 

Locație de lux 10

Oral 10

Atitudine 10 

Normal 10

 

Mirosuri foarte bine, piele matasoasa, da recomand!!

 

Si tu ai fost super ok chiar ma bucur ca te-am cunoscut si te astept oricand doresti pupici

Link spre comentariu
Vizitator nezi0
Reputație: 0

visited her a few days ago. overall not bad. decent body, decent bj skills. that is what i could feel. her condoms are horrible. actually the worst condoms i've ever used. thick to the point that i felt i was fucking the inside of a fleshlight rather than her pussy. and i felt pressure on my cock during the bj, but it wasn't like, ok this is great head. 

 

corp: 8.5

locatie: 10 - curat 

oral: 7 - din cauza cauciucul

normal: 7 - din cauza cauciucul

 

if you want to visit her, make sure you bring your own condom(s)

Link spre comentariu
Vizitator beatrice1234
Reputație: 0

visited her a few days ago. overall not bad. decent body, decent bj skills. that is what i could feel. her condoms are horrible. actually the worst condoms i've ever used. thick to the point that i felt i was fucking the inside of a fleshlight rather than her pussy. and i felt pressure on my cock during the bj, but it wasn't like, ok this is great head. 

 

corp: 8.5

locatie: 10 - curat 

oral: 7 - din cauza cauciucul

normal: 7 - din cauza cauciucul

 

if you want to visit her, make sure you bring your own condom(s)

Hello dear, and thx next time I'm change the condom I'm promise you

Really I'm don't no remember you

And next time speak and rumenish is better for other people what you tell with me

Kiss and have nice day's

Link spre comentariu

 

Salutare colegi!

O cunoaște cineva din Gheorgheni pe duduia din imagini?!?

 

 

 

 

 

Am fost eu la doamna undeva in luna mai. Este din toplita, undeva pe langa Bcr are locatia. Pe siteul placere am vorbit cu ea, locatia e un apartament cu 2 camere, modest dar are cele necesare, un pat, tv, la baie, prosop si ceva gel de dus. Ea e slabuta dar are fund de unde poti prinde, sani nu prea. Am stat aproximativ 40 minute, o finalizare, oral destul de bun, nota 8, normal schimbat 3 pozitii, nota 8.5. Aspect doamna: fata cam 7, sani 7, fund 9, comunicare 9. Tariful a fost de 200 ron/ o finalizare, oral neprotejat, normal protejat. Merita incercata, de revenit-doar daca nu gasesti ceva mai bun. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...