Sari la conținut

Filme de vazut 😭🤓🤬🤭🤫


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Am deschis acest topic pentru noi, sa ne mai laudam si cu altceva , sa ne mai vindem cate-un film bun , sa ne mai destindem putin .

 

As dorii sa nu se faca “offtopic” pe acest topic si sa ne ajutam intre noi cu nume de filme vazute in ultimul timp, filme bune , filme care merita sa ne uitam mai multi la ele.

Bineinteles ca o sa las si eu acum cateva .

Mi-ar placea sa acordam si un calificativ si poate si genul (filmului) in dreptul numelui filmului, sa fie mai usor pentru cei care sunt interesati, sa stie la ce sa se astepte .

 

Scuzati nenumaratele repetari cu “filmului” , despre asta este vorba.

Multumesc , vizionare placuta !

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

ups....eu ma asteptam sa vorbim despre filme recente vazute si relativ noi....1-2 ani....ca daca stau sa imi storc creierii sa postez toate filmele bune vazute in 35 de ani de viata mi-e ca scriu o lucrare de licenta.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

ups....eu ma asteptam sa vorbim despre filme recente vazute si relativ noi....1-2 ani....ca daca stau sa imi storc creierii sa postez toate filmele bune vazute in 35 de ani de viata mi-e ca scriu o lucrare de licenta.

De la ce vârstă ai inceput sa vizionezi filme?:)
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Am propus sa nu facem offtopic, asta e :)

 

Intentia este sa postam filme cat mai noi, filme bune , dar eu spre exemplu nu am putut sa nu includ “Pianistul” si “Evadare din Alcatraz”, filmele alea sunt de suflet ...vad ca am uitat de legendarul TITANIC .

 

Imi cer mie scuze pentru offtopic, n-am sa mai fac :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am propus sa nu facem offtopic, asta e :)

 

Intentia este sa postam filme cat mai noi, filme bune , dar eu spre exemplu nu am putut sa nu includ “Pianistul” si “Evadare din Alcatraz”, filmele alea sunt de suflet ...vad ca am uitat de legendarul TITANIC .

 

Imi cer mie scuze pentru offtopic, n-am sa mai fac :)))

 

Te credem!     :)

 

:hug1

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Am deschis acest topic pentru noi, sa ne mai laudam si cu altceva , sa ne mai vindem cate-un film bun , sa ne mai destindem putin .

 

As dorii sa nu se faca “offtopic” pe acest topic si sa ne ajutam intre noi cu nume de filme vazute in ultimul timp, filme bune , filme care merita sa ne uitam mai multi la ele.

Bineinteles ca o sa las si eu acum cateva .

Mi-ar placea sa acordam si un calificativ si poate si genul (filmului) in dreptul numelui filmului, sa fie mai usor pentru cei care sunt interesati, sa stie la ce sa se astepte .

 

Scuzati nenumaratele repetari cu “filmului” , despre asta este vorba.

Multumesc , vizionare placuta !

Cimitirul animalelor (horror/thriller , nu mai știu exact ) - 9

 

Halloween Movie (horror )

post-247432-0-65237600-1556046287_thumb.jpeg

post-247432-0-86554600-1556046295_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

ups....eu ma asteptam sa vorbim despre filme recente vazute si relativ noi....1-2 ani....ca daca stau sa imi storc creierii sa postez toate filmele bune vazute in 35 de ani de viata mi-e ca scriu o lucrare de licenta.

 

Oare ai primi notă de trecere?!   Glumesc...    :rax2

 

La vârsta cu care te lauzi,  ar trebui să știi:  fie că vorbim de filme sau de muzică, The Classics  rule!    :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

Oare ai primi notă de trecere?!   Glumesc...    :rax2

 

La vârsta cu care te lauzi,  ar trebui să știi:  fie că vorbim de filme sau de muzică, The Classics  rule!    :laugh2

 

Nota de trecere....inginer cu acte in regula, nepracticant, cu alte veleitati in real world...sef de promotie si de an in Politehnica anilor trecuti, cu stagii de practica si proiecte multiple prin tari straine, trecut prin focul celor mai mari multinationale din Timisoara.  :blushing2  :blushing2

 

the classics rules only in music and movies. Pe forum the fresh one rules. Nu ma laud....it's the truth! si ....pentru colegul care intreba de la ce varsta ma uit eu la filme....de mic impreuna cu parintii.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

:offtopic  :offtopic  :offtopic

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...