Sari la conținut

Hei.... salut!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum spunea un futac de la Iași: poza asta e moartea pasiunii.

Dacă poza asta nu iti transmite nimic, nu te mai obosi sa ne întâlnim pentru că nu va fi o întâlnire reușită pentru niciuna din părțile implicate.

Serviciul e servici si nu poti descrie serviciul ca pe un produs.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În ce lume trăiești?

Anormale, sau lucruri, oameni, situații, care nu sunt normale, pot fi:

-peștii, "iubi", protectorul, sau cum vrei să le mai spui, adică cei care cacă de pe urma fetelor;

- persoanele care nu pun pasiune in ceea ce fac;

-fidelizarea;

-lipsa capacității de a-ți gestiona timpul;

- lipsa dorinței de evoluție;

- etc.

Dar asta este parerea mea, care derivă din experientele mele. Care este parerea ta?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Respect parerile fiecăruia, cu cât este o parere mai denigratoare cu atât mai mult imi dau seama de experientele emițătorului și îmi este mai milă de el. Mai ales că, pentru mine, o afirmație neargumentată este zero barat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in stilu`mi caracteristic - o recomand cu, caldura :) o gasiti in ROgerius dupa ce treceti de parcarea mare de la DOmino cafe - urmeaza o alta parcare al 3 lea bloc pe stanga :) 

 

treat her right she`ll treat you more :) 

 

Recomand cu caldura - e un must trebuie vizitat ! :) spor ! :P

 

Mulțumesc pentru vizită :*
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator raynor009
Reputație: 0

Emotii, filozofie, poezii, cocalari, cavaleri din alte meleaguri si "fitze".

 

Macar ti-a placut la Oradea? Desi este orasul meu, mie mi se pare cel mai plictisitor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: alexalex1986_076
  • Oras:oradea
  • Telefon: alexalex1986_076
  • Oras:oradea

Nici daca as vrea nu as putea sa trag o laba uitânduma la corpul tau fiind ca e cam ca si o legumă ofilita.!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pana la urma femeia asta ii in Oradea sau nu ? De mers la ea nu știu ce sa zic nu arată rău dar la felul cum vorbește pe aici mai bine spun pas !

Asta-mi aduce aminte de yahoo messenger. Ce pana mea să vrea un tip de la mine dacă îmi trimitea o poză cu pula sculată?

Miți, pitzi drăguțule, esti liber sa zici pas dacă nu îți place limbajul meu prea academic. Uite că pe lângă bani și pulă mai vreau si o discuție care sa-mi gâdile urechea muzicală. Dacă voiam doar bani puneam o poză cu fata, sau cum zicea careva o poză cu pizda din fata si din spate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băi...comentatorilor! Voi meritați o funcție de prim-ministru. Când citesc ce scrieți trec printr-un episod depresiv: mai întâi mă pufnește râsul, apoi plânsul. Votați ciuma roșie , nu-i așa?

Cum D-zeu să nu fi in stare sa legi corect o frază? Patrioților!

 

Și asta v-o spune o panaramă! Ceea ce e și mai trist!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Bine ai venit în Oradea simpatica și inspirata blogherita Azi am ajuns și eu acasă. Sper ca luni apuc să-ți răsfoiesc petalele și să-ți zapacesc puțin pistilul

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata!

Uite așa imi închei vizita la Oradea, cu o țeapă :))) Chiar mă întrebam când replicile mele vor începe să dea rezultate?!? Destul de repede aș zice :)))

Domnilor, vă mulțumesc pentru vizite :* și, deși speram să întâlnesc mai multe tipologii de oameni, pot spune că am întâlnit "crema" orașului , oameni frumoși la chip și la suflet, oameni care mi-au încântat simțurile. Cu acest minunat sentiment plec din Oradea :* și pentru asta vă mulțumesc :*

Vă doresc numai bine în tot și în toate :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...