Sari la conținut

Giulia 0737867558


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dupa prima intalnire am ramas cu un gust placut si am salvat numarul Giuliei deoarece i-am promis ca ne vom mai vedea.

De dimineata parca in jurul orei 9:30 ala mic avea nervi si dupa ce am cautat pe forum de am inebunit mi-am adus aminte de Giulia . Pus mana pe telefon sunat programat si m-am suit repede in masina si pedaleaza =))

 

Locatia este si ea un punct forte deoarece este bine pozitionata , apartamentul este aranjat oke, baia cu detoate, fara mirosuri suspecte

 

Actiunea : am ajuns am pupat fata , m-a asteptat intr-o rochie mulata cu tocuri , iar primul lucru care iti sare in ochi sunt picioarele ( se vede ca face sport ceva ) . M-a poftit in camera , la un pepsi :)) discutat putin una alta , mi-a dat un prosop curat si am mers la dus.

Dupa ce am iesit de la dus a mers si ea , a revenit in camera imbracata intr-un body negru si am dat drumu la film =))

 

Am inceput cu un fk scurt si pus prez si trecut la oral .(As da 10 la oral daca ar face si nepro ) Finalizat la oral , igienizat , a urmat o mica pauza intre numere in care Giulia mi-a facut un masaj de relaxare foarte bun .

 

La al 2 -lea numar am inceput cu aceelasi oral bun 3-4 min pentru "wake up" si dupa am trecut la normal. Am inceput cu ea deasupra si ce am remarcat la intrare calda raw :) super senzatie , dupa am trecut la umeri-craci si aproape de final am ales pe la spate din picioare unde am si finalizat in prez .

 

Sters si igienizat , Giulia a plecat la dush , intre timp eu m-am imbracat , a mai urmat o mica discutie , am pupat fata si am plecat .

 

Note :

 

Oral:protejat cu detoate 9

 

Normal: 10 exact cum trebuie sa fie

 

Fk: 10

 

Gfe:10+

 

Locatie: 9

 

Igiena :10+ dus inainte si dupa

 

Cadou: 200 lei o ora cu 2/fin

 

Merita fiecare banut , de revenit . Eu unul o sa o mai vizitez.

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Aseara am ajuns la Giulia. Sunat la numarl 0737867558 raspuns o voce pisicoasa care mi-a trezit o pofta si mai mare de sex.

Am facut programare si am fost rugat sa confirm cu 60 de minute inainte pentru a sti daca ma asteapta sau pleaca, zis si facut trimit un sms pentru confirmare...primit la schimb un sms cu adresa exacta.

 

Odata ajuns la locatie (Anastasie Panu) gasesc blocul si sun la interfon, intru in bloc si mor de nerabdare sa o vad pe Giulia.

Ajung in fata apartamentului si dupa usa ma astepta o fata blonda slim cu niste picioare senzationale, fata cred ca are undeva la 165-170 si vreo 50 de kg...facut cunostinta de rigoare si hop in camera :). Am fost intrebat daca fumez am raspuns pozitiv si cat timp ea aducea scrumiera eu ma dezechipam si imi aranjam hainele in sifonier. Am primit scrumiera, o apa plata si o bomboana de ciocolata foarte gustoasa...ne-am aprins cate o tigare si am mai stat de vorba despre una alta. Am terminat tigarile, am primit un prosop si papuci si fuga la baie...aici am gasit o baie dota cu tot ce trebuie inclusiv apa calda care vine foarte repede. Odata ajuns in camera Giulia a plecat la baie pentru dusul de riguare, eu m-am asezat comod in pat si am asteptat ca ea sa se intoarca.

 

S-a intors dupa cateva minute foarte zambitoare si dezbracata...are un corp splendid si niste sani fruosei cred ca nr 3. Giulia s-a asezat langa mine  a inceput sa ma sarute usor pe corp, am raspuns si eu cu aceiasi moneda si ea a inceput sa aiba grija de outele mele cand cu limba cand cu gura si apoi cu mic masaj cu mana :) intre timp am inceput sa ma joc cu pasarica ei epilata...soldatelul daduse de mult semne de trezire asa ca ia fost montat cauciucul.

Oralul foarte bun cu deep, lins , scuipat supt, batut peste gurita si tot asa vreo 10 min,,,timp in care eu ma jucam cu sanisorii ei si cu pasarica care era din ce in ce mai umeda, simtind asta camaradul meu a dorit sa si inceapa misiunea. :D

 

La normal a fost o singura pozitie pe la spate...cum ea era deja umeda nu a mai fost nevoie de lubrifiant asa ca am intrat usor usor in pasarica ei stramta si calduroasa,,,am pompat din ce in ce mai tare si Giulia a inceput sa geama usor si sa imi raspunda cu niste contre minutate care imi provocau o adevarata placere de a pompa din ce in ce mai tare, dupa vreo 10 minute am terminat explosiv in prezervativ dupa care am mai ramas cateva zeci de secunde in pasarica ei calduroasa. Am primit servetele pentru al sterge pe soldatel la nas si dupa am primit un masaj de relaxare, nu foarte reusit dar bine primit dupa o zi de munca. Am plecat la baie pentru reimprospatare si dupa am stat de vorba la o tigare timp in care am tras un ochi la ceas si vazand ca mai sunt  10 minute din ora noastra mi-am dat seama nu mai e timp pentru o a 2 a finalizare asa ca am mai stat putin de vorba si am inceput sa ma imbrac.

Am fost condus pana la usa de Giulia unde ma sarutat de buze si ne-am luat la revedere.

 

 

Locatia - 9 apartament 2 sau 3 camere, baie dotata, curatenie, mai sta cu o colega Rebeca de la top

Aspect fizic - 9 o blonda subtirica cam 170 si cu o fata zambitoare 

Oral - 9 oralul se poate doar protejat, cam cu de toate lins, scuipat,deep, jucat cu bilutele...daca aveam parte de un oral nepro si cim dadeam 10+

Normal - 9 automat protejat, gemete, contre...dar se poate si mai bine :D

Program de lucru - 9 - 17 din ce imi aduc aminte

Anal nu practica

Achitat 200/ora...nu cred ca lucreaza la finalizare

 

Eu am sa ma reintorc la Giulia pentru ca am avut parte de o partida buna si pentru ca ma atrage ca femeie...ai ce vorbi cu ea si cauta sa te multumeasca.

Multumesc Giulia pentru ora de relax pe care mi ai oferit o

Nu cred ca o sa i para rau cuiva daca trece pe la Giulia, ba mai mult cred ca o sa se reintoarca

 

Salutareee !

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...