Sari la conținut

Paste Fericit!


Vizitator akephalos2016

Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....

 

 

Am mai zis-o...tu chiar ești bulangiu![/quote Stim cu toții...

Că e cu bulanu...

Mare. :D

De la Inesuka știm noi asta dar și de la vaci...

La vaci uneori suntem intimi...:laugh2

Noi nu suntem de vina.

Doar vacile că stau pe loc...:D

 

Ccfdtig !

La ce te referi ca știi de la mine ?? Ca nu am înțeles comentariul tău de pe topicul Karinei , mai ales partea cu vacile ?? Am 54 kg la 1m 71 , lol :)))) pe bune?

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Inesukaaaaaa!!!

Darling! :D

 

Tu ierai singura persoană căreia doream io să-i transmit cele mai sincere gânduri ale mele!

D'aia nici nu am scris aci' "Sărbători fericite tuturor" pentru că nu ar fi fost o urare sinceră, ș'atunci n-avea rost să scriu aiureli tocmai acu'.

Dar ție, ție Inesuka darling îți doresc din tot suflețelul meu...să ai parte de lumină!

Ș'un strop de prospețime!!

 

Să ai poftă la cozonaci! :D

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Inesukaaaaaa!!!

Darling! :D

 

Tu ierai singura persoană căreia doream io să-i transmit cele mai sincere gânduri ale mele!

D'aia nici nu am scris aci' "Sărbători fericite tuturor" pentru că nu ar fi fost o urare sinceră, ș'atunci n-avea rost să scriu aiureli tocmai acu'.

Dar ție, ție Inesuka darling îți doresc din tot suflețelul meu...să ai parte de lumină!

Ș'un strop de prospețime!!

 

Să ai poftă la cozonaci! :D

ms la fel .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Inesukaaaaaa!!!

Darling! :D

 

Tu ierai singura persoană căreia doream io să-i transmit cele mai sincere gânduri ale mele!

D'aia nici nu am scris aci' "Sărbători fericite tuturor" pentru că nu ar fi fost o urare sinceră, ș'atunci n-avea rost să scriu aiureli tocmai acu'.

Dar ție, ție Inesuka darling îți doresc din tot suflețelul meu...să ai parte de lumină!

Ș'un strop de prospețime!!

 

Să ai poftă la cozonaci! :D

 

ms la fel .

 

Si eu tin sa urez Sarbatori Fericite cu ocazia Sarbatorilor Pascale doar lui Inesukaaaa, cred ca stie ea de ce nu are rost sa explic!!!! :)

Si ii doresc si sa aiba pofta de fericire cu ocazia acestor Sarbatori, pentru ca Fericirea vine de la Feri, e marca proprie!!! :D

Te pup Inesukaaa  :kiss3  :kiss3  :hug1

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Si eu tin sa urez Sarbatori Fericite cu ocazia Sarbatorilor Pascale doar lui Inesukaaaa, cred ca stie ea de ce nu are rost sa explic!!!! :)

Si ii doresc si sa aiba pofta de fericire cu ocazia acestor Sarbatori, pentru ca Fericirea vine de la Feri, e marca proprie!!! :D

Te pup Inesukaaa  :kiss3  :kiss3  :hug1

Mulțumesc frumos , Feri ! :* la fel și tie îți doresc un Paste fericit alături de cei dragi. Și scuze pentru minus , l—‘am dat din greșeală , dar ma revansez !! Pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mulțumesc frumos , Feri ! :* la fel și tie îți doresc un Paste fericit alături de cei dragi. Și scuze pentru minus , l—‘am dat din greșeală , dar ma revansez !! Pup

 

Cu placere, Inesukaaa! Nu ma supar pentru un minus din greseala, pe tine te-as ierta pentru orice si oricand!! 

Te pup  :kiss3  :kiss3  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Si eu tin sa urez Sarbatori Fericite cu ocazia Sarbatorilor Pascale doar lui Inesukaaaa, cred ca stie ea de ce nu are rost sa explic!!!! :)

Si ii doresc si sa aiba pofta de fericire cu ocazia acestor Sarbatori, pentru ca Fericirea vine de la Feri, e marca proprie!!! :D

Poate știe Inesuka, dar noi, restul de pe forumul ăsta minunat, nu știm.

Eu habar n-am, și-s foarte curios! :D

Frumos ar fi să explici.

 

Felicitări pentru marca înregistrată!

 

Edit:

Lămurește-mă te rog măcar pentru faptul că am anulat minusul Inesukăi. :)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Poate știe Inesuka, dar noi, restul de pe forumul ăsta minunat, nu știm.

Eu habar n-am, și-s foarte curios! :D

Frumos ar fi să explici.

 

Felicitări pentru marca înregistrată!

 

Edit:

Lămurește-mă te rog măcar pentru faptul că am anulat minusul Inesukăi. :)

i-am dat apoi 20 de like-URI ca sa -mi repar greșeală ! Cred ca se referă la faptul ca suntem in aceeași zodie :))
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate știe Inesuka, dar noi, restul de pe forumul ăsta minunat, nu știm.

Eu habar n-am, și-s foarte curios! :D

Frumos ar fi să explici.

 

Felicitări pentru marca înregistrată!

 

Edit:

Lămurește-mă te rog măcar pentru faptul că am anulat minusul Inesukăi. :)

 

i-am dat apoi 20 de like-URI ca sa -mi repar greșeală ! Cred ca se referă la faptul ca suntem in aceeași zodie :))

 

Eu sunt o persoana mai optimista de felul meu, mereu increzator in mine si de cele mai multe ori eman si energie pozitiva persoanelor din jurul meu, si faptul acesta care il sustin e foarte vechi de mic ziceam si consideram ca Fericirea vine de la Feri, si asa consider si acum sunt de aceasi parere, plus cand eram pe la liceu, faculta, mereu la toate petrecerile la care participam cu colegi si colegele  :crazylove, cand aparam eu la petrecere toti cunoscuti mei erau foarte fericiti si mereu imi ziceau ca odata ce am venit eu, se face si atmosfera aia de sarbatoare pe care reuseam sa o fac de fiecare data! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

i-am dat apoi 20 de like-URI ca sa -mi repar greșeală ! Cred ca se referă la faptul ca suntem in aceeași zodie :))

Aha.

Înțelesei. Cred. :)

Da' mie de ce nu mi-ai dat like la postarea inițială? Adică eu nu meritam sau cum? :huh:

Pe bune dacă io n-am fost sincer!

Bine...poate și puțin (foarte puțin) sarcastic. Un gram acolo...minuscul,nici nu se observă. :D

 

Eu totuși doresc o lămurire din partea lui Feri.

M-ar face fericit! :)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Eu sunt o persoana mai optimista de felul meu, mereu increzator in mine si de cele mai multe ori eman si energie pozitiva persoanelor din jurul meu, si faptul acesta care il sustin e foarte vechi de mic ziceam si consideram ca Fericirea vine de la Feri, si asa consider si acum sunt de aceasi parere, plus cand eram pe la liceu, faculta, mereu la toate petrecerile la care participam cu colegi si colegele  :crazylove, cand aparam eu la petrecere toti cunoscuti mei erau foarte fericiti si mereu imi ziceau ca odata ce am venit eu, se face si atmosfera aia de sarbatoare pe care reuseam sa o fac de fiecare data! :)

Mulțumesc Feri!

Rămâi așa, să nu te schimbi!

 

Sărbători fericite și ție îți doresc!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu sunt o persoana mai optimista de felul meu, mereu increzator in mine si de cele mai multe ori eman si energie pozitiva persoanelor din jurul meu, si faptul acesta care il sustin e foarte vechi de mic ziceam si consideram ca Fericirea vine de la Feri, si asa consider si acum sunt de aceasi parere, plus cand eram pe la liceu, faculta, mereu la toate petrecerile la care participam cu colegi si colegele  :crazylove, cand aparam eu la petrecere toti cunoscuti mei erau foarte fericiti si mereu imi ziceau ca odata ce am venit eu, se face si atmosfera aia de sarbatoare pe care reuseam sa o fac de fiecare data! :)

 

Mai pe intelesul tuturor e si in cazul meu am vazut aici pe forum la un user ca avea un citat celebru ceva de genu:  'Everywere were I am  is like Fucking Christmas" acest lucru mi-se potriveste si mie perfect! :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Aha.

Înțelesei. Cred. :)

Da' mie de ce nu mi-ai dat like la postarea inițială? Adică eu nu meritam sau cum? :huh:

Pe bune dacă io n-am fost sincer!

Bine...poate și puțin (foarte puțin) sarcastic. Un gram acolo...minuscul,nici nu se observă. :D

 

Eu totuși doresc o lămurire din partea lui Feri.

M-ar face fericit! :)

nu mai dau Like-uri de ceva timp persoanelor cu care m-am certat in trecut , decât dacă am siguranța ca sunt sincere , iar tu m-ai jignit de prea multe ori , deci clar nu mai am incredere in intențiile Tale . Totuși , din bun simt am oferit un răspuns .

Dar a fost mai mult ceva de genul “ce-mi dorești tu mie îți doresc eu tie!”

Lui feri i-am dat like pentru ca deși nu ar fi vreodată de acord cu ce mai scriu eu pe forum sunt sigura ca nu m-ar jigni public , ci mi-ar face observatie doar mie ,in privat . Iar faptele m-au determinat sa fac aceasta afirmație . Feri a primit like , instant ! Tu nu.

Pentru ca tu ești mai tot timpul ironic și oricum m-ai jignit destul încât sa nu îmi mai pese de parererile tale vis-a-vis de persoana mea .

Dar educația mea frumoasa nu îmi permite sa nu ofer un răspuns unui așa-zis “domn” care îmi urează sărbători fericite . Cu mentiunea ca ii urez la fel de multă fericire și lui câta sinceritate a “adăugat” in acea urare :))) !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

nu mai dau Like-uri de ceva timp persoanelor cu care m-am certat in trecut , decât dacă am siguranța ca sunt sincere , iar tu m-ai jignit de prea multe ori , deci clar nu mai am incredere in intențiile Tale . Totuși , din bun simt am oferit un răspuns .

Dar a fost mai mult ceva de genul “ce-mi dorești tu mie îți doresc eu tie!”

Lui feri i-am dat like pentru ca deși nu ar fi vreodată de acord cu ce mai scriu eu pe forum sunt sigura ca nu m-ar jigni public , ci mi-ar face observatie doar mie ,in privat . Iar faptele m-au determinat sa fac aceasta afirmație . Feri a primit like , instant ! Tu nu.

Pentru ca tu ești mai tot timpul ironic și oricum m-ai jignit destul încât sa nu îmi mai pese de parererile tale vis-a-vis de persoana mea .

Dar educația mea frumoasa nu îmi permite sa nu ofer un răspuns unui așa-zis “domn” care îmi urează sărbători fericite . Cu mentiunea ca ii urez la fel de multă fericire și lui câta sinceritate a “adăugat” in acea urare :))) !!!

 

Cine stie Inesuka, poate mai primeste si cozonacq o parte din spiritul meu pe viitor, urmarind pe mine ce si cum iti scriu eu tie si astfel va fi si el cu ganduri si dorinte mai bune si frumoase la adresa ta! :)

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

:cry2

M-ai rănit Inesuka!

 

Nu se face așa ceva.

vezi de ce n—am dat Like? Ironic. Oamenii nu se schimba

Cine stie Inesuka, poate mai primeste si cozonacq o parte din spiritul meu pe viitor, urmarind pe mine ce si cum iti scriu eu tie si astfel va fi si el cu ganduri si dorinte mai bune si frumoase la adresa ta! :)

:))))))))))) gluma anului 2019 !
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

* Oamenii nu se schimba *

Să nu te schimbi nici tu vreodată Inesuka!

Să rămâi mereu așa. Este o urare 100% sinceră!

 

Ai farmecul tău aparte! :)

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Să nu te schimbi nici tu vreodată Inesuka!

Să rămâi mereu așa. Este o urare 100% sinceră!

 

Ai farmecul tău aparte! :)

nu am incredere in vorbele tale . Urarea e sinceră , dar intenția sigur e negativă . ðŸ‘🽠Iar eu nu accept sfaturi din partea celor care odată m-au jignit .
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Nu este neapărat nevoie să mă crezi Inesuka :) dar tot ce îți voi scrie eu acuma este 100% adevărat.

Urarea mea la adresa ta chiar este una sinceră! Inclusiv prima urare făcută. :)

Intenția este una neutră, nicidecum negativă!

Dacă o iei în seamă bine, dacă nu iar bine.

Chestia este că tu (te) bagi în seamă indiferent de situație.

Sfaturi nu ofer. Aici, pe forumul acesta minunat, scriu și eu la fel ca și alții anumite păreri...pentru amuzament de cele mai multe ori :)

[ Fac o mică paranteză - E un topic despre filme p'aci (Amusement - horror, nu mai rețin anul, oricum l-am văzut în urmă cu mult timp. Cam de nota 6...maxim 6 :) m-a speriat clovnul. Foarte mari note se acordă și acolo. Mi-a venit instant în gând în timp ce scriam. Chiar nu este un film de vizionat/recomandat.) Aici închid paranteza :) ]

Nu obișnuiesc să jignesc...cel puțin nu la modul direct.

Dacă am făcut treaba asta înseamnă că persoana respectivă a meritat (cu vârf și îndesat) să aibe parte de asta. :)

E ca'n zicala aia:

Fool me once, shame on you.

Fool me twice, not likely gonna happen! :)

 

Crede-mă, îți doresc să ai parte de sărbători liniștite și luminate!

Îți doresc să fii sănătoasă!!

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Buna dimineata tuturor!

Cand am deschis acest topic intentia mea a fost simpla: sa urez tuturor de aici un Paste Fericit! Si am vazut un feed-back pozitiv care m-a bucurat.

Un singur lucru m-a intristat: ca din nou, unele persoane au folosit un topic, sa isi exprime "gandurile bune" unii fata de altii. Va rog frumos, pe viitor,

gasiti alte locuri unde sa va duceti "luptele", sunt destule topice unde va puteti "ataca", respectand esenta unui topic.

 

Va urez inca o data la toti un Paste Fericit si sanatate, prosperitate, iubire, intelegere

 

Cu respect Akephalos2016  :pope  :innocent  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...